История на гледаните произведения

Автор Тема: История на гледаните произведения  (Прочетена 612 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 807
История на гледаните произведения
« -: 28 септември 2016, 16:42 »
Здравейте.
Въведохме най-новата функционалност - история на гледаните произведения. (Достъпна само за логнати потребители).
До нея се достига от "История" от вашето лично меню, под опцията за "Любими произведения".
ВИП потребителите ще могат да филтрират по категория.

Очаквам вашите мнения и препоръки.
Ако "История" не ви звучи достатъчно ясно какво да очаквате там, моля да дадете предложения за наименование на опцията.

limeruna

• Маниак
  • Публикации: 80
Re: История на гледаните произведения
« Отговор #1 -: 29 септември 2016, 23:12 »
Според мен „История“ е достатъчно ясно. Сега ще мога да се самоследя и да се връщам след себе си, в крайна сметка си е любопитно да наблюдаваш какви вкусове имаш самият ти, или когато не ми се търсят нови неща и просто ми се гледа нещо старо... Може всеки да може да си прави историята достъпна, ако желае, и така ще стане още по-интересно :) Дали е възможно да има и списък за четене? Би било много удобно.
« Последна редакция: 29 септември 2016, 23:21 от limeruna »

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #2 -: 30 септември 2016, 11:16 »
Какво имаш предвид под "Списък за четене"?

limeruna

• Маниак
  • Публикации: 80
« Отговор #3 -: 01 октомври 2016, 00:13 »
Ами, има предвид един временен списък, към който добавяме произведения за по-късно четене/гледане/слушане. Когато нямаме време, би било много удобно, за да не пропускаме нищо. Например по-дълги разкази. Или нещо, което искаме да разгледаме или чуем по-подробно. След известно време, когато е прочетено, да се маха оттам. Просто един временен списък. Понякога ми се иска да прочета нещо и не успявам. А после забравям. С такъв списък не би се случвало такова нещо.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #4 -: 03 октомври 2016, 10:08 »
Да, и аз си мислех за такова нещо. Ще го направя. :)

Смиф

• Маниак
  • Публикации: 75
« Отговор #5 -: 03 октомври 2016, 12:02 »
И аз мисля, че "история" звучи добре. Функцията ми се струва полезна - добре че си се сетил, админе.

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.