ПОКАНА ЗА ГОДИШНА СРЕЩА НА САЙТ "ОТКРОВЕНИЯ"

Автор Тема: ПОКАНА ЗА ГОДИШНА СРЕЩА НА САЙТ "ОТКРОВЕНИЯ"  (Прочетена 32094 пъти)

Елишка

• Луд форумджия
  • Публикации: 121
Жоре, добре че ни светна! Никой не подозираше, че ще дойдеш! :toothy8:
"Няма смисъл да си скот, освен ако не си и Фицджералд"

Tomad

• Луд форумджия
  • Публикации: 156
Въпреки неистовите напъни, които бих вложил в едно такова начинание, Гери, по-скоро мисля, че ще ми убегне този свръхсензационен шанс да бъда посрещнат от Дечева в нейни води.  :)

Раздвоен ум - разтроен стомах.

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 891
що бе, Тома? шубето гоуем страх уи е?  :lol: нема се пуашиш - и ние сме там  :boxing:
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 891
Ааааа, пропуснах да напиша, че и аз ще съм там :)

малиии, таман се бех изпритеснила, че трее се раздвоявам, пък и ще ми остане празно едно място в колата  :king:
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Елишка

• Луд форумджия
Томс, малко са ти напъните. Дай по-сериозно и ще се получи. Ние с Мая през това време ще те държим за ръцете, за морална подкрепа :) :) :)
После се мяташ в багажника на колата ú и ще видиш Дара к`ва домакиня е. Съмнявам се, че ще искаш да си тръгнеш :)

dar4e_to

• Форумен лъв
  • Публикации: 265
  • Там...оттатък.
Томич, `земи се у ръце, че да не ставаме на кълбета, кака ! :angryfire: :angryfire: :angryfire:
Цел отбор юначки от мажоретния отбор ` ку требе ще строя пред паметника да те посрещнат - не давай отбой, моля те!
Нашата среща и литературното четене ще открият официално Седмицата на изкуствата, така че...не ни дъни, молим! На другия ден ти обещавам да те взема в отбора и да ти бъда официелен гид. За сега са се записали двайсет и един човека, с тебе таман ставаме като за два футбалерски отбора, може и мачле да си спретнем на стадиона.
Не дъни отбора, човече! Ш`та люспим иначе!  :lol: :boxing:
П.П. Доведи си некоя другарка за подкрепа, `ку пък чак толко` те е страх! Тоооо и ние можехме да та вардим, ма като ще си по-спокоен - давай с другарката! Ние ще викаме отстрани заради теб! `Ай, кака, навит ли си вече, та Мая да почне с почистването на багажника?! :thumbleft: :headbang:
"Един IP адрес - един глас за произведение!"

Tomad

• Луд форумджия
  • Публикации: 156
Дечева, ако строиш отбор мажоретки, може би ще ме спечелиш. ;)
Раздвоен ум - разтроен стомах.

The6SiC6Ness6

• Маниак
  • Публикации: 67
Мисля си, че като редактор съм важен човек за такава среща... но съм изключително ограничен във време, финанси, имайки предвид локацията. Пък и не знам струва ли си усилията да намеря начин да дойда..
Кажете причини, поради, които си заслужава да бъде там човек като мен.  :?

vitaniya

• Маниак
  • Публикации: 91
Мисля си, че като редактор съм важен човек за такава среща... но съм изключително ограничен във време, финанси, имайки предвид локацията. Пък и не знам струва ли си усилията да намеря начин да дойда..

Някой по погрешка може да погали свръхегото ти, ще го броим  към  десерта  ти!  :scratch:

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 208
Ахахахаха:) Може ли да спретна хопреографията на мажоретната гупа? М? Обещавам да съдържа финалната част от кан-кана, също и така типичното за днешно време катерене по главите на хората:):):)

dar4e_to

• Форумен лъв
  • Публикации: 265
  • Там...оттатък.
:shock: :shock: :shock:
"Един IP адрес - един глас за произведение!"

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 208
Не се пули, Дарче, не случайно направих предложението си, нали търси причини за да дойде. :)

The6SiC6Ness6

• Маниак
  • Публикации: 67
Хаха, видях какво съм написал... Нямах предвид това... Голямо его имам, а 8)
Ще опитам пак. Ще се засиля по-отдалеч, пък дано се получи.
Всички редактори вярвам ще са там и ми се иска и аз да съм част от колектива. Само, че не познавам много от хората, мястото на срещата ми е далеч и ще ми е трудно да дойда(евентуално невъзможно). Хора, които са били на отквровенско събиране досега нека кажат какви са хубавите моменти на това.

doreto66

• Публикуващ редактор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 158
бъди на правилното място в уречения час (че и по-после) и ще разбереш ;)
« Последна редакция: 18 май 2009, 10:15 от doreto66 »
С пчелите (и не само) никога не се знае.

Елишка

• Луд форумджия
Хаха, видях какво съм написал... Нямах предвид това... Голямо его имам, а 8)
Ще опитам пак. Ще се засиля по-отдалеч, пък дано се получи.
Всички редактори вярвам ще са там и ми се иска и аз да съм част от колектива. Само, че не познавам много от хората, мястото на срещата ми е далеч и ще ми е трудно да дойда(евентуално невъзможно). Хора, които са били на отквровенско събиране досега нека кажат какви са хубавите моменти на това.

Който се цепи от колектива, нали знаеш какво му се случва ;)
Ако е до финансова невъзможност да дойдеш - приемливо е. Всички други причини са неоправдани. Не се излагай така публично, не познавал много от хората. Че то това е най-веселата част :)
Хубавите моменти не могат да се опишат, трябва да се преживеят.

: ??:??