Възражда ли се будителството

Автор Тема: Възражда ли се будителството  (Прочетена 82727 пъти)

andrina_mark

• Луд форумджия
  • Публикации: 182
Re: Възражда ли се будителството
« Отговор #135 -: 01 август 2014, 19:22 »
Германското разузнаване... а? :lol:
Пък Южен поток специално заради България, а не заради тръбите през Украйна?  :lol:
БСП и ДПС виновни за КТБ, пък най-големия й разцвет по времето на Боцко?  :lol:
Делянчо крив, пък 40 пъти се срещнал с Цецоууууу и н'ам си колко пъти пиарствал на шефа на Цецоуууу?  :lol:
Занчи, "Искров е докладвал неверни факти, частично потвърдени от прокуратурата"? :lol: Потвърдени на кукуво лято.

Генерал Боцко обяви банката за ФАЛИРАЛА и целокупната идиотия начело с личния му прокурор тръгна да го доказва. Само дето така и не успя, а ти така и не рабра, че 200 млн. липси нема и нема и да има, колкото и да ти се ще. Затова хедж-фондовете ще ни съдерат задника през съда. Защото държавата, начело с БНБ умишлено се опита да съсипе една банка, за да уйдиса на кафепиещите.

А за омазването, ми то си върви по наследство. Хвани едните, удари другите. 

Само не разбрам, ти що не спреш да се правиш на кварталния идиот?
« Последна редакция: 01 август 2014, 19:28 от andrina_mark »
Ако искаш да разбереш своята истина за нещо, виж какво чувстваш към него. Понякога чувствата се откриват трудно - и често още по-трудно се приемат. Но в най-дълбоките ти чувства се крие твоята най-висша истина.

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #136 -: 01 август 2014, 21:58 »
Да германското, не КГБ  :lol:
Пък Южен поток  - нямя кяк да не е световна конспирация. Особено в твоите очи!  :lol:
Цецо се срещал с Пеевси в кабинета си в МВР, но пък Станишко и Местан му ходят на килимчето в хотел Берлин.
КТБ била в разцвет при Боко, но фалира при БСП.  :lol:
Потвърдени или не 200 млн. бяха докладвани, но ги няма в последния доклад. Защо?  :shock:
"Личният" прокурор на Боко му спретна Костинбродската афера в съдружие с един презерватив и Мая Манолова. В резултат му свалиха резултата с няколко процента. За съжаление недостатъчни за мнозинство на БСП и ДПС. Същия тоя "личен" прокурор се включи на страната на Пеевски в съсипването на КТБ.
Хедж-фондовете си търсят правата и наричат неадекватни настоящите управляващи (БСП), не от Боко.
А омазването си е персонално на настоящите министри и правителство. Гафовете са техни, колкото и да ти се иска да размиеш отговорността. Но пък е факт, че избягваш да отговориш конкретно на изброеното.  :lol:
И аз не мога да разбера защо си мислиш, че като ти си си завряла главата си в гъза на столетницата си мислиш, че и останалите са слепи. Умии си очите от лайната и прогледни. Не съм убеден, че въобще си в състояние да мислиш рационално. Но пък "глупавия народ" явно не мисли като теб и не желае главата му да е на мястото на твоята. И слава Богу!  :P :lol:

Така де, германското :lol:
Четох им и първата статия, не продължението на ДВ, и здраво се посмях. Общо взето беше в предполагаеми и може би фази, но гледам че Дойче веле е премахнало предположенията. Та голям смях с това германско разузнаване. Щази сигурно си умира от срам при такова аматьорство.
http://www.segabg.com/article.php?sid=2014073000019985018

И що трябва да е световна конспирация Южен поток, като може да е само укро-американска. Без да наблягам на факта, че те сами си го казаха на няколко пъти, даже и украинският посланик в БГ + тримата старци долетели скоропостижно от Вашингтон, след което Орешарски обеща да спре проекта. Но за да се види кой върти далаверата с това да го има или да го няма ЮП трябва и поне малко обективност, не само политкоректност.

