Излезе от печат "Пътят" новата книга на Лили Вълчева

Автор Тема: Излезе от печат "Пътят" новата книга на Лили Вълчева  (Прочетена 320 пъти)

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
Здравейте, скъпи приятели!

За мен е удоволствие да ви съобщя, че наскоро излезе от печат новата ми книга " Пътят" и съвсем скоро ще бъде нейното официално представяне! Тези дни бъдете нащрек за повече информация! 

Благодаря за подкрепата!

След стихоосбирките" Рисуваме вятъра" в съавторство с Таня Мир и " Мечтания"..., излезе от печат третата поред и първата прозаична книга на Лили Вълчева - " Пътят"...

"Трудно  ми  е да приема, че гласът  ти се слива само с вятъра  вече, но знам че трябва само да ти се усмихна,  както ти ми се усмихваш сега... И знам, че там, където си - не съществува времето, а ти си винаги в мен. И знам, че прекосяваш морето, все още те чувствам в бриза... И ако не могат очите ми да те видят вече, знай че в сърцето ми остава завинаги твоята усмивка..."

-  Из разказа "Твоята усмивка"

" В тази книга Лили Вълчева, вярна на стила си ни отвежда във времето на детството и приказките. По този начин тя поставя на преден план изконните въпроси за любовта, способна да запълни всички празноти, за смисъла който често се крие в малките неща и най - вече за способността да осъзнаем, че щастието често е съвсем близо до нас и просто чака да го открием..."

- Таня Мир

:love9:  :) :) :) :)

https://plus.google.com/u/2/115535994773338161604/posts/EE7MjfdADuH

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **

Здравейте скъпи приятели! За мен е голяма чест и удоволствието да ви поканя на 13 октомври в Дом на културата " Искър", от 18,30 часа (София) на литературното представяне на новата ми книга " Пътят" и също така галаконцерт със специалното участие на Сдружение Евтерпани!

Лили Вълчева, писателката и певица, авторката на стихосбирките"Мечтания" и "Рисуваме вятъра",( която е съвместен проект с поетесата Таня Мир) се завръща след една година с третата си книга “Пътят”, която е първия и сборник с разкази. Приказки, стихове и музикални импресии ви очакват на 13-ти октомври в Дом на културата “Искър” от 18,30ч.

Вход: 5 лв.

“Пътят” ще ви отведе към вярата, любовта, светлината и щастието, скрити дълбоко в нас самите и ще ви провокира да мечтаете, да рисувате вятъра, да търсите себе си, да се обичате, такива каквото сте, да се надграждате, да обичате хората, да се борите със страховете, съмненията догмите, да се осмелите да полетите към върха...  :) ;) :love9:

optimeon

• Маниак
  • Публикации: 95
« Последна редакция: 12 ноември 2018, 10:39 от optimeon »

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
Благодаря ти! :)

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
Скъпи приятели! ❤️Благодаря ви за подкрепата! За утре има промяна относно мястото на представянето и концерта , но всичко останало си остава същото!

И отново от сърце ви каня да се видим утре и да си споделим една вечер нарисувана от приказки и музика!  Утре на 13 - ти октомври от 18.30ч в Двореца на щастливите хора! ( квартал Младост 1, улица Димитър Доспевски 9А; до метростанция Младост 1

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.