В-к "Уикенд" публикува мои творби

Автор Тема: В-к "Уикенд" публикува мои творби  (Прочетена 1926 пъти)

crazymonster

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
Най-четеният вестник в България публикува 2 мои творби в тазседмичния си брой. Журито, което определя най-добрите през седмицата е от Евтим евтимов, Ирена Петкова, Надя Попова.

"Трудно ми е да мълча" и "лъжите в местоимения" можете да прочетете или на адрес http://ned-ivanov.tk
или http://otkrovenia.com/main.php?action=showuser&username=crazymonster&tab=2

crazymonster

• Редовен посетител
  • **
Re: В-к "Уикенд" публикува мои творби
« Отговор #1 -: 24 март 2010, 20:51 »
Между другото вестникът е с тираж от 324 хиляди души. Препоръчвам на всички да участват в конкурса "Ерато"!

petinka67

• Луд форумджия
  • Публикации: 238
  • ОБИЧАЙТЕ СЕ!!!
« Отговор #2 -: 24 март 2010, 22:53 »
Честито! Радвам се за теб! :)
Но не бих пропуснала да споделя и едно малко инфо : в горепосоченият вестник отдавна се публикуват творби и на много други откровенци!
Дерзайте!
.

crazymonster

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #3 -: 25 март 2010, 08:51 »
Аз  пък  съвсем  сериозно  бих  размишлявал  над  самоубийството  си  ако  в-к  'Уикенд'  публикува  мои  творби. Хора, които  ме  познават, биха  потвърдили. :-)

Разни хора, разни идеали.
Въпреки,че вестникът е свръх комерсиален, аз бих предпочел нещо мое да излезе от сайтовете и да бъде видяно от хиляди, а не от 100 човека например.
Поезията е нещо красиво, което има своята ценност и сред най-големите боклуци! Факт!

WhiteHart

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #4 -: 01 април 2010, 15:48 »
И аз съм участвал, в 2 броя имаше мои стихове... И понеже съм си графоманче, си се изкефих ххахах :)

ZEMEDELEC

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
« Отговор #5 -: 03 април 2010, 22:23 »
Изяждат те с парцалите - губиш права да участваш в други конкурси, щото се води публикация на хартиен носител. Ако искаш да си чешеш егото-давай! Един лев хонорар няма да вземеш- най-много десетина от Голямата зала да ти изръкопляскат. 16 изгубих там, братле, да се таковам в главата проста! Уй то! Зем. :lol:

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.