Украйна призна: Ние поискахме ЕК да спре “Южен поток”
Проектът противоречи на интересите ни, каза посланик Балтажи[/b]
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2014-06-16&article=495494
Орешарски след среща с US сенатори: Спряхме "Южен поток"
http://www.segabg.com/article.php?id=701994
Яценюк заби ножа на „Южен поток”
http://petel.bg/YAtsenyuk-zabi-nozha-na----YUzhen-potok---__75335

Ми още не е фалирала КТБ, само се направи опит заедно със свалянето на правителството да се свали и банката, т.е. да се фалира, ама не стана така, както мамин прасчо го бе замислил, а Местан оглу и Боко паша решиха да изрежисират.

Няма ги онези 200 млн., щото са си на мястото. А такива „потвърдени или не” само ти и Бойко може да си позволите да търсите, особено когато не са потвърдени, като фалита на държавата. :lol:

Тук и за двете:[/b]
http://www.bnb.bg/PressOffice/POPressReleases/POPRDate/PR_20140731_BG

Личния прокурор на Боко не би могъл да не я спретне при тоя шум в медиите, но пък за сметка на това такова разследване направи, че и Бочко, и Цецко ще излязат и сухи, и бели, че  добри. Та не е важно как започваш нещо, а как ще го довършиш. Спомням си, че и Кокинов така каза на оная среща у Банкя.
Писанчев: Прокуратурата да отговори за арестите за КТБ
Писанчев: Прокуратурата да отговори за арестите за КТБ
Борисов поиска оставки в БНБ и арести в кабинета и ДАНС
Борисов поиска оставката на ръководството на БНБ
Борисов иска оставки и арести на шефовете в БНБ, ДАНС и МВР
Ръководствата на БНБ, МВР, ДАНС и правителството са виновни за източването на Корпоративна търговска банка (КТБ), заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов

Всички линкове тук:
http://flip.bg/cluster/23882f658e64f68ecbe1e64946297a8c

Така де, Хедж-фондовете визират сегашните управляващи, ама не е ясно кого точно от всички. Щото не сегашните управляващи избраха Гл.Прокурор и оставиха Искров за шеф на БНБ, а в крайна сметка се оказва, че те двамата се опитаха да прекатурят КТБ. Да не говорим, че ако Правителството не се бе заинатило да не слуша идиотите на Бойко и Местан, сега Българияв щеше съвсем да е дала фира не само по отношение на хедж-фондовете. Ама им мина котка път на фалирофщиците.
http://www.blitz.bg/news/article/277960
http://www.faktor.bg/novini/balgariya/24517-kutev-ekzaltiran-bsp-spasi-darzhavata-ot-bankovata-kriza.html%7D

Хич и не мисля да размивам отговорността на когото и  да било, те  такива като тебе я размиват.
А да ти се отговаря конкретно, е равносилно да ти подхранва човек диагнозата. Нема лошо, ако държиш да не се лекуваш, но не мисля, че страдам от чак такава липса на време. Искаш да демонстрираш, че имаш ментални проблеми - твоя воля, ама не ме карай да съм ти съучастник. :lol:

По отношение онова за лайната, ами възползвай се от собствените си препоръки. Препдолагам Бойко ще ти прости една баня.   :pottytrain4:

Иначе - да, не мисли народът като мен, горе-долу около 70% от него, ако съдя по последните избори. Но пък виждам, че ти се горедееш, че си в числото на онези 30% българско малоумие. Пардон, не е и 30%, щото една голяма маса от него е на хранилка у ГЕРБ, но пък коя съм аз, че да имам претенции безработицата в страната да се увеличава.

Та, айде, ако обичаш, друм и гледай да не ми се навираш под обувките, че няма навика да се извинявам, ако някой сам се навре под тях.

И не очаквай повече отговори. Да се спори с теб е все едно да се спори с онова Псаки, дето отдавна се превърна в мерна единица за тъпота. А и започнах да си подбирам храната и не мисля, че ще ми се отразиш добре на храносмилането. То и кой ли би включил в менюто си мухоморка?... :lol:

« Последна редакция: 02 август 2014, 18:58 от andrina_mark »
Ако искаш да разбереш своята истина за нещо, виж какво чувстваш към него. Понякога чувствата се откриват трудно - и често още по-трудно се приемат. Но в най-дълбоките ти чувства се крие твоята най-висша истина.

Ангар

• Луд форумджия
  • Публикации: 158
« Отговор #137 -: 01 август 2014, 22:28 »
Андрина, питаш се Веселяк наистина ли е толкова дебилен или се прави умишлено на такъв.
Аз мисля че наистина си е такъв. Не може само да се прави на такъв, защото такъв образ и гениален артист не би могъл да изиграе.
А освен че е дебилен, Веселяк е и страшно невъзпитан, простак над простаците! Срам е за откровенци,  срам е за мъжете, срам е за поколението си, срам е за българите.

