Изчезна ми последната (от днес) публикация!???

Автор Тема: Изчезна ми последната (от днес) публикация!???  (Прочетена 2729 пъти)

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
 Има я, но може да се открие само чрез коментари!??? :shock: :shock: :shock: Проверих многократно с влизане, излизане от сайта, включване, изключване!   :)

Ето я (открита чрез коментар):

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=210805#comments

По същото време разменях реплики на конфликт в тема от форума, която после беше направена недостъпна, но, според мен, е изключено да е някакъв саботаж от засегнати от мен хора, имащи техническа възможност(!??) да "скрият" снимката!.... Чудя се какво се е случило!?... Някой има ли одобен случай?

:)

« Последна редакция: 16 април 2010, 21:21 от refab »

doreto66

• Публикуващ редактор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 158
07.01.2010г. 11:10
С цел намаляване натовареността на сървърите и по-бързото отваряне на страниците, списъците с произведения (тези, които излизат при категориите и при потребителите) се кешират и се обновяват на половин-един час. Това е причината понякога да има малко разминаване в броя посещения, коментари от списъците и тези на страницата на произведението. Това не е грешка в работата на сайта. :)
Другата новост е, че след редакция произведенията няма да излизат в списъците, преди да бъдат отново прегледани от редактор. Това ще ограничи злоупотребите. За да спестите усилия на редакторите, моля правете редакциите си наведнъж, като прегледате всичко внимателно, преди да го пуснете. Когато редактирате, използвайте текста от сайта, а не го пействайте наново от запазения в Word, защото така ще върнете грешките, които редакторите веднъж вече са поправили!!! Макар да изглежда като молба,
това не е препоръка, а изискване!
 :idea: трябва да се чете внимателно какво пише и по началната страница на сайта.
С пчелите (и не само) никога не се знае.

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
Благодаря!

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.