Покана за Творческа среща с литературно четене

Автор Тема: Покана за Творческа среща с литературно четене  (Прочетена 1011 пъти)

LATINKA-ZLATNA

• Маниак
  • Публикации: 74
Уважаеми Приятели,
Каня ви най-учтиво на 12.04.2018 година и на 16.04.2018 година на Творческа среща с литературно четене по случай юбилея ми.

На 12.04. 2018 година от 17,30 часа (четвъртък) в Клуба на дейците на културата, кв. Вароша, пл. Тодор Кирков в Ловеч.
Събитието се организира от КДК със съдействието на Община Ловеч, клуб „Култура” – СОСЗР към Областен съвет, Военен клуб  и Ротари клуб – Ловеч.

В срещата ще вземат участие:
           1. Академик Благовеста Касабова – литературен критик и писател.
           2. Проф. д.ф.н. Васил Тоциновски от Македония – научен сътрудник в Института за македонска литература в университета „Св. Кирил и Методий” в Скопие, професор в Катедрата по македонски език и литература във Философския факултет в Риека, Хърватия, сценарист, критик, поет и др.
           3. Проф. д-р Христо Петрески от Македония – директор на Института за сценични изкуства при Университета за аудиовизуални изкуства -Европейска филмова академия ЕСРА, Скопие и поет.
           4. Петко Шипинкаровски  – гл. директор и редактор на списание за Изкуство и култура „Брануваня” в Струга и поет.
           5. Любинка Донева от Македония – поетеса.
           6. Милислав Томович от Босна и Херцеговина – писател.
           7. Миряна Томович от Босна и Херцеговина –  поетеса.
           8. Иван Корпонаи от Словения –  поет
           9. Денко Рангелов от Сърбия – журналист, поет, главен редактор на сръбските списания   „Другарче” – детско и „Мост” – в него публикуват близо 150 автори, които пишат произведенията си на български език.

Музикално изпълнение: Теменужка Маринова
            Артист: Стоян Георгиев

На 16.04.2018 година от 17,00 часа на улица „Славянска” № 6 (Славянско дружество) в София.
Събитието се организира от Съюза на независимите български писатели.

Творчески юбилеен портрет ще ми бъде направен от академик Марин Кадиев.
« Последна редакция: 07 април 2018, 17:25 от LATINKA-ZLATNA »

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
Поздравления и успех, Латинка! :)

JujuBuju

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
Поздраления, Латинка-Златна! Сигурна съм, че събитието ще бъде запомнящо се. Успех!

moon11

• Луд форумджия
  • Публикации: 122
За жалост изпуснах събитията, но съм сигурна, че са били прекрасни!
bulgarian lawyers,каско калкулатор,пари на заем онлайн,Международни куриерски услуги
« Последна редакция: 27 април 2018, 11:06 от moon11 »

LATINKA-ZLATNA

• Маниак
  • Публикации: 74
Благодаря Меги и moon11 за поздравленията.

Благодаря на редакторите ми Христофор Драков, Ангел Пирински, Евтим Евтимов и Благовеста Касабова, на медиите от Ловеч, България и по света, на литературните сайтове ХуЛите и Откровения.

Благодаря на община Ловеч, клуб „Култура” на Съюза на офицерите и сержантите от резерва и запаса към Областен съвет, Военен клуб – Ловеч, Ротари клуб – Ловеч, Клуб на дейците на културата и на гостите от чужбина, на братята и сестрите по перо, на всички, които със съдействието и присъствието си на 12.04.2018 година направиха празника ми незабравим.

Благодаря и за наградите от тези, които оцениха моето творчество – Благодарствен адрес от УС на СОСЗР; Грамота от Военен клуб – Ловеч и Грамота от Ротари клуб – Ловеч.

Благодаря за прекрасната организация на 16.04.2018 г. от Съюза на независимите български писатели по случай юбилея ми и за наградата Почетен медал „Съюз на независимите български писатели” за цялостното ми литературно творчество, връчена ми от академик Марин Кадиев.

Благодаря на Ангар, Младен Мисана, Валентина Йотова, Албена Димитрова, Владислав Недялков, Силвия Илиева, Иван Станков от сайт Откровения и на всички, които присъстваха на творческата ми среща с литературно четене в София.

На всички желая мир, здраве, любов и благоденствие!
Бъдете!

https://lovechmedia.com/%d0%b1%d1%8a%d0%bb%d0%b3%d0%b0%d1%80%d0%b8%d1%8f/%d0%bd%d0%b0%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b8%d1%85%d0%b0-%d1%81-%d0%bc%d0%b5%d0%b4%d0%b0%d0%bb-%d0%bb%d0%be%d0%b2%d0%b5%d1%88%d0%ba%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b5%d1%82%d0%b5%d1%81%d0%b0/
« Последна редакция: 19 април 2018, 22:17 от LATINKA-ZLATNA »

JujuBuju

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
Искрено съжалявам, че не успях да присъствам! Вярвам, че съм пропуснала едно паметно събитие, наситено с красота и топли емоции. Поздрави за теб, Латинка-Златна, както за всички приятели от Откровения, които са те уважили!

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.