Създаване на домашно студио за звукозаписи от А до Я

Автор Тема: Създаване на домашно студио за звукозаписи от А до Я  (Прочетена 200 пъти)

nickkoll

• Закоравял потребител
  • Публикации: 28
Нова поредица от видео уроци за начинаещи. Как да направим своето домашно звукозаписно студио.Детайлно разглеждане на всички подробности.Изчерпателни отговори на всички ваши въпроси.

https://www.youtube.com/watch?v=na6Vg09RX2Q&list=PL2J4jw0LheTcjY4x_FJQSYPoJmj1OwJxj&index=1

margen

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
Ник, да не превръщаме страницата на човека в наш чат, защото няма да му е приятно сигурно :) Гледах част от уроците, даже сложих програмата, пробвах я...Нищо не ми е ясно :) Първо, като дам "запис", нищо не се записва, второ, като сложа готов файл, се чува само в единия канал, трето цялата програма е на някакъв неразбираем за мен език... :) Много голяма работа вършиш и много хора трябва да са ти благодарни за това, както и аз! Пратих ти преди месец съобщение на имейла, който ти е в сайта, не знам получи ли го, и къде отиде :) Ако не си му обърнал внимание няма лошо, ако не си го получил, напиши някакъв актуален за връзка.

nickkoll

• Закоравял потребител
За коя програма става дума? Pro Tools или Reaper?

margen

• Новак
  • *
  • Публикации: 3
За Reaper. Чува се единия канал само и запис не мога да направя. Разпознава ми процесора, избирам него за звукова карта и нищо... Но не се занимавай с мен, още ми е рано за читав софт, компа ми е с плачевен ресурс, ти говориш за 32 г.б. рам... аз имам 2 :)

nickkoll

• Закоравял потребител

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.