Беднякът- милионер

Автор Тема: Беднякът- милионер  (Прочетена 3645 пъти)

~zori~

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
Беднякът- милионер
« -: 15 юли 2009, 15:22 »
Гледахте ли този филм ? На мен найстина много ми хареса и честно казано мисля,че найстина е направен много добре и сама се замислих за нещата от нашия живот,и найстина Човекът не се гледа по това което е на външност,това в колко елитно училище е учил,колко пари има или какви дрехи носи .. Филма найстина те кара да се замислиш върху стойностните неща от живота :) Вие как мислите?

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 536
Re: Беднякът- милионер
« Отговор #1 -: 15 юли 2009, 15:43 »
Смятам, че найстина неграмотността в пройзведенията и в коментарите във форума има епидермичен характер!
Един IP адрес - един глас за произведение!

perperikon

• Форумен лъв
  • Публикации: 536
« Отговор #2 -: 15 юли 2009, 15:44 »
Опс! Извинете! Сайтът е за лично творчество, а оригиналният правопис и новите думи найстина са лично творчество!
Един IP адрес - един глас за произведение!

~zori~

• Новак
  • *
« Отговор #3 -: 15 юли 2009, 20:42 »
Да,съжалявам че не прекарвам толкова много време пред компютъра и .. честно казано не ме и интересува дали тук ще съм грамотна  :) ти като си екперт,давай,пиши си  :P Просто питам  :lol:

lotos

• Маниак
  • Публикации: 57
« Отговор #4 -: 16 юли 2009, 14:54 »
Радвам се, че на твоята възраст успяваш да отсееш зърното от плявата в океанът от филми. Този филм е изключително стойностен  и по мое мнение.  Щом си го харесала, значи на нещо те е възпитал.
Била съм права с високата си оценка за него:)

Индиана

• Закоравял потребител
  • Публикации: 49
« Отговор #5 -: 16 юли 2009, 22:36 »
Към ~zori~: не съм гледала филма, но съм чувала много положителни отзиви за него. Благодаря, че ме подсети. И аз като lotos те поздравявам, че момиче на твоите години има вече изграден вкус. Като представител на зодия Везни :) съм убедена, че любовта ти към красивото, в това число изкуството, ще е неотменна част от твоя живот. Пожелавам ти попътен вятър във всичко! Прочетох разказите ти и съм изненадана, че проявяваш мъдрост за крехката си възраст. Надникнах и в една нежна, романтична душа. Поздравявам те и ти се радвам! За останалото не се притеснявам. Ще поработиш повече върху правописа, няма начин, щом си тук :).
Към Пер, с цялото ми уважение, и други представители на сайта, имащи понякога такова отношение, особено към младите: болно ми е, усещайки подигравателен тон в сайта. Грешките могат да бъдат посочвани доста по-деликатно, без да се засяга личността. Бих се радвала, ако сме по-внимателни един към друг.
Хубаво лято на всички!

~zori~

• Новак
  • *
« Отговор #6 -: 17 юли 2009, 12:28 »
Благодаря,благодаря  :) Гледай филма,страхотен е :)

rimpo

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
« Отговор #7 -: 17 юли 2009, 22:32 »
Цялата истина за света, за произхода му и за съществуването му, както и на всичко в него  се крие в последните думи от филма!!! Блажени са тия които са прозряли истината, които носят!!!
...и всеки за себе си ще отговаря пред Бога!!!

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 888
« Отговор #8 -: 18 юли 2009, 00:11 »
Да,съжалявам че не прекарвам толкова много време пред компютъра и .. честно казано не ме и интересува дали тук ще съм грамотна  :) ти като си екперт,давай,пиши си  :P Просто питам  :lol:

грамотността няма нищо общо с компютъра, но има много общо с четенето и писането, което явно е дефицит. а точно тук МНОГО държим на грамотността.
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

dreaming-girl

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #9 -: 29 юли 2009, 18:01 »
Невероятен филм! Струва си да се изгледа!

peteto2012

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #10 -: 10 декември 2009, 13:54 »
Уникален филм,който мен също ме накара да се замислия,защото той филма показва,че животът ни учи на всичко  :sunny:

lastsentinel

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
« Отговор #11 -: 29 януари 2011, 16:38 »
Да, наистина един невероятен филм.

slavinna

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #12 -: 07 януари 2012, 12:41 »
филма си заслужава определено

TheEconomist

• Новак
  • *
« Отговор #13 -: 09 август 2017, 17:47 »
Определено е един от любимите ми филми.

© 2003-2017, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.