За срещата на 25. 08. 07.

Автор Тема: За срещата на 25. 08. 07.  (Прочетена 28038 пъти)

Vrabcheto

• Закоравял потребител
  • Публикации: 26
Re: За срещата на 25. 08. 07.
« Отговор #15 -: 29 август 2007, 23:04 »

Както  шопа- гледайки  маймуната
се  провикнува , че  те
таквоз   Жувотну   нема.
Га  бех  у  Варна
ми  се  дощя  за  Вас 
 о земи
 да  си   допра
кратуната..
Да  ви  спретна  некоа  поема.
Леле  - Срам.  Елица  не  познах..
Понеж  по - убава  на  живо  е ..

Па  га  тръгнаме   у нощя   за  рецитало...
От  гюбеклийски  дискоритми ми  писн`а...
На  ум  се  разПцувааах..:.Вашта  Стринчица  чешитска!!!-викам..Ама  ти  казвам..-как  се   требе - Викане!!!
Вие  ли  бре  ,ще  ми  развалате  идилията .
Тук  със топ  да  пуцаш -   нема   да  го  чуем.
Я  да  одиме  на  Пантеону....

И    -на  Тишина-
да Чуруликаме...

....................................

Moira

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #16 -: 30 август 2007, 08:01 »
Бяхте истински –
Бяхте красиви,
Благодаря Си, че ви опознах…
Криле уморени
възкръснаха - живо…
сред вашите усмивки
си върнах смеха…

Какво му трябва на човек – Един Галантен Мъж да ти поднесе Водка, прекрасна Ина и мила Джейни, разбира се едно Бисерче, по няколко пъти от Креми, Петинка и Пинче, Лунна Сянка да Етчи, на всяка цена Човек и Веси, безкраен Романтик и Дарче, Сияеща Злати и нежна Анета, безсмъртен Феникс и много Мая…
Дано ми простите накрая сигурно много от вас пропуснах, но ви прегръщам…     

lunna_sianka

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #17 -: 30 август 2007, 08:19 »
Срещата за мен със вас,
беше като сън,мираж.
Гледах като извънземно,
толкова хора...не поети,

обичливи,топли,кат лъчи.
Аз още съм във Варна-
с Етчи,Пепина Деличева и Мая.
Около мен са още много хора от сайта:

Романтик,Мойра,Ани/Човек/...
Петинкаш видях и Креми,
и Кити/сбъдната мечта,
като всички по-горе споменати поети,

като всички,които сега ще спомена.
Още тръпне ми сърцето:
Дари,Админ,Креми,
а Пинче-не посмях да заговоря,

само си я снимах скришно.
Даша ми плени сърцето,
на живо е страхотна,мила,
като всички вас,приятели,

Таня Мезева,Джейни,Филип,
Албиция,Златка,Галина-Б...
Така сладки сте ми всичките,
да кажа "Обичам ви"-ще бъде малко.

Валентин ме остави със зяпнала уста,
не знаех,че актьор е в театъра,
но със сърце изигра тогава,
стиховете-неговите и на приятели.

Мили сте ми всички,
вие сте ми второто семейство.
Благодаря ви,че ме приехте преди година,
тук със вас-да споделям и живея!!! :D :D :D :D :D :D :DБезумно щастлива съм-БЛАГОДАРЯ ВИ!!!

ellyst

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
« Отговор #18 -: 30 август 2007, 09:35 »
ще се пръсна от яд че не можах да дойда  :angryfire:

а снимки няма ли? 8)

Романтик

• Луд форумджия
  • Публикации: 219
« Отговор #19 -: 30 август 2007, 16:24 »
Здравейте!!!
Отминаха няколко дни от срещата и сега след първоначалната емоция мога отново да кажа, че изживяването беше прекрасно!!! Това е третата среща, на която присъствам и виждам как с всяка нова става още по-хубаво. Как приятелствата укрепват и хората се сближават. Какво по-хубаво от това.
Благодаря на варненската група за топлото и приятно посрещане! За тези четири дни, в които бяхме заедно, те направиха така, че да не ми се тръгва после обратно. Сега ми липсват много...
Но и не само те. Липсвате ми всички вие. Моето второ семейство. Без което не мога и ден.
Радвам се, че хората, с които се видях се оказаха същите от моите представи!!! Истински таланти и страхотни хора. Човечни и  весели.
С нетърпение ще очаквам новата среща. Само да е живот и здраве. Да се видим отново всички. И да си направим купон.
Обичам ви, приятели!!! Благодаря ви, че ви има!!!

Приятна вечер ви желая!!!

kity

• Луд форумджия
  • Публикации: 222
« Отговор #20 -: 30 август 2007, 17:13 »
Кмете, кметееееее...пак на работен са прайш :D У ресторант"Лавера" та видях що за стока си. И не само теб :D Казах ви аз, да са държите културно, ама вие не :shock: Сега с какви очи да погледна персонала там, кажи ми?  Че и с мъжът ми ходим там и ще му кажат с кметя кви сме ги правили :shock: Ама и баба Мара не са миряса. Сийка са показа що за стока е пред мъжът си, а буля Гица кви ги нареди не е истина. Пък попадията, що тъй напрай с попа бре?
Обичам ви приятели!!! До нови срещи!

