Bug "Докажи, че нямаш сестра"

Автор Тема: Bug "Докажи, че нямаш сестра"  (Прочетена 2355 пъти)

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • Публикации: 172
  • www.zadarabotim.com
Bug "Докажи, че нямаш сестра"
« -: 22 декември 2009, 14:54 »
Да ви кажа, честно - срам ме е от сестра ми: никак не е читав човек - пие, пуши, с мъже се скита, представа нямам кога се прибира, лоши обноски.... Не, не - нищо читаво в нея. Пълно деграде и ми лепи от позора си.
Разбира се, аз, ако знаех, че имам сестра, досега да съм се отрекла от нея! Публично!
Но не знаех. Казаха ми. И на други им е казано и те вече знаят - имам сестра.

Преди време, лятото, помолих да бъда изтрита от сайта, защото трябваше да сляза на ниво, което не ми подхожда, за да се защитя. Казах си - какво пък: не е моя битка - аз в битка с манталитет не влизам.
И то така, ама не съвсем: защото да биеш отбой в името на добрия тон е...само оправдание за недействие. Изразът "пазя ценностната си система" носи в себе си и действие. И, ако само аз имах сестра, за която не зная, щеше да е лично - мой проблем дали ще реагирам. И за моя сметка. Но по веригата много сред откровенци имат нечитави сестри, за които не знаят. Вече е въпрос на отговорност към общност, към която на какъвто и единак да се правиш - принадлежиш.

Глава 3 Коментари и оценки

Чл. 4 Изисквания към коментарите:
ал. 1 Не се допуска използването на нецензурни изрази, псувни и език, които очевидно нямат място на сайта;
ал. 2 Неодпустими са персоналните квалификации, провокации и неверни клевети;

Особено ме вълнува алинея 2.

Ако, когато лятото се изсипаха легендите върху ми, аз предпочетох да бия отбой, в името на добрия тон, то сега, помъдрялата ми глава, се сети, че има правилник, който да пази добрия тон.

Нали?
« Последна редакция: 22 декември 2009, 15:12 от idemidoidemi »

shumkd

• Луд форумджия
  • Публикации: 150
Re: Bug "Докажи, че нямаш сестра"
« Отговор #1 -: 22 декември 2009, 16:40 »
Здравей!

Нищо няма да се промени!
Просто НЕ хаби нерви...
Най-вероятно имаш и брат... ама хайде да не си отварям устата ;) :)
 99,99% ти гарантирам, че не можеш да се пребориш с това явление...
По-добре се съхрани!

... не че ти не си била дръзка и крайна в някои коментари... но да се бориш с това, с което си се захванал-не става... нито си струва...

Ако случайно имаш деца - сигурно знаеш как е в детските ясли и градините... там просто живее една "зараза" и тя се храни с новодошлите... перманентно и незаличимо...
Колкото и дълго детенцето да отсъства и да гради имунитет - върне ли се, пак се заразява...

Дали ще си изтриеш или не профила - заразата "работи" просто изгради имунитет... усмихни се прескочи... "шоуто" трябва да продължи...

adiveil

• Маниак
  • Публикации: 78
« Отговор #2 -: 25 декември 2009, 13:36 »
Честита ви Коледа и на двете!  :D
Не знам за сестра ти, ама на теб ти пожелавам една много щастлива и емоционална година!
И... остани си такава!

Paur

• Луд форумджия
  • Публикации: 211
« Отговор #3 -: 29 декември 2009, 15:45 »
И с Адивели, и със Шума!

За много години!
С.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.