Новостите по сайта

Автор Тема: Новостите по сайта  (Прочетена 24364 пъти)

meteor

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
Re: Новостите по сайта
« Отговор #120 -: 23 ноември 2017, 19:14 »
Въпрос към Админ:
От известно време не виждам позицията (колонката) "Потребители онлайн" - дали само при мен е така, или колонката е премахната? На мен лично ми липсва много - защото тя даваше през годините чувството на съпричастност към едно творческо общество, а и - кои сме функциониращи автори към момента.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 809
« Отговор #121 -: 24 ноември 2017, 11:19 »
Не е премахната, там си е. Само на мобилната версия я няма, да не би да си с ниска резолюция на екрана и затова да ти се отваря мобилната версия. При нея пак може да се достъпи, но от менюто - Общност->Потребители онлайн.

meteor

• Закоравял потребител
  • Публикации: 33
« Отговор #122 -: 25 ноември 2017, 10:52 »
Благодаря за отговора, Админ! Точно това ми се получава - на стационарния компютър ми се отваря мобилната версия... Ще му сменя настройките.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 809
« Отговор #123 -: 03 декември 2017, 13:36 »
Подобрена търсачка в текстовете на сайта.
« Последна редакция: 29 декември 2017, 12:32 от admin »

me6

• Маниак
  • Публикации: 62
« Отговор #124 -: 29 декември 2017, 12:11 »
Админ , и на двата ми компа Радиото е с проблеми. Когато го пусна курсора на плеъра подскачайки стига за 20сек до финала и радиото е до тук. Тръгва при повторно зареждане но пак така. Да не би да трябва някакви настройки да променям.

JujuBuju

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 22
« Отговор #125 -: 30 декември 2017, 15:23 »
Може ли да се направи така, че портфолиото на авторите да се филтрира и по подкатегория? Например аз сега искам да си извадя стихотворенията за деца, но трябва да ровя във всички произведения от раздел "поезия".

limeruna

• Маниак
  • Публикации: 80
« Отговор #126 -: 06 януари 2018, 14:08 »
Наистина, би било много хубаво това за подкатегорията.

А дали е възможно в сайта да си намери място нова категория, математика? Математиката също е творчество и в този смисъл би била интересна на някои хора - и като споделяне, и като четиво. Би било удобно наличието на математически символи за вмъкване, които биха били полезни при излагането на такъв тип материали - и възможността за направата на схеми, диаграми като приложения към текстовете.

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.