Но по същество.
Обърнахте ли внимание и как си го обяснявате, че на дебатите по бюджета в НС нито Бойко Борисов, нито Лютви Местан, нито Орешарски присъстваха?
Аз си го обяснявам с това, че те са се срамували. Не им е достигнала наглост.
Затова Орешарски остави министъра си на финансите, а Бойко е поставил задачата на Цецка Цачева, на Менда Стоянова и на Лиляна Павлова. Защото наглостта и дебелоочието на тези жени нямат край! "Дебели очи, да стъпиш на тях, ще те отнесат!" - за такива казва народът. Сравнима с тяхната наглост е само  тази на Плевнелиев.

И всички повтарят една и съща мантра: правителството е ваше, на БСП - защо не го подкрепяте?
Правителството си е правителство, БСП си е БСП. Когато БСП е била съгласна с политиката на правителството - подкрепяла го е. Но с последните си решения то стана правителство на ГЕРБ. И затова ГЕРБ го подкрепя, а БСП не го подкрепя.
Защо правителството се промени? Малко ли причини може да има - може да е поради заплахи и шантаж, може да е заради подкупи и обещания за облаги, може да е от глупост и безотговорност, или обратното - от предвидливост и чувство за отговорност, негова си работа. БСП си има позиция и си я защитава.
А за Корпоративна банка аз смятам, че нито една стотинка от държавния бюджет не трябва да се дава! Това е частна банка. Още не се знае закъсала ли е, и ако е закъсала - с колко. Но ако е закъсала,  то е или защото са крали, или защото са си давали прекомерно високи заплати, или защото са давали преференциални лихви, или защото са си раздавали необезпечени кредити. Ама стига сме им плащали. Има си закон, има фондове, има си застраховки и презастраховки - който ги е застраховал, да плаща. От бюджета - нито цент! Още по-малко пък специален външен дълг да се прави, за да се спасяват крадците.

А защо Плевнелиев толкова държи на временното правителство да бъдат дадени извънредни пълномощия. Какъв или кой договор за да може то да сключи?
Мисля, мисля, и за друго не се сещам - освен за закупуване на американски бойни самолети Ф-16.

И как пак да не си спомниш за съвета на цар Фердинанд към сина му, цар Борис III:
"От въоръжение българският народ няма нужда. Но ти и твоят антураж от гешефтари имате нужда от пари, много пари, а главното - имате нужда народът да е в по-голямо и по-голямо бедствие, за да не може да вдигне глава никога.”

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #138 -: 02 август 2014, 18:58 »
Нейно "превъзходителство" за пореден път подви опашка и високомерно се оттегли...

За пореден път:
- не даде аргументи и факти в защита на собствените си тези. Явно трябва да и вярваме, просто защото ни превъзхожда, и сме част от тоя "глупав народ" (нейни думи); 
- не обори и дори не отговори на нито аргумент или теза на другата страна в спора "да не ми подхранвала диагнозата". Пропусна само да отбележи, че "диагнозата" си я измисли тя, като оправдание на собственото си безсилие да обори фактите. А те са достатъчно красноречиви и всеки мислещ човек може да си направи изводите дори и през призмата на откровените лъжи и недоказаните манипулативни твърдения на Андрина;
- За сметка на липсата на аргументи и конкретни отговори за пореден път обилно ме "нахрани" с обидни епитети и евтини манипулации за битието и личността ми и т.н. В това начинание, трябва да призная, превъзходството и е пълно.

Плувай, плувай... не е риба...

Ангар

• Луд форумджия
« Отговор #139 -: 12 август 2014, 08:14 »
"Приключих с тази тема отдавна, но точно в този момент ми се иска да задам въпрос -
"Вашингтон и Лондон предупредиха, че всякаква „хуманитарна” мисия на Русия в Украйна би била „необоснована и незаконна”."