Романтик

• Луд форумджия
« Отговор #21 -: 30 август 2007, 17:22 »
Попадийо Виличке!
Яз гу имам докуминтиръно у тоа ристорант. Ф снимки. Ние бееме се културни. Еле баба Мара...
Ама она нали беше зилена целата. Ни узря за цела вечер. Ама ние трима мъже узрехме зарад ней. Нъ бикове съ убърнахми. Чак рогите ми съ наточихъ. :lol:
От шамията... :lol:
Она шъ го истипосъ скоро.
А Сийка и Гица...они са от наше селу, ни мой дъ са други. Нъ Сийка мъжо и йе от наш`та кръвна група.  :lol:
Айде поздраф от мен!!! :lol:

kity

• Луд форумджия
« Отговор #22 -: 30 август 2007, 17:29 »
Драги ми кмете!

Той попа си отиде,  ама язи съм още млада и кат баба ти Мара, зилена. Жувей ми се, тъй да знайш. Ам бях скромна преди, ама от как ва знам нещо ми стана у акъля. Още по-зелен стана. Че бихме културни, спор нема. Най-много баба Мара, ама много са беше забрадила с тъз шамия, не мойше да и са види лицето.  На Сийка мъжо и, ми кво да кажа...жал мий за него. Ама сам сий виновен, да си бе отварял очите кат я вземал :shock: Ади, със здраве!!!

Виличка, демек попадията :D
« Последна редакция: 30 август 2007, 17:31 от kity »

dar4e_to

• Форумен лъв
  • Публикации: 265
  • Там...оттатък.
« Отговор #23 -: 30 август 2007, 20:27 »
Така-а-а-а-а! Чекате сал да съ кача на трено и- бам! По кръчмите! Такива ли ги имаме вечи???? А????
Ти, бре, кмете! Кът беше пувел таквъзи арнъ жинъ со две малЕнки дечиня с тебе, от си гледал баб'ти Мара? А? То-о-о, чи тя е арна и чини ногу, арна е- нема спор. Ма ти нящу зе ногу да шариш с очите. Същи ротативки са ти станъли!  Засрами са!!!
Ми ти, Сийо? С кой акъл съ пувлече с тех? Па и мъжо ти даже си завела! Щуране ниедну, ма ти си сгафила яко. Амчи он нема да та пуща повеке сама, мори! Се до гъзо ти шъй веке. Питай мене, сестро. Моя не мой го откача- тц, ни ще и ни ще. Даже сто пъти ми звъне по тутурутката кът бех на Варнъ да мъ пита кво праим. Ми квото праим- убаво го праим!
Па за онъз, натровената от гъби Кунъ не щъ и да мислъ фъупще- тъй съй надушила с Мара трите Ч-та  /Чирвиносънъ чирвиникъвъ чирвинодрешкъ/, че скоро ги очаквам да влезнат и двенките у Чирвенатъ книгъ. От таквиз кът тех нема. Нема-а-а-а!
Люсе, душко! В теб мий надеждътъ. Молиф тъ- ни ги слушай. Шта повредат, моме. Па си ми ногу арна и свиднъ. Ша ги пуцам доде е свет зарад теб! Сал да посмеят да тъ пувредът!  Варди са, молъ тъ!
Дек е била онъз, Петушана? Нещо май ми съ губи из докладъ? Петьоой, ма ти дек си била, мори? Ма вий дън би да сте я изпущили? О, вардете я!!! Она е упасна жинъ! Ногу даже!
Виличкини, Невиличкини- и на вас ногу ви здрави от кметицътъ!
А-а-а-а, ясно е- шъ съ наказваме. Сал да съ върна ут мурету- шъ ви откина главите! Срамота! Дърти оръ- па са излагъти кът кифладжии по кръчмите. Ша зема мерки!
С тежката артилерия, май! Налужителну йе! Ногу дажи!!! :angry5: angry9: :banghead: :boxing:
« Последна редакция: 30 август 2007, 21:00 от dar4e_to »
"Един IP адрес - един глас за произведение!"

