Защо не мога да трия произведенията си?

Автор Тема: Защо не мога да трия произведенията си?  (Прочетена 2921 пъти)

soundsanin

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
Съжалявам за безпокойството, но днес прекарах поне половин час в търсене на начин да изтрия някои от творбите си, но не успях? Защо?
Аз ли нещо не разбирам или има друга причина?
Погнете ми, моляяя!!!
Благодаря предварително :)

полет

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
Re: Защо не мога да трия произведенията си?
« Отговор #1 -: 17 април 2014, 23:56 »
Мисля, че единственият начин е, да си отвориш собственото произведение за редакция и да изтриеш текста  :D
Редактираш до смърт и готово !

soundsanin

• Новак
  • *
« Отговор #2 -: 18 април 2014, 00:08 »
Не става така :(
Пробвах...

Mephisto

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
« Отговор #3 -: 18 април 2014, 11:12 »
Ще стане, изтриваш целия текст, след което поставяш няколко точки или тирета, или каквото там желаеш, защото не ти дава да редактираш, ако няма нищо написано и натискаш "редактирай" и произведението отива в "чакащи одобрение", откъдето рано или късно ще бъде премахнато.
Това е, какво чакаш още  :D

soundsanin

• Новак
  • *
« Отговор #4 -: 18 април 2014, 15:00 »
Ще стане, изтриваш целия текст, след което поставяш няколко точки или тирета, или каквото там желаеш, защото не ти дава да редактираш, ако няма нищо написано и натискаш "редактирай" и произведението отива в "чакащи одобрение", откъдето рано или късно ще бъде премахнато.
Това е, какво чакаш още  :D

Хмм, добра идея
Много ти благодаря :)

silvina84

• Глобален Модератор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 213
« Отговор #5 -: 18 април 2014, 15:37 »
Произведенията се трият само от редакторите в определените раздели. Според мен е по-добре да не триеш нещата си, а да ги редактираш, но не прекалявай, защото и редакторите си имат достатъчно работа. Ще ти предложа нещо, което ще те улесни. Има възможност, която ти позволява да си водиш архив на произведенията, който не е публичен, но той е достъпен само за "Автори ПЛЮС". Там можеш да си ги триеш, редактираш и т.н. ;)
« Последна редакция: 18 април 2014, 15:39 от silvina84 »

Otklonenia

• Маниак
  • Публикации: 92
« Отговор #6 -: 18 април 2014, 18:19 »
Обаче  уловката  е  там, че  след  като  изтече  едногодишният  абонамент, който  си  си  платил, архивираните  ти  произведения  остават  арестувани  на  територията  на  сайта  и  ти  въобще  не  можеш  даже  и  да  ги  видиш, камо  ли  пък  да  се  разпореждаш  с  тях, каквото  право  ти  се  гарантира  по  закон  в  качеството  ти  на  техен  автор, до  момента  в  който  не  си  платиш  още  един  абонамент. Както  се  казва  в  един  филм - "Феноменална  комбинация, чичо  Гърга!"
Та,... г-н  Колев, предлагам  да  поопипате  настройките  на  сайта  си  и  да  направите  така, че    авторите, чийто  абонамент+  е  изтекъл  и  имат  някакви  архивирани  произведения, все  пак  да  могат  по  някакъв  начин  да  ги  достъпват  и  след  изтичането  на  абонаментния  срок  и  да  имат  възможността  да  правят  с  тях  каквото  пожелаят  в  качеството  си  на  техни  автори. Защото  при  настоящото  статукво  имаме  налице  един  феномен, който  би  могъл  условно  да  бъде  квалифициран  обективно  като  присвояване  на  художествени  произведения, т.е. - към  настоящия  момент  сървърите  на  сайта  съдържат  мои  произведения, които  аз  може  да  не  искам  повече  да  битуват  информационно  в  тях  и  до  които  аз  като  автор  нямам  никакъв  достъп, освен  ако  не  платя  20  лева. И  имаме  проблем.   
S

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.