Ами... ето ме и мен

Автор Тема: Ами... ето ме и мен  (Прочетена 2031 пъти)

isabelle

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 14
Ами... ето ме и мен
« -: 15 февруари 2009, 21:14 »
Момичето от огледалото... така обичам да се пиша, но иначе съм Александра, на 22. Последна година студентка, специалност Връзки с обществеността, не мога да се похваля с особено внимание, което отделям на книгите (не ме разбирайте погрешно, нямам по-любимо занимание от четенето, но напоследък се намира много малко време за това удоволствие, защото работя и уча едновременно). Регистрацията ми тук е продиктувана от факта, че пиша от съвсем малка. Имам седем романа (5 от тях съм писала преди да навърша 18, което потвърждава мнението ми, че не стават за четене :D) Когато влазох в университета обаче, се оказа, че ако ще работя и ще уча, няма да ми остане време за четене и писане. Напоследък обаче, дали защото завършвам тази година, или защото просто мина много време и се затъжих за книгите, ужасно много ми се иска да си върна онова момиче, което не се вълнуваше много от света около себе си, стига да намереше тихо кътче, лист и химикал. Така че, ето ме... момичето от огледалото, сега е тук....

Иначе мога да кажа за себе си, че съм човек, който се интересува от прекалено много неща. Превеждам индийски филми, правя онлайн списание (заедно с още неколцина ентусиасти), обожавам Формула 1, един световно неизвестен немски изпълнител - Alexander Klaws, луда съм на тема Вапцаров, Смирненски и Яворов и мисля, че няма да намеря по-хубава книга от "Осъдени души" (но винаги бих прочела още нещо с подобна тематика). В конкурса "Голямото четене", освен за любимия си Димитър Димов, гласувах и за две детски книги, едната от които е и моя любима, откакто се помня - "Малкият принц". Другата е "Хари Потър"... какво да се прави, и аз един далечен ден се запалих по тази така популярна мания... За феновете на спорта - фен съм на Шумахер, до гроб ще съм фен на ферари, Харесвам Рафаел Надал, Роже Федерер, Бриян Жубер, Барселона, Милан, Кака и Роналдиньо... В киното, освен Шарук Кхан (индийски актьор - нали споменах, че с това се занимавам), съм фен на "Междузвездни войни" - по-специално - Дарт Вейдър, Том Круз и Джулия Робъртс. Любимият ми актьор обаче си остава Джони Деп, а като го споменах... трудно е да обясня асоциациите в главата си, но обожавам произведенията на сестрите Бронте и Джейн Остин, Байрон, Емили Дикинсън и Оскар Уайлд.

Ако съм пропуснала нещо, питайте, прекалено открит човек съм, за да скрия нещо  :D

« Последна редакция: 15 февруари 2009, 21:17 от isabelle »

Снежна

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Re: Ами... ето ме и мен
« Отговор #1 -: 16 февруари 2017, 22:08 »
Интересно ми е как продължи животът ти , така цветен и пълен с надежди, като в "Големите надежди " на Дикенс. Надявам се, че не си избягала, отчаяна от българската действителност.Ще ми бъде интересно наистина, защото имам дъщеря, която е почти на твоите години, когато си писала това представяне.Нещо като поглед в бъдещето. :)

gtt2

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
Re: Ами... ето ме и мен
« Отговор #2 -: 22 февруари 2017, 23:36 »
Интересно ми е как продължи животът ти , така цветен и пълен с надежди, като в "Големите надежди " на Дикенс. Надявам се, че не си избягала, отчаяна от българската действителност.Ще ми бъде интересно наистина, защото имам дъщеря, която е почти на твоите години, когато си писала това представяне.Нещо като поглед в бъдещето. :)

Ако отговори авторката на темата, ще си сменя името

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.