Кино-трейлърът

Автор Тема: Кино-трейлърът  (Прочетена 1262 пъти)

Lilly

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Кино-трейлърът
« -: 07 октомври 2008, 22:44 »
В момента пиша тема за кинотрейлъра и неговото въздействие върху зрителя, затова би ми било интересно да споделите какви качества трябва според вас да притежава един кинотрейлър, за да ви заинтригува, да ви накара да отидете и да гледате самия филм? Ще се радвам на отговорите ви;)
Whatever walks in my heart, will walk alone...

zlati_ival

• Маниак
  • Публикации: 68
Re: Кино-трейлърът
« Отговор #1 -: 07 октомври 2008, 23:09 »
Въздействащо,  динамично и вълнуващи моменти!
Но, не е лошо, преди да предложиш тази тема, да дадеш пояснение за кино-трейлърът, за да можеш да очакваш адекватни отговори!
Аз лично не знаех и се информирах!
Не всеки може да оживи разговора със своето отсъствие.  М. Генин

Lilly

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #2 -: 09 октомври 2008, 12:26 »
Здравей, Злати, благодаря ти за отговора и че си намерила време сама да се информираш:) Истината е, че по принцип не се и замислих да пиша пояснения, защото предположих, че във форума биха се включили по-скоро по-запалените киномани, които са наясно със значението на тази дума. Но сега все пак ще обясня на кратко - в един кинотрейлър се събират обикновено най-атрактивните сцени от един филм и се комбинират със подходяща музика и voice-over-коментари - всичко с цел реклама на филма. Обикновено трае около една до три минути и се води като най-успешния начин за привличане на зрители в кината... Мисля, че това е основното общо взето...
И още веднъж благодаря за отговора!
Whatever walks in my heart, will walk alone...

Mira_X

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #3 -: 26 юни 2009, 19:26 »
Трябва да включва част от най-динамичните, най-интересните моменти във филма или просто да е забавен. А дали ще отида да гледам филма, това зависи от още куп неща-жанр, стил, режисьор и това е което се сещам.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.