В настроение "Да обичаш"

Автор Тема: В настроение "Да обичаш"  (Прочетена 1405 пъти)

wild^eyes

• Маниак
  • Публикации: 61
В настроение "Да обичаш"
« -: 22 юни 2010, 04:23 »
Случвало ли ви се е да искате да гушнете някой ей така без причина,защото на мене да и то често,ама ме е страх да го показвам,че ще ме помислят да откачена. :D Има моменти,в които дори някой непознат на улицата ми изглежда някак мило и сякаш го обичам.В такива моменти,ако любимия човек е до мене съм голяма лепка и изсипвам толкова много любов...е пак немога да си я изсипя всичката.И това ми състояние ми дставя мнооого голямо удоволствие,щастлива съм и най-странното е,че повечето пъти е без причина.
Случва ли ви се и на вас така понякога да изпадате в настроение "да обичате".или с мен нещо не е наред  :P
Музиката не е просто изкуство,а е начин на живот,усещане,обективна енергия на субективни светове.

abagar

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 12
Re: В настроение "Да обичаш"
« Отговор #1 -: 24 ноември 2010, 07:08 »
Напротив напълно нормално за един добър човек, какъвто сте Вие !
Запазете тази неподправена доброта в себе си. Тя е най-голямата красота която може да притежава човек! :D

moon11

• Закоравял потребител
  • Публикации: 46
Re: В настроение "Да обичаш"
« Отговор #2 -: 13 март 2018, 11:11 »
Вчера ми се случи! Просто исках да го гушна и определено зарежда с много позитивна енергия!  :)
проекти на къщи,аминокиселини,щамповане на тениски,Управляващо дружество
« Последна редакция: 27 март 2018, 17:54 от moon11 »

tedi_i

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 14
« Последна редакция: 28 март 2018, 00:55 от tedi_i »

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.