Обсъждане: 3 стиха с автор: неизвестен

Автор Тема: Обсъждане: 3 стиха с автор: неизвестен  (Прочетена 3234 пъти)

Unicorn

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #15 -: 15 април 2006, 18:39 »
Явно няма да сме много тези които не са харесали тези стихове...
За мен стоховете са начин да кажеш нещо чрез силно внушение, но то да е чисто, казано с такъв език от който не те е срам,който не чуваш всеки ден по улицата и от всички.... поезията е единственото нещо с което можеш да кажеш нещо по своя си начин но така че да не те е срам от него....това написаното там горе е повече от простотия... подигравка...... както някои анти-фенове горе споменаха от толкова много вулгаризми не ти остава време да се замислиш за какво точно става дума в тези РЕДОВЕ... Едно изкуство каквото и да е то най-първо трябва да те плени... а не да те отблъсква....
--------------------------------------------------------------------------------------
Като го гледам това многобуквено петно горе ми иде на ум един виц..
"Како, намерих ти текст за песен!"
"Къде какиното?"
"На стените на градската тоалетна!"
--------------------------------------------------------------------------------------
Тези излияния спокойно можеш да ги лепнеш на опакото на тоалетната хартия!

dangon

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #16 -: 15 април 2006, 19:56 »
здрасти! :)
амиии... незнам- виждала съм доста такива Ентерпретации и тези следователно не ми направиха особено впечатление. Колкото до цинизмите... аз като в краен стадий на подрастваща мога да се съглася с Impure_blood ... слушат се  :oops:
аз лично- защото езика е такъв, че никога не бих посмяла да го използвам в друга ситуация... пък и трепнеш, така да се каже, в очакване на следващата мега-простотия, която надминава и най-болните фантазии (това се отнася само за майсторите в жанра ест;)
и така :) но тук за литература и изкуство не ще и да става дума. това е един вид... изобретателност хахаха  :D  от сишко тряя д'има в тое живот :)
Some place lost in space
Itch in my head, that's telling me somewhere
Somewhere out there anywhere
I don't care
Get me out of here

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.