Какви допълнителни платени услуги бихте желали на сайта?

Автор Тема: Какви допълнителни платени услуги бихте желали на сайта?  (Прочетена 2524 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
Здравейте.
Какво бихте желали да има в сайта, като допълнителна услуга, за която сте съгласни дори да заплатите, но да я има?!

Например: Аз бих искал да мога да забранявам оценките под някои от произведенията си...

Споделете, дори да имате странни идеи! Може и чрез мейл ().
Целта на това допитване е желанието ни, сайта да предлага максимален брой услуги, удовлетворяващи нуждите на нашите потребители, макар че разбира се, не можем да изпълним всички.

kity

• Луд форумджия
  • Публикации: 223
Хайде да не спамя темата на Админа, че Иванова ще ме бие :D Ще ви го кажа на лична :o

Лестат

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
Предлагам търсачката на "VIP" потребителите да може да търси по подкатегории :scratch: :scratch: :scratch:
"If you read this line, remember not the hand that wrote it
Remember only the verse"

shax

• Луд форумджия
  • Публикации: 203
Бутонче "Любими произведения".
И линковете към личните web страници да функционират :)
блясък от спомен пълзящ в тишината
вятър от писъци,мъртви души
огнени сенки обвити в мъглата
пламъци черни в незрящи очи

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
Идеята за търсачката наистина ще е полезна.

"Любими произведения" също е запланувано да има.

Но по въпроса за линковете - ще трябва да те разочаровам - в това поле хората пишат какви ли не глупости, и голяма част от тях не са валидни линкове, а ако в сайта има прекалено голямо количество невалидни линкове - може да получим дори и бан от индексиращите машини.
Освен това нямаме възможност да проверяваме всеки линк дали води до лична страница, а ако води до страница с Вируси?
« Последна редакция: 23 февруари 2008, 00:17 от admin »

shumkd

• Луд форумджия
  • Публикации: 150
Безкрайна хронология (или с достатъчно голям период година- 6 месеца) на "Коментари за мен", "Коментари от мен" и търсене в тях.
Дори сегментиране на услугата:
Запазване за 2 години - ххх лв.
Запазване за 1 години -   хх лв.
Запазване за 6 месеца -    х лв.
_______
Ако може любимите произведения да са групирани по автори.
_______
И така мечтаното от мен хронологично преглеждане по произведения в рамките на  жанра.
« Последна редакция: 25 февруари 2008, 20:15 от Иванова »

sweety_star

• Луд форумджия
  • Публикации: 144
Бутонче "Любими произведения".

Подкрепям идеята!  :wink:

Марчето

• Маниак
  • Публикации: 67
За категории картини, колажи и фотографии - по-голям допустим размер на публикациите. Понякога човек иска да си личат детайлите, а размера не го позволява.Това разбира се, като платена услуга.
Не гладувайте!!!:)

Арлекин

• Луд форумджия
  • Публикации: 184
Аз съм ЗА предложението на Марчето. Наистина понякога по-малкия размер на картината, съответно колажа, разваля качеството на самото произведение. Случвало ми се е на компютъра в нас да изглежда по един начин, а публикувана версия... малко по различно.
Думите лъжат, само очите разкриват душата...
http://miroslavkrustevdesign.webs.com/

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.