Представяне на новата ми книга "Пътят" и галаконцерт...

Автор Тема: Представяне на новата ми книга "Пътят" и галаконцерт...  (Прочетена 222 пъти)

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
Здравейте скъпи приятели! За мен е голяма чест и удоволствието да ви поканя на 13 октомври в Дом на културата " Искър", от 18,30 часа (София) на литературното представяне на новата ми книга " Пътят" и също така галаконцерт със специалното участие на Сдружение Евтерпани!

Лили Вълчева, писателката и певица, авторката на стихосбирките"Мечтания" и "Рисуваме вятъра",( която е съвместен проект с поетесата Таня Мир) се завръща след една година с третата си книга “Пътят”, която е първия и сборник с разкази. Приказки, стихове и музикални импресии ви очакват на 13-ти октомври в Дом на културата “Искър” от 18,30ч.

Вход: 5 лв.

“Пътят” ще ви отведе към вярата, любовта, светлината и щастието, скрити дълбоко в нас самите и ще ви провокира да мечтаете, да рисувате вятъра, да търсите себе си, да се обичате, такива каквото сте, да се надграждате, да обичате хората, да се борите със страховете, съмненията догмите, да се осмелите да полетите към върха...  :) ;) :love9:
« Последна редакция: 04 октомври 2018, 15:23 от admin »

optimeon

• Луд форумджия
  • Публикации: 135
« Последна редакция: 12 ноември 2018, 10:39 от optimeon »

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
Благодаря ти от сърце! И на теб! :)

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
Скъпи приятели! ❤️Благодаря ви за подкрепата! За утре има промяна относно мястото на представянето и концерта , но всичко останало си остава същото!
 И отново от сърце ви каня да се видим утре и да си споделим една вечер нарисувана от приказки и музика!  Утре на 13 - ти октомври от 18.30ч в Двореца на щастливите хора! ( квартал Младост 1, улица Димитър Доспевски 9А; до метростанция Младост 1

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.