Министър Абрашев.

Автор Тема: Министър Абрашев.  (Прочетена 2277 пъти)

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Министър Абрашев.
« -: 07 май 2004, 00:57 »
Първият "заслужил" да попадне във престижният форум. Какво мислите за скандалите около галерията за чуждестранно изкустро, която "великият композитор" иска да превърне в хотел, какво ви е мнението за скандала междъ министъра на културата и вестник "Култура", трява ли да се предприемат репресивни мерки срещу тези, които не те хвалят или не? Какво мислите за вече позабравения скандал с огромните суми хвърлени за цветя, при положение, че културата изнемогва? Изобщо кажете си мнението.

John_Coffey

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
Министър Абрашев.
« Отговор #1 -: 09 юли 2004, 23:44 »
suffer_angelus, у нас абсолютно всеки разбира от футбол, медицина, секс, коли, и най-страшното....КУЛТУРА И ПОЛИТИКА.Събрани от кол и въже, знайни и незнайни "герои"...абе въобще всякаква измет, на която АМА хич не и влиза в работата да дава акъли си дава "ценното" мнение.Аз не искам да попадна в тази категория.Просто не съм достатъчно запознат по темата за да исказвам мнение.но някак си сърце не ми дава да оставя такава интересна тема без коментар. :twisted: .Наистина много, много съжалявам че нямам нужната информация по въпроса (наистина трябва да си я набавя).Сега искам да кажа ,че "АКО" Министър Абрашев пише своите "фанфари" на основата на някои други.познати на историята произведения,"АКО" Министър Абрашев използва държавни пари за лични прищевки,"АКО" Министър Абрашев изказва неподготвен безпочвени хули към меко казано доказани композитори (като Чайковски),"АКО" Министър Абрашев иска да построи хотелски комплекс върху Ботаническата градина в Балчик,"АКО" Министър Абрашев иска да превърне Галерията за чуждестранно изкуство в хотел......то тогава не знам дали е редно той все още да се титулува "Министър".Но това са, разбира се, само голи предположения и аз твърдо вярвм в правилния избор той да бъде "ръкоположен" за Министър на културата на Република България  :wink:

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Министър Абрашев.
« Отговор #2 -: 10 юли 2004, 11:41 »
О-о-о-о и аз "твърдо вярвам", че напълно отговаря на изискванията за поста си.

vra4ka

• Гост
Министър Абрашев.
« Отговор #3 -: 27 юли 2004, 00:15 »
mn e gotin!

James Hetfield

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
Министър Абрашев.
« Отговор #4 -: 28 юли 2004, 23:17 »
Аз мисля, че е крайно време някой да знесе вот на недоверие към гос'ин Абрашев в народното събрание, защото този *******, ********, ********, *****, ********, започва да прекалява. :x

There is no escape

and that is for sure

This is the end we won't take any more

Say goodbye

to the world you live in

You have always been taking

but now you're giving

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
Re: Министър Абрашев.
« Отговор #5 -: 15 февруари 2007, 02:33 »
Красноречив както винаги.

Добре, че се махна, а?

You're a customer cronie, i'm a hustler homie.
I'll do graffiti if you sing to me in French

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.