НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА САЙТА - 2010 Г.

Автор Тема: НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА САЙТА - 2010 Г.  (Прочетена 17833 пъти)

plami-6

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
Re: НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА САЙТА - 2010 Г.
« Отговор #45 -: 18 юни 2010, 20:43 »
 :) Пожелания и от мен за приятни и незабравими мигове!!!  :)

svetlanal

• Маниак
  • Публикации: 85
« Отговор #46 -: 20 юни 2010, 21:29 »
«Откровения» или на галено Рай

Говорих с много хора на срещата на Откровения във Велинград. Отзивите бяха:
Ще ви съдя за бръчките, които получих от смях! –
Ана  Човечкова.
Ще се оплача, където трябва, защото корема още ме боли от смях! – Лично аз.
По-хубаво не ми е било от доста време! - Анонимен потребител. Не съм сигурна дали е упрек, защото бях пияна от...Не, не от алкохол, а от щастие!
Кога ще бъде другата среща? - Потребители.
Чакайте, тази още не е завършила.
Не може ли да бъде два пъти годишно? - Ентусиасти.
Ето такива въпроси се задаваха след края на Петата  Национална Среща. на otkrovenia.com !!!
Ерита Фей

PPESHTERSKI

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #47 -: 20 юни 2010, 21:55 »
Тя, Анна, Човек  ли  се  казва??? :lol:

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • Публикации: 172
  • www.zadarabotim.com
« Отговор #48 -: 20 юни 2010, 23:00 »
щеше ми се да напиша тук преди време "ще дойда" ...

но - чак после работата си най-много мене обичам :(

като ви чух по телефона, лудетини таквиз, и .... ей, няма да се научите да не дразните хората!... - хубаво ви било - хубаво... 'ма много сте се смяли - смяли сте се...ми трайте си бе! аааа  превръщате останалите в грешници - да ги спохождат нечистиви завистливи мисли...

svetlanal

• Маниак
« Отговор #49 -: 21 юни 2010, 10:08 »
PPESHTERSKI, Ана е злато! А на теб огромно Благодаря!!!
idemidoidemi, била си, знаеш, че не е нищо особено.  Но знаеш също така, че аз съм шегаджийка, та затова написах , че е имало много смях, за да не ме е яд, че съм се разкарвала. Беше ужасно, дъжд, градушка, нерви. Една дълга вечер и безсънна нощ. Само на другия ден пуснаха малко слънце и за пръв път пих кафе с жива музика. Изморени лица...Нали вече не се ядосваш.
Изненада! Беше прекрасно!!!
Ерита Фей

Елишка

• Луд форумджия
  • Публикации: 121
« Отговор #50 -: 21 юни 2010, 10:43 »
За протокола искам да отбележа, че това беше предпремиерата на един впечатляващ филм на ужасите с леки елемнти на психотрилър, защото бях отвлечена, но в последствие в мен се разви така нареченият Стокхолмски синдром. Толкова симпатични ми станаха похитителите, че тайно се надявах да има  втора серия, но и така си заслужихме Оскарите. Хубавото е, че сценарий се прави за 10 минути, както се убедих. Така че, следва продължение. :)
"Няма смисъл да си скот, освен ако не си и Фицджералд"

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 210
« Отговор #51 -: 21 юни 2010, 10:49 »
Много се изкуших да напиша коментара си в стила на срещата, ама си викам:
STOP!!!
Не всичко е изгубено, някои хора още не ме познават в тази светлина :lol:

Лажова, това за бръчките, абе към кого да се обърна? Нямахме ли професионален защитник наоколо?! Не, че нещо ама с този футбол и разните там ву(л)вузели-ву(л)вудали... (не е моя идеята, очаквам да ме открехнете кой роди тази гениална дума  :lol: ) Взех да се обърквам :) И дай да не се обиждаме на метали, че и меки. Така де, че съм мека - мека съм, ама пък съм топла иначе да му се не види... Ти да нямаше метален вкус в устата от мене, а ;) Намеквам за четките за зъби нещо тук  :lol:
Пещерски, очарована съм. Стойна и от теб, макар в цялата тази еуфория да не успях да те видя за по-дълго.
Времето никога не е достатъчно да се наприказваш, когато си в приятна компания.

Иначе, това беше вторият най-хубав дъжд в живота ми, първата среща абсолютно организирана сякаш само за мен и изобщо всички и всичко беше прекрасно.
С оглед на това, че организацията беше перфектна, благодаря на организаторите, ръководството на сайта и на всички хора, които бяха там, защото ме накараха да се чувствам неописуемо щастлива!
Страхотни сте!

Казват, че един град оставял впечатление чрез хората в него и аз мисля, че това е абсолютно вярно. Дори не успях да разгледам добре града ви, но се върнах в София с усещането, че съм посетила Рая.
Благодаря!!!

« Последна редакция: 21 юни 2010, 10:51 от Човек »

doreto66

• Публикуващ редактор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 158
« Отговор #52 -: 21 юни 2010, 11:00 »
Пещерски, благодаря!
Стойна, Галя и всички вие, малки и големи и още по-големи момичета и момчета, които направихте тази среща великолепна - благодаря!

