VIETNAM, THAILAND, BURMA

Автор Тема: VIETNAM, THAILAND, BURMA  (Прочетена 2555 пъти)

Any

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« -: 23 юни 2004, 00:45 »
Не предполагах, че в Тайланд, Виетнам и Бирма имат такива добри художници.

Supamas Thaothong, Тайланд

Sudjai Chaiyapan, Тайланд

Dao Hai Phong, Тайланд

http://www.thavibu.com/thailand/index.htm - Тайланд

http://www.thavibu.com/vietnam/index.htm - Виетнам

http://www.thavibu.com/burma/index.htm - Бирма

Много ми харесаха, надявам се и на вас да ви харесат  :wink:

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #1 -: 23 юни 2004, 01:18 »
На мен пък ми хареса тази на Sudjai Chaiyapan

Simba

• Форумен лъв
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #2 -: 23 юни 2004, 02:15 »
Ami то лошо няма (и в гледането на форума и в алтернативността). Ама защо само гледаш - пиши ;).

Иначе аз също творя малко по-така (не знам как му се вика). Даже имам една картина която може да се гледа извъртяна по два начина (аз я рисувах по един начин, но всеки който я гледа я обръща на обратно :(, така и не мога да им обясня, че съм рисувал султанска, а не космическа котка но...)

Any

• Луд форумджия
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #3 -: 23 юни 2004, 12:20 »
И аз съм любопитна да видя картината ти Suffer  :wink:  
А това със завъртането и на мен ми се е случвало. И моята картина всеки, който я гледаше я завърташе в различна посока. В началото това малко ме дразнеше, но по важното е, че я харесваха. Когато става дума за сюреализъм или абстракционизам понякога е трудно да разбереш какво точно е искал да каже автора. Според мен е по-важно хората да харесват картината и всеки да намира нещо свое. А разбирането е за критиците и познавачите.  :)

Цитат
ми пиша уж, но не съм компетентна по всички теми

Не е задължително да си компетентна :wink:  ако искаш да кажеш/напишеш/ нещо, просто го направи. Всеки има право на лично мнение и според мен не е задължително да е компетентно.

Simba

• Форумен лъв
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #4 -: 23 юни 2004, 13:24 »
Ами за картините (точно 3 на брой) днес ще ги дам на Гошо да ги сканира и надявам се ще се появят довечера (виж тук нищо не зависи от мен). Надявам се да ви харесат.

Специално "Космическата (султанската) котка" ще я пуснем в двата варианта, та хората да не си въртят мониторите :) :) :).

Anonymous

• Гост
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #5 -: 23 юни 2004, 17:29 »
е...все пак трябва да се стремя да не говоря глупостите си навсякъде  :D
май само в "картини" и "есета" няма твои неща, но попълваш,което е хубаво в същност :)
и ще видим скосмическата котка  :D

Simba

• Форумен лъв
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #6 -: 23 юни 2004, 22:56 »
И тя и разбитият кораб са вече публикувани. Скоро иде и "Окото на дявола"

Simba

• Форумен лъв
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #7 -: 24 юни 2004, 13:48 »
А Окото е плод на 3 досишен труд (абе тоест по нея не е работено повече от час и нещо, но разпръснат между 96-та и 99-та) но определено не е на висотата на другите ми "картини" хахаха.

Чудя се дали да не започна инвазия и в "есета" :).

Any

• Луд форумджия
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #8 -: 24 юни 2004, 14:48 »
3 години  :) хе хе Suffer, ти твориш като великите художници. А час и половина /това са подробности/. Космическата /султанската/ котка ми хареса, но и аз бих я гледала като другите обърната надолу. Благодарна съм че сте я публикували и в двата вариянта, че не знам как щях да си завъртя монитора  :lol: . Много ти е хубава котката, аз харесвам абстрактни картини. Мисля, че повечето хора я гледат обърната защото се опитват да видят точно образа на котка и двете очи /по пътя на логиката/ трябва да са отгоре  :wink: Освен това така обърната е по-симетрична, по лесна за възприемане. Хубаво е, че е публикувана и в дватаварианта, но това че са непосредствено един до друг оказва влияние на възприемането им.

Simba

• Форумен лъв
VIETNAM, THAILAND, BURMA
« Отговор #9 -: 25 юни 2004, 00:30 »
Е нали знаеш, че ако няма художествена стойност а например си снимала близките си, няма голям шанс (дори да добавим такава категориа) тази снимка да се появи на сайта.

Между другото започвам инвазия и в "есета" с една статия-есе-размишление-критика, която ще се появи, когато и ако Гошо реши да я публикува, защото не е много коректно да публикувам мои творби.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.