Триене

Автор Тема: Триене  (Прочетена 3871 пъти)

PhoeniX

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Триене
« -: 26 май 2007, 23:45 »
Извинете за безпокойството ,но може ли да знам каква е причината да се трият някои от произведенията ?!!  :angry3:

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 906
Re: Триене
« Отговор #1 -: 27 май 2007, 00:13 »
Моля, старайте се да качвате само качествени работи които си заслужават.
Знам, че за вас си ви е много скъпа снимката, която сте си направили сами с мобилния телефон и искате да я споделите или пък драсканиците, които сте направили в скучния час по история..., но не това е идеята на сайта.
Нека подбираме нещата и да качваме само избраното, което има висока художествена стойност и е с добро качество. Снимките задължително трябва да са добре фокусирани, да не са правени с мобилен телефон и да нямат надписи!

Постепенно нивото се завишава и по-несполучливите произведения се трият, за да отстъпят място на по-качествените.
Смятам, че за всички така е по-добре.

Но съдействайте и вие на редакторите - като подбирате внимателно нещата преди да ги качите и им слагайте адекватни и интересни заглавия.

Bilsa

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #2 -: 06 ноември 2007, 00:32 »
Бих искала профила ми и всички проиведения да бъдат изтрит. Как става това?

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
« Отговор #3 -: 06 ноември 2007, 09:30 »
с писмо до редактор или админ
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 251
« Отговор #4 -: 28 юни 2009, 22:42 »
Отиди на неговя профил и има опция "ПИШИ"...  :shock:

Елишка

• Луд форумджия
  • Публикации: 121
« Отговор #5 -: 05 ноември 2009, 12:06 »
Чинтова, няма смисъл да ти се трие ника. Пак ще се регистрираш. Като не искаш да ти се трупат негативни коментари, просто не публикувай и проблемът е решен. Излишна работа е това триене и регистриране.  :roll:
"Няма смисъл да си скот, освен ако не си и Фицджералд"

HellMad

• Маниак
  • Публикации: 60
« Отговор #6 -: 14 декември 2009, 12:46 »
Писах и до редактора и до админ-а и резултата е никакъв!!! Нито отговор нито резултат. Защо?
Защото животът е прекалено кратък за обикновена музика...

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.