One Tree Hill, O.C., Изгубени, Малкълм - падате ли си по този тип сериали?

Автор Тема: One Tree Hill, O.C., Изгубени, Малкълм - падате ли си по този тип сериали?  (Прочетена 13924 пъти)

stephanova

• Маниак
  • Публикации: 84
Аз лично съм голяма почитателка на "Tree hill" и на Изгубени. Гледала съм им всички серии от всички сезони и съм сигурна, че не съм единствената:) За съжаление "One Tree hill" все още не е бил излъчван по българска телевизия (макар да се носят слухове, че скоро ще започне по БНТ - дали е вярно, незнам) и има много хора, които дори не са чували за него, но ако си падате по този тип сериали, горещо Ви го препоръчвам!
А "Малкълм" винаги ще си остане най-гениалния сериал!

Ако се сещате за някой подобен сериал, който можете да препоръчате, тук е мястото!
Кафето е разговор.
Когато няма с кого,
го пия в две чаши

Farud

• Маниак
  • Публикации: 65
  • "Ако успееш-наслади се,ако посмееш,яж!"
 Моят любим сериал е "Последна спирка"!
"Зад желанието се крие емоция."

Романтик

• Луд форумджия
  • Публикации: 219
Здравейте!!!
Предпочитани сериали от мен са " Приятели", " Сексът и градът", " Али Макбийл".  Но тъй като съм почитател и на руското кино, ще спомена " Близнаци" - в момента върви по телевизията, " Село"- истинска комедия за техния живот и " Бригада".
Приятна вечер!!!

tamnokoska

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
"Tree hill"  е найстина страхотен сериал.Аз съм го гледала до 3-ти сезон.И до колкото знам септември ще пуснат в нета и 4-ти сезон.stephanova ти някакво инфо по въпроса имаш ли?Дали моита информация е вярна защото много искам да гледам и 4-ти сезон :) И О.С гледам но "Tree hill"  повече ми харесва :) Изгубени нз зашо изобщо не ми допада може би защото сам гледала само отделни моменти от серии :)Малкълм е също много добър сериал.А за Приятели .. за мен това е велик сериал никога няма да ми омръзне да го гледам отново и отново.Гледах и Бригада също много добър сериал,но "Tree hill" и "Приятели" са първи в класацията ми. :)
"Сладкото не е така сладко без горчивото"
Ванила Скай

stephanova

• Маниак
  • Публикации: 84
Четвъртият сезон на Tree hill излиза в интернет в средата на септември! Толкова малко остава! Но се съмнявам, че ще бъде толкова интересен колкото първите три сезона, защото винаги е така със сериалите Надявам се, обаче, да греша!

А колкото до O.C. - мисля, че не е толкова добър колкото гореспомениатият. Доколкото разбрах неговият четвърти сезон излиза октомври или ноември, но Мариса умря, така че няма да е същият...
Кафето е разговор.
Когато няма с кого,
го пия в две чаши

tamnokoska

• Новак
  • *
Да,дано грешиш и 4-тия сезон да е също толкова добър колкото първите 3 .А за О.С наистина не е толкова добър, но и тои си има чар ..
Ще видим с какво ще ни изненадат новите епизоди на двата сериала .. и дано сме приятно изненадани :)
"Сладкото не е така сладко без горчивото"
Ванила Скай

g0ld_member

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Всички гореспоменати сериали съм ги гледал освен руските.
И им поставям на всички оценка 100/10. Макар че "Изгубени" по едно време беше ужасно скучен, "Tree Hill" и "Малкълм" са най-лудите  :)

the_favourite_girl

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Мен лично този тип серийли ме кефят... Не знам Изгубени сега новия сеозн са ми по-интересни... А колкото до малкълм този сериол е велик мн ме кефи  :)
Ако съдбата ти затваря вратата...влез през прозореца

Обречения

• Новак
  • *
И кой е "този тип сериали"?Според мен те са различни.Ти виждаш ли нещо общо между "Изгубени" и "Малкълм",защото според мен такова нещо няма(освен популярността им),но както и да е.Мога да коментирам само последните два,защото другите не съм ги гледал."Изгубени" е интересен фантастичен(или може би научно-фантастичен)сериал и аз също съм един от онези,които са гледали всичките епизоди и продължават да ги гледат редовно."Малкълм" от друга страна е комедия,доста повляна от сериали като "Женени с деца",които описват проблемите на дисфункционалното американско семейство,но с малко по-различна насока.Не съм гледал всички негови епизоди,но пък от тези,които съм гледал,много малко не ми харесват.Аз лично бих препоръчал
(и мисля,че ще пасне перфектно в групата,с оглед на връзките между другите изброени в заглавието сериали) сериала "Фарскейп",в който има смесица(и то много добра) от фантастика и романс и който впрочем е любимият ми сериал.
В един живот,изпълнен с мъка и страдание,където любовта е най-жестоката измама,живея аз,мечтая и се надявам,че някога ще дойде сладостният
миг,когато Нея ще прегърна и ще избегна оковите на обществото,ще мога да се нарека "щастлив".

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
О-Це-(Т) ще го спират. Очевидно смъртта на Мариса е отблъснала тийн-ките.
Чувам, че и новите епизоди на ЛОСТ са тъпи.
Хирос е як сериал, гледайте го, докато не са го сапунисали още.
I'll do graffiti if you sing to me in French

sweety_star

• Луд форумджия
  • Публикации: 144
Мен Малкълм много ме кефи, изключително приятно сериалче е!  :thumbleft:

Дарко

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
Чувам, че и новите епизоди на ЛОСТ са тъпи.

Според мен пък стават все по - интересни. Вече започва да се разкрива долу - горе замисъла, който на мен лично ми надминава многократно очакванията.
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

ВТ

• Форумен лъв
  • Публикации: 385
Помните ли "Злостър"? :) Или сериалът за френската "съпротива" и кръчмаря - "герой" Рене?

Романтик

• Луд форумджия
  • Публикации: 219
Здравейте!
Днес започна по руската телевизия сериала "Ленинград". За блокадата на Ленинград през втората световна война. Но няма нищо общо с миналите пропагандни съветски филми. Заслужава си!  А и не е лошо да се напомня от време на време на хората, какво е било.
Спокойна нощ!!!

ВТ

• Форумен лъв
  • Публикации: 385
Виждам, виждам, Аврора! Ти затова все с фотоапарата ходиш по долчинки и брегове - да снимаш немските укрепления и после да ги пращаш по английските летци!  :lol:

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.