Неправи са - това е всичко.
Не са хора, а са разбойници.
Лъжат най-безсрамно.
Наричат черното бяло, а бялото - черно.
Отричат правото на народите на самоопределение. Национално освободителното движение наричат тероризъм.
Защото това не са "проруски сепаратисти" - те са си РУСКИ.
При създаването на Съветския съюз те са били в Русия, и при разпадането му трябваше да си останат в Русия.
И Веселяк е един от тях - лъжец, изопачаващ и извращаваш истината.
Аналогията е друга - и Крим, и Донецк, бяха откъснати както Рурската област, и предадени на друга държава.
И сега тяхната борба за връщане в Русия е аналог на нашите Илинденско и Преображенско въстания -въстания за завръщане в родината. Въстания, което реакционите сили потушават.
И не Путин е агресорът.
Жалко, че начело на Русия не стоеше някой по-мъжествен, действително мъжествен човек. Който да кажеше: майната му на ЕС! Майната им и на САЩ! И да вкара умиротворителни сили, и да разграничи воюващите, и да няма тази гражданска война.
Тъжно е наистина, че Русия, която можа да освободи България от турско робство, не можа да помогне на собствените си съотечественици.

Ангар

• Луд форумджия
« Отговор #140 -: 13 август 2014, 08:59 »
Когато го застрелят Обама,
той ще изгуби живота си само.
Защото честта си Обама
е загубил отдавна.

Същото важи и за Меркел.

Но въпросът ми е друг: може ли да има нещо по-нелигитимно от едно служебно правителство?
То е безотговорно - защото за неговите гафове никоя политическа сила не носи отговорност. Ще надроби попарата, ще си хване оная работа и ще си тръгне, а попарата му други да я сърбат.
Та то за един месец въобще не може да влезе в час. И затова то трябва да е с ограничени правомощия. Да организира и проведе изборите и толкова. За два месеца държавата няма как да пропадне - и без това законит и промените,  които служебното правителство ще предложи или ще подготви, за два месеца не могат да се задействат.
След два месеца ще има легитимно правителство, то е което ще направи ревизия на предишното управление.
А това ни служебно правителство като се развъртя, като ги говори едни големи приказки, като "започва" едни големи реформи, като започна едни кадрови промени ... - аман от палячовци!
Но къде са протестърите, защо не протестират?
Защото протестъри в България има само ако някой ги организира. Ако има кой да им плаща.

Ангар

• Луд форумджия
« Отговор #141 -: 29 август 2014, 08:32 »
Снощи случайно слушах по радио "Хоризонт" Румен Леонидов в едно антируско предаване.
Много лъжи изрече. Нарече жертвите на тероризма терористи, жертвите на агресията - агресори, изговори куп обиди по отношение на руския народ затова, че одобрявал политиката на Путин; нарече го прост, защото е много религиозен (но ако е до народа, защо тогава при социализма той  не беше религиозен? Докато сам Леонидов е религиозен, щом нарича Путин  "антихрист"); обвини Русия, че се стреми да присъедини  Донецк и Луганск, докато обратно - Донецк и Луганск искат да се присъединят към Русия. Обвини Русия в това, че отделяла колосални средства за обработка на общественото мнение в България (сякаш Русия е създала и финансира неправителствените организации в България) и пр.
 Но особено ме впечатли това, че социализмът в България раждал страхливи поети. Или може би беше: "Социализмът правеше поетите страхливи."

Кои ли поети е имал предвид Румен Леонидов? Логично е да е съдел по себе си.
Но кои други?
Може би Пеньо Пенев е бил страхлив?
Може би Валери Петров е бил страхлив?
Или Йосиф Петров беше страхлив?
Или Веселин Андреев беше страхлив ?
Или Павел Матев беше страхлив?
Или Георги Джагаров беше страхлив?
Или Добри Жотев беше страхлив?
Или Любомир Левчев е бил страхлив?
Или Недялко Йорданов е бил страхлив?
Или някой друг от националните ни поети?

