KING ARTHUR

Автор Тема: KING ARTHUR  (Прочетена 1797 пъти)

Дарко

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
KING ARTHUR
« -: 03 август 2004, 18:51 »
http://kingarthur.movies.go.com/main.html
Сайта е многообещаващ! Разгледайте го струва си зареждането!
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
KING ARTHUR
« Отговор #1 -: 05 август 2004, 12:37 »
Сайта е хубава, за филма - ще видим  :D

Дарко

• Форумен лъв
KING ARTHUR
« Отговор #2 -: 07 август 2004, 00:34 »
Ами както се казва - по сайта посрещат по филма изпращат. Дано да е хубав.

Simba

• Форумен лъв
KING ARTHUR
« Отговор #3 -: 23 август 2004, 01:22 »
Зависи, ако досега си бил глух ням и сляп и си пропуснал да научиш кой е адже ба крал Артур и за какво се е борил ще ти хареса, даже доста ще ти хареса. Ако пък си чул нещичко по този въпрос определено ще се възмутиш и ще си кажеш: "Боже дано някой американски сценарист не вземе да прочете малко от славната ни история, че нищо чудно хан Аспарух да бъде представен като римски легионер разбунтувал се срещу августейшия си господар и основал си държава..."

Е може да съм малко строг, но все пак раздразнението от факра, че гледах някакъв гнусен скрийнър на филм, който толкова чаках и филмът накрая се оказа боза... та това раздразнение може би е направило "рецензията" ми малко рязка.

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
KING ARTHUR
« Отговор #4 -: 23 август 2004, 01:33 »
Не знам крал Артур колко е исторически. Аз съм чел някаква книга, базирана на легендите и не смятам, че е особено историческа. Крал Артур - келтски касапин от 8-9 век - звучи ми много по-реалистично. Според мен филмът ще е толкова як, че чак ми иде да се напикая само, докато си мисля за него...
Разгледах подробно уебсайта и много кръв очаквам - всеки рицар със специално оръжие... Е, ще има и разводняващи холивудски диалогчета и "шеги", но смятам ще ни хареса този филм. БТВ, кога го дават в България ? (на кино, иначе разните омирисани скрийнъри...бла)
Симба, не е трябвало да гледаш въпросния скрийнър. Отвратително качество и субтитри от Мишо (примерно) дето е първа година английска филология. Не, благодаря.
П.П. Симба, не ми казвай КАКЪВ точно е сюжета, моля те. Не искаме СПОЙЛЪР (само спойлер за Голфчето)
I'll do graffiti if you sing to me in French

Дарко

• Форумен лъв
KING ARTHUR
« Отговор #5 -: 23 август 2004, 08:47 »
Симба нещо не те разбрах добре. Филмът ще се опита да пресъздаде истинската история на Крал Артур това незнам доколко е добре доколко е зле - всичко ще се изясни като излезе по кината (защото мисля да го гледам на КИНО  8) ).

Simba

• Форумен лъв
KING ARTHUR
« Отговор #6 -: 24 август 2004, 00:01 »
Сигурен съм, че дори на dvd-rip няма да ми хареса. Дарко ако под истинската история имаш предвид откъслечните документи, които карат историците да мислят, че крал Артур действително е съществувал, ще ти кажа, че са доста далеч от тях. Доста са далеч и от легендата.

Снийки, гледах го без субтитри - звукът е добър, а и картината не е бог знае колко лоша. Изобщо постарали са се момчетата и са изкараи нелош рилийз за screaner ест.

ico

• Закоравял потребител
  • Публикации: 44
KING ARTHUR
« Отговор #7 -: 05 октомври 2004, 21:30 »
Не знам за вас момчета, но аз определено бих го оценил на 1.33 по
шестобалната система и то заради мадамата, която стреляше с лък:)

Иначе и аз като Симба  се моля някой закъсал холивудски сценарист да не подхване нашата история, че тогава майка ни жална....

Просто виждам как хан Крум влиза с ритник през вратата на кръчмата
и след малко се появява с бутилка "Jack Daniels" в едната ръка и с прочутата си чаша в другата...:)
Красотата ще спаси света, но само ако той и позволи.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.