Конкурс за лого на "Откровения"

Автор Тема: Конкурс за лого на "Откровения"  (Прочетена 7078 пъти)

iren5

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
Re: Конкурс за лого на "Откровения"
« Отговор #15 -: 12 април 2016, 16:56 »
ти пък... като светлинка. Написах първо фар, пък от там се сетих, че и свещта осветява и само осветява , а може и да запали   :lol:  Иначе може и ел. крушка с жици

Bezzhichen

• Закоравял потребител
  • Публикации: 38
« Отговор #16 -: 12 април 2016, 20:36 »
По мое мнение може да е просто запазен знак като тези на автомобилите например. Защо да не е, например,стилизирано "О", както предлагаше някой?

Човек

• Луд форумджия
  • Публикации: 209
« Отговор #17 -: 13 април 2016, 16:47 »
Харесвах старото лого и ми липсва книжката с писалката...
Мислех си обаче за музите, дали не може да си измисли нещо с тях...
Другото, което ми харесва е заиграфка с "О" - то.

Смиф

• Маниак
  • Публикации: 75
« Отговор #18 -: 13 април 2016, 18:53 »
Дерзайте, художници, на вас разчитаме! :) В този сайт има талантливи хора, сигурен съм, че ще предложат великолепни неща. :) Междувременно, още една идейка - сетих се за пределно простото и запомнящо се лого на британското издателство Macmillan. Предполагам, че то може да даде някаква насока на нашите художници тук. Ето за какво става дума: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/d/df/Macmillan.svg/1280px-Macmillan.svg.png

valia1771

• Маниак
  • Публикации: 51
« Отговор #19 -: 14 април 2016, 19:05 »
А аз все си мисля за чадърче, едно мъничко, разперено и под него едно слънце, нали всеки си носи времето в себе си... иначе всички предложения много ми харесват.

sauronboab

• Маниак
  • Публикации: 92
« Отговор #20 -: 15 април 2016, 22:31 »
То посланието си е написано в заглавието - откровение от - кров (кръв) - ние или - истинни :). И тъй, като сайта е насочен силно към литература, и то най - вече литература на български език, предлагам текстовата част от логото да е написана в стил "откровѢниѭ" или поне "откровѢния" а логото може да се основава по някакъв начин на ятовият знак (Ѣ, който бивайки различно четен в различните области на страната, при старият правопис, изразява единството на българския език в многото му диалектни разновидности), като например писалка, която го изписва или нещо подобно. Това разбира се и само идея и би ми било интересно да зная какво мислите за нея...
« Последна редакция: 15 април 2016, 22:35 от sauronboab »

RaiaVid

• Маниак
  • Публикации: 56
« Отговор #21 -: 18 април 2016, 09:35 »
Здравейте и от мен! А какво ще кажете за едно голямо О, а в него око, като начало на надпис "отровения" с български букви, но разместени - нагоре - надолу, леко наклонени, изкривени, печатни, ръкописни - като самите ни творби и истините в тях?

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
« Отговор #22 -: 31 май 2016, 23:34 »
Здравейте.
С радост искам да съобщя, че вече си имаме и лого. :)
Победител в конкурса е предложението на Кирилл Чендев.
Прикачвам тук работна версия на избраното лого.
Честито да е на сайта и дано донесе много успехи и поводи за гордост!

Събрахме над 60 предложения.
Искам да благодаря тук на всички участвали, тъй като нямах възможност да го направя поименно. Зная, че целта на всеки участник беше да помогне от любов към сайта. Имаше много хитри и уникални предложения, но логото трябваше да бъде максимално опростено, стилно и запомнящо се, и избраното мисля че отговаря на тези изисквания.
Специални благодарности и адмирации на muhaninja и swestan, които се потрудиха здраво и дадоха най-много предложения.

В момента работим с Кирилл и скоро ще имаме завършен вариант, интегриран в сайта.
Виждам как нещата ще станат доста по-стилни. :)
« Последна редакция: 31 май 2016, 23:40 от admin »

iren5

• Луд форумджия
  • Публикации: 124
« Отговор #23 -: 01 юни 2016, 13:36 »
Ами честито лого! Очевидно не ми е позволено да го погледна.  Такова съобщение ми излиза. It seems that you are not allowed to download or view attachments on this board. :)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 875
« Отговор #24 -: 01 юни 2016, 15:23 »
Хах, наистина. Сега трябва да се вижда. :)

Смиф

• Маниак
  • Публикации: 75
« Отговор #25 -: 02 юни 2016, 13:56 »
Харесва ми логото, поздравления на създателя!

me6

• Маниак
  • Публикации: 70
« Отговор #26 -: 03 юни 2016, 03:04 »
И на мен ми харесва

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.