Jane_d

• Маниак
  • Публикации: 58
« Отговор #24 -: 30 август 2007, 21:02 »
Малееей, Дароооу..маней бегай! С таквизи арни ора съ събрахми...направу ум да ти зайде... За прутоколъ да кажъ, чи мъжу ми напрау йе учаровън...пък ф нъчалуту ни ми вервъши, кът му казувъх кви сти готени и уникалниии....!Еее, веки съ убеди, систра...Идин тъкъф захилен ми оди..., амчи саму готини булки окулу него имаши...и той завълиятъ ни знайеши де дъ гледъ пу нъпред...Петинкъ ли, Люска ли...или бабъ Мара...Еййй, гулямъ веселба беши...
Щом пу идно време мъжу ми съ указа и с убици и той без дъ разбЕри кък...Мистерияяя! :D :P Хихихих!
Койту йе изтървал другия път! :P :)

pin4e

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #25 -: 30 август 2007, 22:31 »
Ми аку и баб' ви Мара ни земи да съ изложи туканка, няма да йе приличну, щот' тъй да съ пристисква ни й утюва ич! За унъз вечер къкво да рикъ и яс ни знам? Ногу тъй повдигащо ми беши...(то ут вас ни мой да увисни чиляк, чи да си замяза на гудинити и набурити му дан гу намразвът...)

Убичъм ва!(да знайти)
п.с. скору ша пусним ф сайта нашъта групува пуйезия, дет' там я сътвурихми с ногу пот...и кеф:)
(скору...ма ни са знай куга, щот иднъ кумшийка ми речи, чи веки 29 часа си чакъла прустутията, дет пуснала за публикунстване):)

ади!
сос здрави си устанети!

kity

• Луд форумджия
« Отговор #26 -: 31 август 2007, 01:09 »
У Варна, мегданя са речи"Лавера"  Само издЕбнахме кметицата и Куна да си одят и ние се събрахме на раздумка там. Па писахме едни работи, чак срам ме хваща. Дароооооо, късно е вече. Тъй ма заразиха, че няма лек веке. Ама аз да ти обадя за кметя, ей хич го няма. Как са го избрали, да ги чумата тръшне. Ми той все момите гледа, па с баба Мара що правИха, срам ме е да знайш. Аз са мислих за оторена, ама нъцки!  Куно, бе Светлана да знайш е добра с плетките. Кът беше тук на гьола, бая плетохме с нея.
Маро мари, ма стига с тия повдигачи!!! Цело село полудя, тъй да знайш. Един кат ората не остана, се та зяпат. Буля Гица, все недорзбарала горката. Ама и нея ша я...и няма са усети. Ма много ва обичам!!!

petinka67

• Луд форумджия
  • Публикации: 238
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
« Отговор #27 -: 31 август 2007, 01:28 »
Адииии, здрастииии... и ут  меня!
То и язе, ако не изпрустевам, нема да ма викат Румантична буля Гица! Ма ко да ви река - то арни 'ора оку'л меня, малеййй...! Еле кметя -  цял 'арем завъди у тая пуста Варна, еле Стойна, Величка, Я, чи й Мара...! Пък тя... уф! То, да ви река, цела фурия, ша знайти, ора - огън, жупел, камънаци, пепел... абе цело природно бедствие, да ви река под сурдинка! Ма за фотосите не бирети грижа - кмето сай' зафанал за тая рабута, нема лабаво! И ша ви издам - онуй, дет е сътворено в Лаверата... леле, ум ша ви зайде!
Айде, стига ви толкуз, дан' ва засърби... онуй! ;-)

Поздрави от буля ви Гица! :salute:
Цунам ва и ва убичам всинца, дет са врети из тоя Обичен сайт!!!
 :love4: :love4: :love4:Еле нащо Админче! :headbang:
.

petinka67

• Луд форумджия
  • Публикации: 238
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
« Отговор #28 -: 31 август 2007, 02:37 »
Ало, Ивановааа... мацко!
Ти знайш ли, чи Админчу на ушо
на нашътъ ВилИчка речи/ ма аз чух/, :bounce:
чи май ни бИла май  съ своя си... ъкъль,
чи ду сига за негу си била скромнИчка, :angel12:
ма с тая сган, с куяту са'й събралъ,
от нея става нещу 'ногу... Кво ли?
Ама аз пък НЯМА ДА ВИ КАЖА! :tongue8:
Ади... със здрави, Откровенци!
 :occasion5:Обичам ви!!!

буля ви Гица :love4:
/Мерси, Админчо наш, мерси!!!/ :love7:
« Последна редакция: 31 август 2007, 02:44 от petinka67 »
.

Романтик

• Луд форумджия
« Отговор #29 -: 31 август 2007, 08:25 »
Ранен поздраф!
Кой кво прай у селуто, се кметя и баба Мара виновни. Ние бееме самата скромнос и убавос у таа "Лавера". Баба Мара тоа път не беше узрялъ. Зиленъ доди. Целъта. Ама ние трима мЪже узрееме...презрееме(почервенеме секаш съ наговорифме) за тиа сгодни жини, дека беа около назе. Фани едната...
...и они и другите кът навързани. :lol:
Еле баба Мара кът турна шамиата. Малиий, огин жина. Ако искате мое дъ ви га турнем у снимките. :lol:

И яз ша ви река, дека ви убичам! Секак ви убичам, ей! Ногу, ногу!!!

Поздраф от бат Ваньо :lol:

: ??:??