Хайде пак, а?  :D

С пчелите (и не само) никога не се знае.

svetlanal

• Маниак
« Отговор #53 -: 21 юни 2010, 11:15 »
Ани, да разкажа ли за четките за зъбки?! И за още нещо, останало в нас?! :) Абе какво те питам?
Ерита Фей

fragola

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Среща на Откровенци във Велинград
« Отговор #54 -: 21 юни 2010, 11:51 »
Е, казвайте...хареса ли ви? На мен много - беше весело и танцувално...Другия път трябва да сме още повече, за да вдигнем градуса на max...Чакаме снимките с нетърпение!

dar4e_to

• Форумен лъв
  • Публикации: 265
  • Там...оттатък.
« Отговор #55 -: 21 юни 2010, 12:24 »
 :notworthy:
Благодаря на организаторите за организацията и гостоприемството!
Благодаря на дечицата, които и ме разплакаха, и ме разсмяха, и ме умилиха - да са живи и здрави!
Благодаря на метеоролозите, че не ме подведоха (Ъгейн... :dontknow::roll:) и водена от спомена за техните прогнози не бях забравила (в бързината да нахвърлям в сака си най-необходимото за има-няма четвърт час :angel11:) да хвърля и един чадър, така че градушката не успя да ми отнесе буклите и къдрите, които старателно и упорито кътах от предната вечер (щото си останах в хотела, не за друго...  :P).
Благодаря на себе си за неуморната мисъл, която ми помагаше и сега дотолкова, че да зацепя навреме, че вувузелата е един много съществен и важен елемент от срещата и като такава е повече от задължително присъствието й по време на пътуването, а и на терена в ресторанта.
Ако ми беше под ръка - такъв "Summer time" щях да извъртя заедно с младежите с тромпетите на входа, че...
Ама... :dontknow:
Апропо - абе, къде е вувузелата МИ?
 :director: :director: :director: :banghead: :banghead: :banghead: :angryfire: :angryfire: :angryfire:
Някоя потребителка май-май ми я е `ЗЕЛА ми се струва!
Е, която я е (вуву)ЗЕЛА - тя и ще (вуву)ДАВА!
 :lol:
Благодаря на цялата мощна агитка, събрана има-няма в три коли, че не се разпадна, оцеля и геройски изДЪРЖА на юруш-темпото, упорито налагано и озвучавано вувузелски от мен още от ранни зори в събота.
Удържахме и бяхме навреме - йес!
Благодаря за сутрешния импровизиран, но НЕВЕРОЯТЕН концерт на живо - за мен беше повече от удоволствие! :notworthy:
Благодаря и на Лажова за сладоледа - персонално!
Моля не се натискайте - Оскара този път е мой!
Назаааааааад!!! :lol:

Сега сериозно - благодаря за емоцията и съжалявам, че не успях да зърна ВСИЧКИ онези, които ИСКАХ да видя!
Обещавам на другата среща да бъда по-нахална и да се вредя!
До тогава - от мен здраве!
 :D :salute: :headbang:
« Последна редакция: 21 юни 2010, 15:53 от dar4e_to »
"Един IP адрес - един глас за произведение!"

Романтик

• Луд форумджия
  • Публикации: 219
« Отговор #56 -: 21 юни 2010, 20:24 »
Аз да ви кажа, малко ми е гадничко. Защото бързо свърши. Да имаше как поне седмица да продължи... :D Заредих се с емоция за месеци напред. Радостен съм, че се видях със стари приятели и се запознах с нови, които познавах само виртуално.
Благодаря на Пещерски за посрещането и организацията! Страхотна програма бяха организирали. Мисля, че който не дойде е изпуснал много.

Сега ще хвърлям упрек към кметица Дарка.
Що кметице не си направи представянето във Велинград, ай? Можеше да се съберем в някой басейн и да се представим... :D Например в раздел синхронно мърдане на крака под вода. А ти в Панагюрище, та в Панагюрище. Видях компроматите... Особено на тези от волните танци на Елишка и Светлето. :D Да не говорим как Мая и Админа увещават онази(онзи) красавец с големите зъби на стената да се регистрира в сайта.  :D
Нищо, кметице, мина ми вече. :D
« Последна редакция: 21 юни 2010, 20:57 от Романтик »

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • Публикации: 172
  • www.zadarabotim.com
« Отговор #57 -: 21 юни 2010, 20:39 »
схванах - изобщо не ви е било кеф, само сте загубили време и сте упражнили изкуственото усмихване, хилене, кикотене, лигавене, танцуване......

о, аз ще си сменя работата и ще видите виееее !!!

Да се букна за една среща "поствелинград"?....

vulchebnik

• Новак
  • *
  • Публикации: 10
« Отговор #58 -: 22 юни 2010, 08:13 »
Беше една прекрасна вечер с перфектна организация(специални поздрави за Пещерски),много позитивни, готини хора,музика и танци.С една дума - ВЪЛШЕБНО!

PPESHTERSKI

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
« Отговор #59 -: 22 юни 2010, 12:07 »
Мили ми  мили  приятели, Невероятни  сте! От  нас,от  мен  се  искаше  толкоз  малко  а  Вие  всички  сторихте  тази  среща  незабравима.Просто  ви  Обичаме  всичките! Сори  за  гръдът  и  пороя, но  и  в  най-добрите  сценарии  се  случват  издънки!  Е  поне  имахте  поводи  за  повечко  прегръдки  и  повече  близост,къде  от  страх,къде  от  желениеее. Винаги  можем  да  го  повторим. Аз  просто  съм  тук  ,както  боровете  в  планината и  Ви  чакам по  всяко  време! Благодаря  за  усмивките!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.