ПОКАНА ЗА ГОДИШНА СРЕЩА НА САЙТ "ОТКРОВЕНИЯ"

Автор Тема: ПОКАНА ЗА ГОДИШНА СРЕЩА НА САЙТ "ОТКРОВЕНИЯ"  (Прочетена 31947 пъти)

Елишка

• Луд форумджия
  • Публикации: 121
Сега вече не ми е вътрешно. Танто за кукуригу. За нас - духането (на вятъра в гърбовете ни). За тях - глад.
Прецакването е било взаимно  :lol: :blob:

"Няма смисъл да си скот, освен ако не си и Фицджералд"

svetlanal

• Маниак
  • Публикации: 85
Попаднах в сериала "Приятели" от петък до неделя вечерта, когато снимките на тази серия приключиха. Ще ви разказвам с най-малките подробности. Само ще загатна, че беше уникално!!! На Дарина, какво да благодаря, като не ми отдели десет минутки дори, но на камериерките им свалям шапка! Какъв хотел, какво обслужване, какви хора, беден ми е речника да опиша, но ще опитам. Панагюрище, ще се върнем!!! Всичко беше като по ноти!
Ерита Фей

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124

РимПич, що не каза, че морето говорело, бре?! :headbang:
Две нощи вече не мигвам да го слушам! :hello1:

Даааааааа, Дарче........ морето говори!!! Разказва митове и легенди от минали епохи, шепне брезбройните си любовни истории, разкрива и своите тайни...!!! НО...... само сърцатите хора могат да го чуят!!!  :love4: Дори не ги оставя вечер да спят  :blob5: :blob5: :blob5:
Удоволствие за мен е, че ти доставих радост с късче от необятното варненско море запечатано специално за теб и носещо в себе си дъха на лятото!!! :sunny: :sunny: :sunny:
Благодаря още веднъж за организацията!!! Поздрави и прегръдки!!!

РИМПО
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

andrina_mark

• Луд форумджия
  • Публикации: 182
Дарче, благодаря, за чудесната организация на срещата! Беше великолепно!
(к'во ли друго да кажа???:wink:)
Ааааа, сетих се!
Топли прегръдки от София (вече)! И че с най-голямо удоволствие пак бих дошла в Панагюрище! :)

п.п.Адмиииин, да вкараш емотикон с китка, щото не мога да си поднеса цветята тук без него! Ай ше сложа едно цветеподобно :flower: (Даре, да знаеш, че е китка за теб!) :lol:
Ако искаш да разбереш своята истина за нещо, виж какво чувстваш към него. Понякога чувствата се откриват трудно - и често още по-трудно се приемат. Но в най-дълбоките ти чувства се крие твоята най-висша истина.

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 251
Благодаря ти, Даро ле Даро, Китка росна! ;) Благодаря за гостоприемството и топлината с която ни посрещна! Благодаря за това, че се докоснах за пореден път до истинското (а ти го носиш в себе си, знаеш...!)  :love10:
Поздрав и на всички Откровенци, които присъстваха и споделиха този миг!
До нови срещи! :)

chayanne

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Ето ТУК малко видео от откриването на събитието - за сега. Щом стане готово пускам и другото.
Поздрави на всички :cheers: :hello1: :hello2:
« Последна редакция: 16 юни 2009, 11:11 от chayanne »
21 грама е тежка
на простосмъртният влюбен душата,
но е с тежест тя нечовешка
ако е отровена с тежеста на лъжата!

kity

• Луд форумджия
  • Публикации: 223
Браво на детето!!! :wav: Чудесно се справи с тази сложна песен на Марги Хранова. И тя самата каза, че това е най-трудната и песен. Бравооо, настръхнах!

Елишка

• Луд форумджия
  • Публикации: 121
Ето ТУК малко видео от откриванетона събитието - за сега. Щом стане готово пускам и другото.
Поздрави на всички :cheers: :hello1: :hello2:

Страшно много ти благодаря! Това детенце направо ме разплака!
Кити, да го чуеш на живо, не само ще настръхнеш!
"Няма смисъл да си скот, освен ако не си и Фицджералд"

chayanne

• Новак
  • *
Не знам за вас, но докато редактирах видеото я слушах поне 30 пъти и всеки път съм като хипнотизиран :shock:
Невероятно въздействие...
21 грама е тежка

bratan

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Намерих песента (Устрем на М. Хранова) в VBOX7

http://vbox7.com/play:6e2a6849

Честно казано, момиченцето от Панагюрище ме трогва повече от оригинала!

Chayanne, поздравления за мега качествения звук и картина и за монтажа!!!

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
Невероятно изпълнение :hello1: :hello1: :hello1:
 Смятам, че е редно да се изпише името на момичето в заглавието на самия клип, chayanne!!! Ако не е заснето при обявяването на изпълнението е добре да се пита Дарчето за информация!!! Не е редно да пише само "Откровения.Панагюрище 2009"!!!
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

chayanne

• Новак
  • *
С удоволствие ще го запиша. Само Дарчето да даде вътрешна информация. :)
21 грама е тежка

svetlanal

• Маниак
Благодаря chayanne за клипчето!!! Това дете го аплодирах изправена на крака. То е едно талантливо, красиво и заразяващо с хубаво настроение бижу. Прегърнах го, когато си тръгвахме и му пожелах да има късмет да дарява таланта си на хората и да ги кара да се чувстват по-добри. Невероятно хубаво беше всичко, което ни се случи в Пазарджик!!! Искам пак и още!!!
Ерита Фей

chayanne

• Новак
  • *
Искаш да кажеш "Панагюрище" :D
21 грама е тежка

svetlanal

• Маниак
Искам да кажа Панагюрище, да!!! Но може пък следващата среща да е в Пазарджик или Париж, от там и грешката ми. Благодаря ти пак!!! И да добавя за Римпо. След неговото изпълнение, една жена от публиката му благодари и изказа възхищението си от неговото изпълнение. Беше толкова мило! Хората от Панагюрище се бяха облекли официално, настроението празнично, а програмата на ниво. За мен тези дни ще останат незабравими. Една жена, която пътува с нас за София сподели, че това е най-хубавия й уикенд през живота. Че се е запознала с прекрасни хора, че не иска този празник за душата да свършва. Какво по-хубаво от това?! Само - до нови срещи!!!
« Последна редакция: 16 юни 2009, 13:09 от svetlanal »
Ерита Фей

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.