Къде е Ирина

Автор Тема: Къде е Ирина  (Прочетена 344 пъти)

Plevel

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Къде е Ирина
« -: 12 май 2018, 19:52 »
Здравейте, приятели!
На 12-ти април излезе първата ми книга " Къде е Ирина".
Сърдечни благодарности на редакторката Латинка Златна, която работеше неуморно и вложи цялата си любов и енергия в нея!
Благодаря на Иван Станков изготвил корицата, на Валентина Йотова - дизайн, вътрешно и външно оформление и на  Екатерина Пенчева - коректор.

Искам да поднеса специалните си благодарности на хората  -   инициатори,
подбудители,  и причина тази история да стане роман, на всеки един поотделно едно голямо Благодаря!

Изказвам благодарности към създателите и хората, посветили част от живота си на сайт " Откровения" и развитието на изкуството в България!

На всички Ви желая преди всичко здраве и онова прекрасно чувство, което във всички случаи ни прави по-добри. Бъдете вдъхновение!

Представянето на " Къде е Ирина" ще се състои в град Асеновград, в началото на юни от 18ч в градската библиотека. За датата ще пиша допълнително. Всеки, който желае да сподели радостта ми е добре дошъл. Красива пролет!

« Последна редакция: 12 май 2018, 23:18 от Plevel »

Plevel

• Новак
  • *
Re: Къде е Ирина
« Отговор #1 -: 12 май 2018, 22:03 »
Благодаря ти много, Ани!

Й.Владимиров

• Новак
  • *
  • Публикации: 8
« Отговор #2 -: 12 май 2018, 23:01 »
Страхотно, Силве. Имаш си книга. Друго си е да напечатиш творбата си на хартия. Радвам се за теб, но не защото я имаш вече във вид на предмет, а защото си талантлива и успешна. Нали знаеш, една мисъл може да бъде предадена по различен начин. Чрез устна реч, чрез мимики, с мастило и лист, по електронен път. Това няма значение. Може дори да издялкаш мисълта си с остър предмет върху дъска, дали със слово, дали с рисунки, важното е да намериш начин, както правиш ти… и както ще продължиш да правиш занапред. Хартията в днешно време е остарял метод за нанасяне на слово. Не знам защо все още хората я произвеждат за тази цел. Чувал съм да казват, че е вечна. Не. Няма нищо такова. Словото се предава от уста на ухо и когато минат години, и то дори се размива, избледнява. Никога не казвай "излезе от печат". Няма значение по какъв начин е излязла, хубава ли е, и на стената да я напишеш, пак ще е хубава. Пожелавам ти успех.

Plevel

• Новак
  • *
« Отговор #3 -: 12 май 2018, 23:23 »
Много ти благодаря, Йордан! Грешката е поправена. :)
Изненадах се приятно, че с Ани сте видели. За първи път влизам в тази " зала" на сайта. Още веднъж, благодаря!
Успех!

esenna

• Луд форумджия
  • Публикации: 190
  • откровена до болка
« Отговор #4 -: 14 май 2018, 21:53 »

Поздравления!
Има ли някои разкази, които сте публикували тук?
На кое издателство е книгата и в кои книжарници се продава?
Честита радост! :)

Plevel

• Новак
  • *
« Отговор #5 -: 14 май 2018, 23:11 »
Здравейте Нина,
Сърдечно благодаря.
Книгата е роман,  части от които могат да се видят на този линк:

https://www.book.store.bg/p227733/kyde-e-irina-silvia-ilieva.html

Към момента освен в интернет, може да се открие в книжарници в Асеновград. Работя по въпроса с Пловдив и Варна.
При проявен интерес, ще се погрижа да достигне, до желаната дестинация. Моят издател се казва сайт "Откровения". Не съм се обръщала към други.
Благодаря за вниманието и хубава вечер!

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.