Бъг в отразяването на датите при публикации и коментари

Автор Тема: Бъг в отразяването на датите при публикации и коментари  (Прочетена 1761 пъти)

Genereux

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
Уважаеми Господа,

Забелязвам бъг в отразяването на датите при публикуване и коментиране на произведения в сайта, а именно - часовете се отчитат като дни. Не е болка за умиране, но е добре да се отстрани. Хубав ден!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 904
Кои дати?
Моля да ми изпратите скрийншот за да се ориентирам.

Поздрави.

Genereux

• Редовен посетител
  • **
 На този бъг попадах няколко пъти, но сега го няма.

Genereux

• Редовен посетител
  • **
Ето за този бъг става дума. Коментари от снощи и от тази сутрин излизат с дати отпреди месец. Поздрави!

djudjii (Жанет Велкова)
29 дни
Брех... Приятно е да те видя и в тази светлина.
Добра работа - потуп от мен
линасветлана (Лина Светлана)
29 дни
Така си е!
eliboto (Лейди Фокс)
29 дни
Срам не срам, 5 звездички ще ти дам!
alipieva (ЛЮБОВ)
29 дни
Гражданино Попов! Патриоте! Полу-задрямала ще викна - На оружие, братя и сестри! ...ма тихичко - от срам.
Andromaha (Белла)
30 дни
Срам до срам води. Добре, че поне дедите ни не са се срамували
anastasia73 (Анастасия)
30 дни
!!!
vega666 (Младен Мисана)
30 дни
И аз се срамувам, Любомире, но народ трудно се самоорганизира, особено, когато всички потенциални и действащи негови водачи са платени слуги на властта. Тя далновидно се е погрижила да сме като войноците на Самуил, но дори и еднооки водачи не ни е оставила. Ботев е отразил гениално тази ситуация в стихотворението си "Елегия" - една непреходна творба. Поздравявам те за хубавия ти поетичен текст и за доблестната гражданска позиция!

limeruna

• Маниак
  • Публикации: 94
djudjii (Жанет Велкова)  12 мин  Брех... Приятно е да те видя и в тази светлина.
Добра работа - потуп от мен 
 линасветлана (Лина Светлана)  1 ч  Така си е!
 eliboto (Лейди Фокс)  1 ч  Срам не срам, 5 звездички ще ти дам!

alipieva (ЛЮБОВ)  9 ч  Гражданино Попов! Патриоте! Полу-задрямала ще викна - На оружие, братя и сестри! ...ма тихичко - от срам. 
 Andromaha (Белла)  13 ч  Срам до срам води. Добре, че поне дедите ни не са се срамували 
 anastasia73 (Анастасия)  13 ч  !!!
 vega666 (Младен Мисана)  14 ч  И аз се срамувам, Любомире, но народ трудно се самоорганизира, особено, когато всички потенциални и действащи негови водачи са платени слуги на властта. Тя далновидно се е погрижила да сме като войноците на Самуил, но дори и еднооки водачи не ни е оставила. Ботев е отразил гениално тази ситуация в стихотворението си "Елегия" - една непреходна творба. Поздравявам те за хубавия ти поетичен текст и за доблестната гражданска позиция!

......................

На мен ми излизат така - нормално с часове. Може би само при Вас изглежда така? Наистина е странно...

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 904
Genereux: Проверете датата и часа на компютъра ви дали са точни.

Genereux

• Редовен посетител
  • **
Датата и часът са точни. Както и да е - няма проблем. Хубав ден!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.