Относно дискриминацията на Автори +

Автор Тема: Относно дискриминацията на Автори +  (Прочетена 5513 пъти)

plami-6

• Луд форумджия
  • Публикации: 108
Здравейте plami-6,
потребител xamap (Хари Марков ) Ви е оставил съобщение чрез сайта http://otkrovenia.com

----ЦИТАТ: ---
Плами, искам да информирам, че редакторите няма вече да санкционираме произведения на автори +.
Отговорността за публикуване си е ваша!

:)

Хари

refab

• Форумен лъв
  • Публикации: 405
Re: Относно дискриминацията на Автори +
« Отговор #1 -: 27 юли 2013, 23:17 »
 :) А, значи са дошли(?)* на моята идея - да не затриват произведенията поне на автори, които си плащат, освен в случаи на скандални и нарушаващи законите произведения!?... И защо трябваше да ми трият (многократно) - изречена и собственика на сайта, темите и предложенията в тази насока или да не ми отговарят на въпросите, поставени публично? :o :)
  След тези истории - да не ми публикува снимки редакторката фортуна  и в периода, когато бях "автор+", получих не малко отвращение към някои обстоятелства и хора тук, вследствие на което от две години изобщо не публикувам снимки в сайта.

*Допускам и предполагам, обаче, че това, което е съобщил уважаемият Хари, е някакъв негов почин, т.е. не е централна, официална  и всеобща за редакторите директива :? :)

toxin

• Публикуващ редактор
  • Маниак
  • Публикации: 55
« Отговор #2 -: 28 юли 2013, 02:57 »
Фабер, с тая твоя "директива" за миг се почувствах като част от Европейския парламент!  :D

asizi

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 17
« Отговор #3 -: 28 юли 2013, 17:25 »
 Здравейте ! Не по-малко потърпевша съм аз ! Системно публикуващата редакторка Фортуна от село, не публикува качени снимки и всеки път получавам съобщение, че няма художествена стойност! Ама все пак тук е сайт не за професионалисти, а за любители и ако наистина снимките са не на фокус, или има драстични нарушения, да имат отказ!
 Това преднамерено и дискриминационно отношение вече не се търпи! Би трябвало да се сезира КЗП, защото наистина се нарушават правата на потребителите, а както знаете всяко кликване е печалба за сайта!
 В резултата на цялата безобразна "политика", аз почнах много рядко да влизам в любимия сайт и да публикувам нещо!

plami-6

• Луд форумджия
« Отговор #4 -: 28 юли 2013, 22:27 »
Не очаквах публикуващите редактори фотографии да не реагират относно тази въпиюща несправедливост спрямо Авторите +... Очаквам и настоявам за обяснения все пак защо съм поставена в това неравностойно положение. Държа да уточня, че плащането ми за Автори + беше по повод призива на админа за подпомагане на сайта. И сега се оказвам дискриминирана... От 2 дни фотографията ми виси и не се публикува или трие.
 :(
ето и въпросната фотография
http://prikachi.com/images/874/6383874l.jpg

asizi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #5 -: 28 юли 2013, 22:59 »
Здравейте asizi,
потребител forttuna (Мишел от Съпротивата) Ви е оставил съобщение чрез сайта http://otkrovenia.com

Здравейте,

Пише Ви публикуващият редактор-фотографии. Отказвам публикуция на произведението "Панаири, панаири..." поради липса на художественост. Успех!

С поздрав,
Мишел

asizi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #6 -: 28 юли 2013, 23:01 »
Здравейте asizi,
потребител forttuna (Мишел от Съпротивата) Ви е оставил съобщение чрез сайта http://otkrovenia.com

Здравейте,

Пише Ви публикуваищят редакто-фотографии. отказвам публикация на произведението "От яхтата край Босфора" поради липса на художественост. Успех!

С поздрав,
Мишел
--------------

asizi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #7 -: 28 юли 2013, 23:07 »
Готова съм да предоставя фотографиите, на които "липсва художественост"...а същевременно се публикуват такива, които /без да обиждам авторите/ са под всякаква критика! Жалко, че ръководителите на сайта не вземат мерки. Преди години, аз бях жестоко обиждана, псувана и по-най вулгарен начин заплашвана от един автор.Сезирах ръководството на сайта - глас в пустиня, като в цялата ни държава!

idemidoidemi

• Луд форумджия
  • Публикации: 172
  • www.zadarabotim.com
« Отговор #8 -: 29 юли 2013, 01:27 »
да ви имам бурята

:shock:

refab

• Форумен лъв
« Отговор #9 -: 29 юли 2013, 08:58 »
да ви имам бурята

:shock:

idemidoidemi, ти декларираш, че нямаш тази буря, но не мислиш ли, че принципно е по-добре човек да има такъв тип "буря", отколкото да  е алкохолик, никотиноман и отчетливо - формално и "съдържателно", шизоиден?... Питам, просто, без да правя никакви внушения.

« Последна редакция: 29 юли 2013, 11:58 от refab »

refab

• Форумен лъв
« Отговор #10 -: 29 юли 2013, 09:20 »
.....................Системно публикуващата редакторка Фортуна от село, не публикува качени снимки и всеки път получавам съобщение, че няма художествена стойност!....................................................
 В резултата на цялата безобразна "политика", аз почнах много рядко да влизам в любимия сайт и да публикувам нещо!

Още преди две години официално си написах мнението* за вкуса, манталитета и дейността тук - в сайта, на уважаемата фортуна. Някои може би са го счели (мнението ми) за крайно, но в действителност тогава се изразих принудително - поради автоцензура и предполагаема цензура, по-скоро евфемистично и сдържано.
   Присъединявам се към предполагаемата благодарност на отговорните фактори в сайта за количествената страна в работата на фортуна, но изцяло се разграничавам от нейният стил на дискриминация на основание "фортунена художественост", която изглежда прогони много хора.

« Последна редакция: 29 юли 2013, 09:44 от refab »

plami-6

• Луд форумджия
« Отговор #11 -: 29 юли 2013, 10:20 »
Знам, че темата не е съществена и в този момент не изглежда важна, но все пак е доста дразнещо неглижирането й от страна на публикуващите редактори-фотографии... Все пак става въпрос за принципно отношение към потребителите на сайта и поставянето им в равностойно положение.
 :(

plami-6

• Луд форумджия
« Отговор #12 -: 29 юли 2013, 17:39 »
 :( Явно говорим на различни езици, с тези, които вземат участие по тази тема... Знам, че публикуващите редактори-фотографии знаят точно какво имам впредвид, но по необясними причини не ми отговарят... Ще поясня отново за по-невнимателно челите - искам моите фотографии да се преглеждат от редактор, въпреки, че съм Автори +

asizi

• Редовен посетител
  • **
« Отговор #13 -: 30 юли 2013, 21:30 »
Е, защо да се преглеждат...те са много по-качествени от много редакторски творби?! Аз рядко публикувам, но ще стана автор+, за да мога по-спокойно да публикувам ...

plami-6

• Луд форумджия
« Отговор #14 -: 31 юли 2013, 11:31 »
 :) asizi, благодаря, но смятам, че ми е полезно да имам коректив, какъвто са публикуващите редактори! Затова отново настоявам за равнопоставено отношение! Що се отнася до субективността, тя е неизбежна - мои фотографии също са отхвърляни често, но това не ме дразни и многократно съм го потвърждавала при кореспонденцията с Хатар и Фортуна... Все пак продължавам да се надявам на отговор от публикуващите редактори защо отказват да публикуват мои фотографии!
« Последна редакция: 31 юли 2013, 11:33 от plami-6 »

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.