Кой от истинските поети на България е бил страхлив?
Няма такъв!
Ако са одобрявали и славели и комунизма и социализма - правели са го искрено, по убеждение, а не от страх.
Думите "поет" и "страхлив" са несъвместими.
Страхливи, ако е имало и такива, са били само бездарните поети!
Защото истинският талант не може да не бъде мъжествен!

kasius

• Луд форумджия
  • Публикации: 123
« Отговор #142 -: 29 август 2014, 23:29 »
Не знам за другите, но Недялко Йорданов ми е комшия... Той е много тих и може на някой за това, че е скромен като човек да му се е сторило, че е страхлив.
 Но по отношение за демокрацията, мога да изкажа друго становище. Тя, за разлика от социализма не прави поетите страхливи, а услужливи и леко ветропоказатели!
:puke: :puke: :puke: :pain10: :pain10: :pain10: :pain10: :cussing: :cussing: :cussing: :3some: :3some: :newb: :blob: :blob: :angel4:

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #143 -: 21 септември 2014, 21:43 »
Има ли зелени човечета?

http://m.mediapool.bg/r_225089

:lol: има цветни човечета:

http://rusvesna.su/news/1411311580

но пък руснаците разбират от символика и историческа памет:

http://politikus.ru/v-rossii/30565-za-marshem-predateley-po-ulicam-moskvy-proshli-polivalnye-mashiny.html

Ангар

• Луд форумджия
« Отговор #144 -: 22 септември 2014, 18:13 »
Манифест за провъзгласяване независимостта на България
прочетен от княз Фердинанд на 22 септември 1908 г. в гр. Велико Търново

„По волята на царя-освободител, великият братски руски народ, подпомогнат от добрите ни съседи, поданиците на Негово Величество румънския крал, и от юначните българи, на 19 февруарий 1878 година се сломиха робските вериги, що през векове сковаваха България, някога тъй велика и славна.
Оттогава до днес, цели тридесет години, българският народ, непоколебимо верен към паметта на народните дейци за своята свобода и въодушевяван от техните завети, неуморно работи за уреждането на хубавата си земя и създаде от нея под мое ръководство и онова на о’ бозе почившия княз Александър държава, достойна да бъде равноправен член в семейството на цивилизованите народи.
Винаги миролюбив, моят народ днес копнее за културен и икономически напредък; в това отношение нищо не бива да спъва България; нищо не трябва да пречи за преуспяването й.
Такова е желанието на народа ни, такава е неговата воля. Да бъде според както той иска.
Българският народ и държавният му глава не могат освен еднакво да мислят и еднакво да желаят.
Фактически независимата ми държава се спъва в своя нормален и спокоен развой от едни узи,  с формалното разкъсване на които ще се отстрани и настаналото охлаждане между България и Турция.
Аз и народът ми искрено се радваме на политическото възраждане на Турция; тя и България – свободни и напълно независими една от друга, ще имат всички условия да създадат и уякчат приятелските си връзки и да се предадат на мирно вътрешно развитие.
Въодушевен от това светло дело и да отговоря на държавните нужди и народно желание, с благословението на Всевишния прогласявам съединената на 6 септемврий 1885 година България за независимо Българско царство и заедно с народа си дълбоко вярвам, че този ни акт ще намери одобрението на великите сили и съчувствието на целия просветен свят.
Да живее свободна и независима България!
Да живее българският народ!“

След обявяването на независимостта най-засегнатата страна в случая – Турция, се вълнува преди всичко от размера на обезщетението, което България трябва да плати за национализираните Източни железници.
С руско посредничество този въпрос е решен, при това възможно най-благоприятно. На практика България не заплаща нищо на Турция, поради причината, че Русия се е съгласила да опрости около 80 милиона от репарациите, които турците трябва да им платят заради Освободителната война.
България пък трябва да изплати тези милиони на Русия, но в рамките на повече от 70 години. По този начин е притъпено недоволството на най-ощетената държава – Турция.
И този жест на Русия, освен Сан Стефанския договор и сравнението му с наложения от останалите велики сили Берлински договор, е още една причина да съм русофил. Русофил съм, защото и руснаците са българофили.
Великите сили признават официално независимостта ни чак на 6 април 1909 година.
« Последна редакция: 22 септември 2014, 18:23 от Ангар »

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #145 -: 23 септември 2014, 19:30 »
Зелени човечета, цветни човечета, символика, историческа памет...

Готино.

Апропо, добре доплувала обратно. Надявам се епитетите са закотвени някъде около предния пристан на омразата. Ама, както разчитам символите ти ... надали... както в оня виц. ;) Се тая.

Зелени човечета, цветни човечета - символ?

Вълкът така и не смее да предположи от коя милиция са екипираните по всички правила на военната наука зелени чоВечета... Некаква, отнекъде, без адрес и гражданство. Какво правят те? Какъв е техният символ? Какво мият след тях?

