Кой е най-тъжният филм, който сте гледали?

Автор Тема: Кой е най-тъжният филм, който сте гледали?  (Прочетена 32835 пъти)

lenya

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
  • Different by choice!
Re: най-тъжен филм
« Отговор #60 -: 18 юли 2010, 22:59 »
"Сибирският бръснар". Невероятно силен филм!

lenya

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
  • Different by choice!
« Отговор #61 -: 18 юли 2010, 23:27 »
Преди около 6-7 години по телевизията даваха един свръх тъжен филм. Става въпрос за бедно семейство с 10 деца, бащата и майката са болни и скоро ще умрат и целта им е всичките им деца да бъдат осиновени. За съжаление не си спомням заглавието, ако някой го знае, нека пише.

И аз отдавна се опитвам да се сетя за името на филма. Изключително трогателна история!!!

Мимче

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #62 -: 22 юли 2010, 07:02 »
Преди около 6-7 години по телевизията даваха един свръх тъжен филм. Става въпрос за бедно семейство с 10 деца, бащата и майката са болни и скоро ще умрат и целта им е всичките им деца да бъдат осиновени. За съжаление не си спомням заглавието, ако някой го знае, нека пише.

И аз отдавна се опитвам да се сетя за името на филма. Изключително трогателна история!!!

Името на филма е "Кой ще обича децата ми?" или поне така го бяха пуснали по БНТ преди няколко години. Всъщност майката беше болна и знаеше, че бащата няма да може да се грижи и да издържа всички деца... Филмът наистина е много тъжен. Най-хубавият момент в него за мен беше тоя, в който семейството, осиновило едно от момченцата, отидоха в сиропиталището и взеха болното от епилепсия братче. Радостта на двамата братя, че са заедно беше едно от най-прекрасните усещания...

daik

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
« Отговор #63 -: 23 юли 2010, 01:03 »
Пианото
Мостовете на Медисън
Съдбата на човека
Козият рог
Краят на песента
....много са и няма най-

Mortimur

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #64 -: 24 юли 2010, 15:38 »
Включвам се със Requiem for a Dream, The End of the Affair,Man on Fire, La Vita è Bella

barsi_meche

• Новак
  • *
  • Публикации: 4
« Отговор #65 -: 25 юли 2010, 20:57 »
Ето ме и мен  :P
"The Notebook"
Любим  :(  филм

Asi18

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #66 -: 27 юли 2010, 23:40 »
Remember me
Много е хубав и много тажен  :(

vili_tr

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #67 -: 28 юли 2010, 15:14 »
The Last Song скоро го гледах и много плаках на него. Това е филм ,който трябва да се гледа.
Човек трябва да търси радостта в малките неща, да се радва на това, което има днес и да гледа напред, дори да го боли, защото УТРЕ винаги е по-значимо от ДНЕС.

Партилан

• Маниак
  • Публикации: 51
« Отговор #68 -: 02 август 2010, 02:47 »
"The Cove"... покъртителен  документален филм  за   жестокото и  безмислено ежегодно  клане  на делфини в Япония

Отвратителното е ,че  нещо пообно  се  случва и  в(уж)цивилизованата  Европа...

на фона на  действителността,  всякакви   артистични  мелодрами   бледнеят,  ще ме прощавате.

Sandra_54

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
« Отговор #69 -: 03 август 2010, 00:53 »
"Брулени хълмове" и "Мостовете на Медисън"... драма, драма, драма...   :(
Sandra_54

sibiryada

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #70 -: 03 август 2010, 23:06 »
"Смело сърце"...тия хубави, теменужено-сини очи...вперени в безкрая на вечността...

Shade

• Новак
  • *
« Отговор #71 -: 05 август 2010, 21:25 »
Плакала съм на 3 филма през целия си живот (колкото и кратък да е той досега), а именно "Lion King" (бях дете), "Pay It Forward" и  "Requiem for a dream". Препоръчвам и трите.

megcho

• Новак
  • *
« Отговор #72 -: 17 август 2010, 10:34 »
Пърл Харбър.

slavinna

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #73 -: 07 януари 2012, 12:51 »
подкрепям за "Дневниците на една нимфоманка" и за мен беше тъжен

gecatabg

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #74 -: 09 март 2013, 19:47 »
Един филм ми остана трайно в съзнанието "Хачико".Разказва се за едно куче, което случайно е намерено от един човек.Стават много добри приятели и кучето всеки ден изпраща стопанина си до гарата, понеже работи в друг град.И когато стане време да прибира, кучето го чака пак на гарата.Но стопанинът умира и семейството се мести в друг град, и след 10 години жената се връща в града и вижда пред гарата как Хачико още чака мъжът и.
Историята е по истински случай!!! Уникален е филма, гледайте го! :)

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.