Търсят се художници.

Автор Тема: Търсят се художници.  (Прочетена 3198 пъти)

hameleona

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Търсят се художници.
« -: 31 януари 2009, 00:39 »
Видях сайта иведнага се регнах. Може би, това е единственото място в България,където мога и да намеря, това което ни трябва.

Аксиом 16 е фентъзи ролева игра. Втората в българия, макар корените й да са по-стари от "Здрач над Ендивал". Какво е ролева игра? Наследния сайт: RPG.bg можете да намерите не една и две статии, които да ви обяснят. Но не съм тук, за да правя реклама на хобито.

"Приключение с Меч и Магия по правилата на Аксиом 16" излезе през 2004 година. От тогава до сега системата е в застой. От скоро съм в екипа, отговарящ за поддръжката иобновяването й. Но срещнахме основен проблем - нямаме художници.

Естествено ,нямаме художници, защото нямаме пари да им плащаме. Така че ни остава да търсим млади таланти, които да градят на ентусиазъм.

Хубави страни - изкуството ви, ще стига до хора, които общо взето не биха го видели, ако не е там. Предполагам (но не зависи от мен) че приследващи книги по системата, ще се използва ваш арт, а следователно, може и някой-друг лев да падне (не очаквайте хиляди, по-скоро стотици). Виж, от там нататък... кой знае - може да ви забележат и да ви предложат пари, за да рисувате.

Лоши страни - поне една година, ще трябва да се рисува за "чест и слава" и за "благото на каузата". Съжеляваме, че е така, но се боим, че в България положението е такова.

Ако все пак някой иска да участва да провери, покрива ли някое от изискванията:

1. Талант и способности - естествено, не бихме могли да побликуваме детски драсканици.
2. Желание - трябва да обичате да рисувате.
3. Производителност - или казано иначе - време за рисуване. Особено в следващите пет-шест месеца ще ни трябват огромно количество рисунки

За стила на рисунките - не съм художник, и не мога да кажа как точно трябва да се води стила. Приемат се почти всички предложения. Не искаме аниме или пък 10 метрови мечове, държани от джуджета. От там-нататък... ами, във вашите ръце е.

Желаещите да пишат тук или на hameleon_666@abv.bg като задължително пратят рисунка или дадат линк към такава. :)

ПП: Фентъзито си е фентъзи и лека до солидна доза еротика няма да бъде отхвърлена ;)
ППП: Съжелявам, ако съм объркал форума или преча/досаждам на някого. Просто прецених, че някой може да му хареса да се присъедини към каузата :)
ПППП: axiom16.com е сайта на системата, в него има и линк към форума. Разгледайте ги, може и да ви харесат :)

neiko

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
Re: Търсят се художници.
« Отговор #1 -: 22 май 2011, 20:48 »
 Здравей,аз не се занимавам професионално с изобразително изкуство.Уча нещо съвсем друго,но не ми липсва ентосиазъм и надявам се че имам някакви качества в областта на изобразителното изкуство.Както и да е.Гледам че офертата ти е доста отдавна и предполагам,че вече си намерил хора,но ако все пак още е валидна пиши ми на скайпа,който е:neiko.hristov2.
 Имам публикувани няколко рисунки,погледни ги и ако си заинтересуван,пиши

aleven

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
Re: Търсят се художници.
« Отговор #2 -: 07 юли 2013, 17:26 »
 Търся илюстратор на приказки. Договор........
Необходими са единствено талант и свободно време.

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.