Търсим съмишленици за популяризиране на сайта

Автор Тема: Търсим съмишленици за популяризиране на сайта  (Прочетена 2736 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 905
Здравейте.
Каквото можем правим за техническата работа на сайта, но се нуждаем и от вашата помощ.
Всеки с малко свободно време може да помогне за популяризирането на "Откровения".
Най-подходящи са ученици, студенти и хора с контакти и присъствие в различни културни организации и събития.

Характер на работата:
- офлайн популяризиране чрез раздаване на рекламни материали;
- онлайн популяризиране чрез социалните мрежи и форуми;
- работата е на доброволни начала;

Всеки, който иска да помогне, нека ми пише на мейл . С желаещите ще се свържа и ще организираме оперативна среща.
« Последна редакция: 07 април 2016, 09:28 от admin »

Mimoza20

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здрaвейте! Aз съм Мaрия Николовa ,,Миmoza20,, живеa в Мaдрид.Тук имaме вестник нa емигрaнтите,,Новa думa,Четa този в-к вече 10 години.Предлaгсм Ви- пуснете реклaмa.В Кaнaдa в-к Плaмък. С увaжение!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 905
Благодаря за предложението.

rocksky

• Новак
  • *
  • Публикации: 7
Здравейте!Отдавна бях писал за тази идея.Препоръчвал съм сайта,моите неща,които качвам във Фейсбук са с линкове към Откровения и т.н.Само че има и още нещо.Бях предложил на "външни" посетители да се дадат някои права-например коментар,оценка.Знам слабите места на тези предложения,но не всеки иска да се регистрира.Нали не е удобно на един Ивайло Диманов да предложа да се регистрира,за да има възможност да каже нещо:).Не съм сигурен дали ще го направи,но пък нищо не ми пречи да му предложа,нали?Вярно е,че всички сайтове са така,но някак си се "капсулираме".Коментари от едни и същи хора,ти на мене,аз на тебе и други такива.А и един факт-когато се появи коментиращ,който е без публикации,бива посрещнат на нож.Ами ако разбира от поезия или музика да речем?И още нещо-понякога ми е срамно,че уж сме хора на изкуството,пък едни каруцарски коментари...Представете си един "външен" интелигентен човек влиза,харесва си нещо и отдолу чете "коментарите" на автора...Срам!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.