One Tree Hill, O.C., Изгубени, Малкълм - падате ли си по този тип сериали?

Автор Тема: One Tree Hill, O.C., Изгубени, Малкълм - падате ли си по този тип сериали?  (Прочетена 12674 пъти)

vili_tr

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
Определено ги гледам  :) Но най много ми харесва One Tree Hill . Е и Чат Мъри :)  :love7:Много е хубав :)
Човек трябва да търси радостта в малките неща, да се радва на това, което има днес и да гледа напред, дори да го боли, защото УТРЕ винаги е по-значимо от ДНЕС.

michael

• Закоравял потребител
  • Публикации: 40
От споменатите единствено "Изгубени" ми е любим. И досега не съм пропуснал серия  :P

michael

• Закоравял потребител
  • Публикации: 40
От споменатите единствено "Изгубени" ми е любим. И досега не съм пропуснал серия  :P

Между другото забравих да спомена, че извън споменатите сериали определено много харесвам:
"Досиетата "Х" - ето това е СЕРИАЛЪТ с главни букви;
"Старгейт"; "Свръхестествено", "Седмото небе", "Изгубената стая"

Farenheit

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
Емиииии One Tree Hill е наи-добрия сериал за мен :),а също така и един как му беше името....Хавайски Бряг-той също е много добър :)

wild^eyes

• Маниак
  • Публикации: 61
"Приятели" си е вечен,то се знае :)А от тези,които са изброени,моят фаворит е OTH.Мисля,че този филм,както и Квартала трява да се гледат и от родителтите,защото са много поучителни и истински.Иначе много уважавам "Prison Break","4400","Доктор Хаус" :)
Музиката не е просто изкуство,а е начин на живот,усещане,обективна енергия на субективни светове.

mighty_het

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 16
От изброените само "Малкъм" ми харесва.

Дарина_Колева

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Специално тези не ги гледам. Харесвам 24, криминалните като "Закон и ред" и.... :D "Дързост и красота". Този е единствената сапунка,която  харесвам.

Mira_X

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Гледам ги, ама ако случайно нямам какво да правя или какво друго да гледам  :lol:. Трудно ме задържат пред ТВ-то. Сега в момента гледам испонският сериал "Моите мили съседи" и това е един от малкото сериали, които успяват да ме накарат да ги следя. :D

OtKrOvEni3

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
  • УсМиВкАтА... :)
One Tree Hill  ми е любим !!!

wild--rose

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
То детско звучи,ама не че съм голяма  :lol: като ме примързи седна пред тв-то,пусна си фокс лайф и цял ден сериали зяпам ;д много са ми забавни...

peteto2012

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Здравейте!

Аз лично си падам по такива серяли  :D

Всичките са много яки,но най-любим си ми е Heroes и Приятели.

:D

PussyCatt

• Закоравял потребител
  • Публикации: 34
Преди мн жестоко се бях зарибила по One Tree Hill, ама установих, че е като съпунка и вместо всяка седмица да следя новите епизоди мога да гледам първия и последния и да ми стане ясно ;)
 Иначе ми харесват такива сериалче ама нямам време да ги следя.

Shade

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Не искам да се заяждам, но не виждам кое е общото между OTH, "Изгубени" и "Малкълм". Редки са случаите, когато един човек харесва и трите, така че не разбирам какъв е този "тип" сериали, че да знам дали го харесвам. Всеки от тях е най-малкото различен жанр. С други думи, темата не е коректна.

slavinna

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
аз много ги гледам, мисля, че почти всички подобни съм ги изгледала вече

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.