Читаемост?

Автор Тема: Читаемост?  (Прочетена 579 пъти)

esenna

• Луд форумджия
  • Публикации: 194
  • откровена до болка
Читаемост?
« -: 25 май 2018, 22:30 »
Отправям, въпрос към Админ - той е шефа, той знае как може да стане. Според мен трябва да се намери начин новите произведения да имат възможност да се прочетат, чуят , видят от повече хора, не само от тия, които следват съответния автор. Не би ли могло това да става със SMS, който да е платен и тия пари да отиват в сайта? Който желае да му бъде четено, слушано и гледано произведението от повече хора пуска SMS и то стои на първа страница някакъв период - да кажем 2 или 3 дена напр. Така е в "хулите", сигурно има и много по-добър начин, но аз не съм технологично грамотна, за да мога да го предложа. Мисля, че така новите творби ще добиват по-голяма популярност, а не само “конкурсните" Ще Ви бъда благодарна Г-н Колев, ако изложите своето мнение!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 824
Re: Читаемост?
« Отговор #1 -: 29 май 2018, 14:50 »
Принципно би могло.

me6

• Маниак
  • Публикации: 58
« Отговор #2 -: 29 май 2018, 18:33 »
Има логика , вече всичко се плаща или загива. Обаче да има нещо отличаващо се от платеното показване и това допаднало на модераторите.
« Последна редакция: 29 май 2018, 19:01 от me6 »

esenna

• Луд форумджия
  • Публикации: 194
  • откровена до болка
« Отговор #3 -: 29 май 2018, 21:38 »

Ще очаквам подобна възможност, Г-н Колев!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 824
« Отговор #4 -: 30 май 2018, 09:52 »
Може да има блед надпис над списъка "Sponsored"

me6

• Маниак
  • Публикации: 58
« Отговор #5 -: 30 май 2018, 16:03 »
Идеята е , че човек е любопитно същество. И освен произведението, ще се интересува дали автора инвестира в промотирането си. Кой и как е гласувал , как възприемат останалите произведението. Въобще , колкото е по прозрачно всичко , толкова и въпросителните ще са по-малко. Хубаво е Откровенци да покажат , какво би ги интересувало. И въобще не се притеснявайте , да има дребни такси за повечето неща. Трябва да свикваме , че безплатен обяд няма. На който ме се  струва много , да провери в БНР , колко ще му струва излъчването.
« Последна редакция: 30 май 2018, 16:11 от me6 »

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.