Стена ...та на плача ...ни

Автор Тема: Стена ...та на плача ...ни  (Прочетена 30467 пъти)

adiveil

• Маниак
  • Публикации: 78
Re: Стена ...та на плача ...ни
« Отговор #180 -: 18 септември 2009, 11:37 »
Малко коментари на любимия ми потребител. Сори, ама не можах да се въздържа.  :mrgreen:

"Сякаш е изпъстрен с багри и душа тези стихове!!!"

"Когато се дава път на самота при този неканен идва Тя..."  :lol:

"Харесва ми ,но по-малко изказвай мислите си и въпреки това поздрав!"  :headbang:

"Може и Любов да е не оспорвам,но гъсто мелнишко вино не е,то не е и гъсто .Не го сравнявайте -"гъсто"-много му е името!"  :occasion5:

"Дали ще бъде Идиота или Тапанара,все куц си крив крак за другите...."  :shock:

:banghead:

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 248
« Отговор #181 -: 18 септември 2009, 14:29 »
 :toothy8: :toothy8: :toothy8:
 :hiding:

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
  • Публикации: 55
« Отговор #182 -: 02 август 2015, 19:27 »
"Дет' са двама, аз съм трета" е новото ми мото, че не се спряхте с тия коментари, ей! Практиката ми показва, че има ли повече от два на един и същи потребител, последвани от отговор на автора, нещата вече клонят към разговор, а не коментиране. Така че (тук идва веселата част), ще следва "кръц-кръц", прекрояване на коментарното поленце  :flower: :flower: :flower:

враната

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 25
« Отговор #183 -: 10 август 2015, 12:21 »
koli4a (Никола Апостолов):

10-08-2015г. 11:43

"Митко, не си прав! Ти затова ли почти не коментираш стиховете на колегите, но пък сигурно очакваш да получиш някакви отзиви.Все пак трябва да си направиш сравнение дали се харесва или не.Ето например последното ти стихотворение"Минорен послепис" е перфектно и както
 виждаш си "изпочупихме ноктите по клавиатурите" да ти пишем положителни отзиви! А представи си сега, че на това хубаво стихотворение да нямаш даже една запетайка в коментарното поле! Как ще се почувстваш? Няма ли да ти е обидно и даже противно. И аз съм сигурен, че ще намразиш колегите си и сайта!Позамисли се малко и недей да се изхвърляш толкова"

:bom: :smilebox: :blob:
Одма ги намразвам, гиди мискини!
« Последна редакция: 10 август 2015, 12:50 от враната »

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.