Как мога да си изтрия профила или произведенията?

Автор Тема: Как мога да си изтрия профила или произведенията?  (Прочетена 110 пъти)

Antinormal

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
Здравейте.
Търсих опцията за изтриване, но няма такава нито за произведение, нито за профил.
Искам да си премахна произведенията от тук, защото никой не ги чете или коментира, а скоро ще вложа пари в популяризация. Ако някой попадне на профила ми тук, това ще рефлектира зле върху всякаква претенция, която имам за умения и компентенции. Тоест, ще губя пари и потенциални читатели само поради факта, че профила ми тук съществува.

Това не е насочено към самия сайт или хората, които го поддържат, а по-скоро за собсвената ми неспособност да направя каквото и да е впечатление, макар че се старая да пиша възможно най-качествено и да се подобрявам постоянно. Искм да бъда сред най-добрите поети в страната, но тук надеждите ми идват да умрат, докато на други места получавам интересна и детайлна критика, и то много често.

Може ли някой да ми помогне с този казус?
« Последна редакция: 10 април 2018, 12:02 от Antinormal »

Anabell

• Маниак
  • Публикации: 52
А ти на колко автори обърна внимание, та искаш на теб да обърнат?
Пиши до Георги Колев да ти изтрие профила. Решението на желанието ти е само негово.

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.