FC "Бургас" (Бургас)

Автор Тема: FC "Бургас" (Бургас)  (Прочетена 2446 пъти)

Бургас

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
FC "Бургас" (Бургас)
« -: 09 юни 2006, 15:00 »
Уважаеми читатели, днес основаваме Футболен клуб "Бургас".Моля да ни бъде обърната внимание. Футболният клуб , не е с идеална цел. Ние се опитваме да предизвикаме у вас интерес.За това бяха пратени множество коментари "Присединете съм към ФК Бургас". Ние желаем да ни обърнете внимание, защото Бургас и неговите деца имат нужда да спортуват. Новият футболен клуб има за цел да Обиграе млади таланти и да поеме Спортната Любов на децата. Да направим нещо добро за децата на Бургас и България, да подкрепим ФК Бургас. Желаещите да направим акционерно дружество да пишат на дадения е-мейл. Спотът и културата трябва да вървят ръка за ръка, защото без едно от двете няма да имаме здрава и културна нация. Имаме идея и да създадем дублиращ отбор, който да носи великото име "БАЛКАН"! НИЕ искаме да обединим усилията си за бъдещето на БЪЛГАРИЯ. Всички които смятат , че спорта трябва да обедини силите си с литературата и културата, значи мислят разумно и можем заедно да постигнем мир. МИрът между спортът и културата ще даде нов старт на всички който обичат БЪЛГАРИЯ. ДА го направим заради БЪЛГАРИЯ, в нейно име.

Благодарим за вниманието!

Бургас

• Новак
  • *
Re: FC "Бургас" (Бургас)
« Отговор #1 -: 09 юни 2006, 15:12 »
Уважаеми създатели на сайта...Не зная защо беше отхвърлена и не публикувана статията ни, но ние сме разочаровани...ФК Бургас, желае вашето лично извинение, тъй като вие осквернявате казаното, преди това от мен. НИе желаем мир между културата и спорта..обединение в един сайт като този, но явно не ни разбирате. Молим втори път да не се повтаря това.Ние ви уважаваме, уважавайте ни и нас.

С уважение Бургас

_angie_

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
  • РуСаЛкА
« Отговор #2 -: 09 юни 2006, 20:25 »
Идеята ви е хубава, само че като пускате коментари, неадекватни на произведенията, няма да спечелите поддръжници за каузата си. За всички странични идеи го има този форум. Поздрави!
Мечтите си разстлах под твоите крака; внимателно пристъпяй, за да не стъпчеш някоя мечта.

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #3 -: 09 юни 2006, 20:33 »
Благодаря, но с това се опитвам да привлека внимание към себе си и се надяваме да сме успели...

Благодарим още веднъж за доверието!

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #4 -: 09 юни 2006, 20:55 »
Приятелю, това което правиш се вписва в класическата дефиниция на хубавата небългарска дума СПАМ. В случая рекламата е не само нежелана, но и... безплатна, а безплатен обяд на този сайт съм чувал че има, но не в областта на рекламата освен естествено ако нямаш предварителна уговорка.

Хакуна матата,
Симба

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #5 -: 10 юни 2006, 12:34 »
Уважаеми Симба...Ние от ФК Бургас не рекламираме нищо. Ние желаем да създадем нов футболен отбор. Според нас това не е реклама, а търсене на популярност.

Освен това ние желаем мир между спорта и културата...Това е нашата цел!Ако не сте съгласни с мирът, ние нямаме алтернатива. Но мирът за ФК Бургас в сърцата на хората е по важен от всичко!

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #6 -: 10 юни 2006, 12:44 »
Освен това драги читатели и писатели ФК желае да помири всички вас. Вие войвате цепите се и вие не знаете защо. Ние от ФК Бургас предлагаме да се присъедините към идеята за създаване на мост между спорта и културата.Това беше и основната цел на казаното от мен с думите "Присъединете се към ФК Бургас". Казахме че отборът не е с идеялна цел, акомирът и дружбата се считат за не идеална цел разбира се!

Още нещо- ние от ФК Бургас не сме писатели, така че се извиняваме за правописа :lol: .

С уважение ФК Бургас

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #7 -: 10 юни 2006, 12:48 »
Още нещо, много се извиняваме на всички за дето съобщенията бяха пуснати като коментари, но ние от ФК Бургас търсим реално голяма популярност сред по широк кръг от хора и никого не сме искали да убидим с коментарите "Присъеденете се към нас". Желаем само внимание!

Благодарим!

С уважение ФК Бургас

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #8 -: 10 юни 2006, 12:53 »
Вие освен че не сте писатели май не сте и читатели. Поне бутона за редакция явно не можете да намерите. А аз и убийството мога да считам за добро дело, но това не го прави добро.

Вие от ФК Бургас спамите, при това го правите нагло и грозно.

Хакуна матата,
Симба

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #9 -: 10 юни 2006, 21:29 »
Ние от ФК Бургас мислим за бъдещето на България и неините деца и отново се извиняваме за всичко неудобсвта.

С уважение ФК Бургас

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #10 -: 10 юни 2006, 22:29 »
Вие мислите за "бъдещето на България и неините деца" колкото аз мисля за за ядрения синтез и практическото му приложение в съветската промишеност, вие се извинявате за неудобствата, но продължавате да ги причинявате, вие пишете "С уважение", макар че не изпитвате и грам уважение към мен (това съм сигурен), както и нямате моето.

Вие от ФК (вече ми идва да сложа едно uc, но ще е непристойно) Бургас вземете напишете няколко мнения, в които не присъства ФК Бургас и неговото величествено появяване на футболната сцена, защото остава горчивото усещане, че използвате форумът и страницата за безплатна реклама, неразрешена от администрацията.

Хакуна матата
Симба

Бургас

• Новак
  • *
« Отговор #11 -: 10 юни 2006, 23:02 »
Не сте прави Симба, ние ви Уважаваме и не се рекламираме...А отборът ни ще се опита да старитира, ако намери играчи и пари...все пак днес за съжеление всичко е пари...Ние не се рекламираме и ако желаете да ви пускаме коментари няма проблем, а ако искате да не се подписвам така, пак няма проблем...Всички проблеми се разрешават, ние сме за един по мирен свят!Не желаем с никого да се караме и да не уважаваме...Вие казвате че не ви уважавам, но не е така. НИе ви уважаваме вас, сайта и всички хора в БЪЛГАРИЯ, както и нейните деца!

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #12 -: 11 юни 2006, 22:22 »
Цитат
Вие мислите за "бъдещето на България и неините деца" колкото аз мисля за за ядрения синтез и практическото му приложение в съветската промишеност

Тъй като имам странното чувство, че намека ми остана неразбран, удебелих частта, на която трябваше да обърнете внимание. Много ми звучите като представители на ЦК на ДКМС. Не че нещо, но не е модно някак си...

Хакуна матата,
Симба

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.