Да видим и цветните чоВечета... Ами цветни. Видяхте ли ги? Видяхте ли какво правят? Какъв е техният символ? А историческата памет какво казва за тях? Имало ли ги е? Откога? А защо мият след тях?

Мдааа... Символика бол. И факти бол. Кого и защо съдим е въпрос на мироглед.

Та... Зелените или цветните чоВечета са за предпочитане от гледна точка на символиката и историческата памет?

Сори, надценила съм те... и относно историята, и относно символиката  :lol:

Ангар

• Луд форумджия
« Отговор #146 -: 24 септември 2014, 20:29 »
Красиви са рускините - най-красивите на планетата! И най-талантливите!
Особено когато носят плакат „Донбас, извинявай за предателския марш! Русия е с Донбас“!
И ДНР и ЛНР, или както напоследък я наричат Новоросия, всички ще я признаят. Рано или късно.
Защото не се гаси туй, що не гасне!
Както и Южен поток ще бъде построен - по-рано или по-късно. А ако не бяха такива идиоти тези, които го спират, досега да беше построен.
И не Русия присъедини Крим към себе си, а Крим се присъедини към Русия.
Когато избухнаха Илинденското и Преображенското въстание, с цел присъединяване на българското население в Македония и Източна Тракия към България, България не ги  подкрепи. Може би е нямала възможност, а може би защото начело на държавата ни стоеше не българин, а немец.
Сега ситуацията е аналогична - в Донецк и Луганск избухнаха въстания с цел присъединяване на руското им население към Русия. И Русия ги подкрепя и трябва да ги подкрепя - това е толкоз просто и логично. Да ги изоставят, да не ги подкрепят докрай - ще е срам и позор и за Путин, и за Медведев, и за цяла Русия.

« Последна редакция: 24 септември 2014, 20:35 от Ангар »

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #147 -: 24 септември 2014, 21:42 »
.............
Я да видим какво ни казваш с по-предния коментар и линковете.

............

Гледай, ама пак нищо не си разбрал.

И само за сведение:
http://www.youtube.com/watch?v=6pcMdCkgVAo, особено след 8,30 мин.

А че става дума за фашизъм, вече няма никакво съмнение. Освен Одеса, ето и нещо съвсем ново и потресаващо:
http://www.segabg.com/replies.php?id=245999

А ти си плямпай НПО-шки глупости, колкото искаш. Падението си е само твое.

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #148 -: 24 септември 2014, 22:34 »
Гледам аз. И виждам, че за пореден път бягаш от отговор на конкретно поставени въпроси. Питах за "историческата памет", която илюстрираш с цитирана от теб самата публикация. Отговор йок... Вместо него нови "сведения"...

Кви НПО-та, кви пет лева? Говориш за памет, а забравяш да отговориш на обикновен въпрос.

Как се дискутира нещо с радио Ереван.. Или по-точно Ехо Москвы...

Вземи пак отплувай нанякъде.

Ай, стига, бе! И ти се пишеш за писател - човек, който по презумпция би трябвало да умее да борави с метафори,  с алюзии (не илюзии), с аналогии???
Ей там в линковете са ти отговорите. Това, че ти и за албански реотан не ставаш или пък умишлено се правиш на такъв, си е твой проблем, не - мой и не мисля да си троша пръстите в пространни обяснения. В крайна сметка или имаш нещо в междуушието си и го ползваш по предназначение, или просто свободно пропускаш вятъра да вилнее там. Но не наричай последното мисли, още повече пък разсъждения, за дискусия пък няма и да споменавам.
Плувецът той...  :pottytrain5:

« Последна редакция: 24 септември 2014, 22:36 от andrina_mark »

andrina_mark

• Луд форумджия
« Отговор #149 -: 24 септември 2014, 23:04 »
Ех миличката ми тя... Илюстрирала твърдение с една публикация, но всъщност имала предвид друга... От следващ комент. Ванга да бях, щеше да ми е трудно да проследя отсъствието на логика и смисъл в коментарите ти.

Обичайните за теб квалификации на опонента пропускам, не за друго, а защото те сами говорят  достатъчно за автора си.

Ииии... За съжаление бях прав, когато казах... "ама надали"...

Липсата на знания у теб не значи липса на логика у опонента ти. Така че чети повече и не вей незнанията си като знаме на логичността, че ставаш смешен и за съжаление... будиш съжаление.

: ??:??