Представяне на "Главната улица" и “Ловни пътеки"

Автор Тема: Представяне на "Главната улица" и “Ловни пътеки"  (Прочетена 202 пъти)

parvanski

• Новак
  • *
  • Публикации: 5
Здравейте! Казвам се Първан Киров, автор съм в списание "Български ловецъ" и съм член на “Конфедерацията на българските писатели". Тази година излязоха от печат сборниците ми "Главната улица" и “Ловни пътеки". Каня ви на една непринудена среща, за да ви запозная с втория ми сборник “Главната улица“. Разказите в него са с разнообразен сюжет. Ще тръгнем сред шумотевицата на главната улица, където се преплитат множество съдби и истории - трагични, комични, приказки, а някои са дори страховити. Ще стане въпрос и за първата ми книга "Ловни пътеки“, където чрез лова съм описал сложните човешки взаимоотношения. Гост на събитието ще бъде Александър Цонков - Лостов. Той е автор в Клуб "Лазарус", има множество публикации и е отличаван на доста конкурси. Освен, че ще изкаже впечатленията си за "Главната улица" ще ви разкаже за фентъзито и фантастиката като жанрове и какво е мястото им в съвременната българска литература. Всеки ще може да се сдобие с книжка с автограф и послание. Заповядайте и се потопете в чудния свят на художествената литература (подплатена с някое питие). Мястото е бар “Гарванът и гюлето“, датата е 21 октомври, от 18:00 часа. Ще ви очаквам!
« Последна редакция: 08 октомври 2018, 19:37 от parvanski »

optimeon

• Маниак
  • Публикации: 75
Това е супер и ти желая успех!

parvanski

• Новак
  • *
Благодаря!

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 20
Честито! Поздравления!

parvanski

• Новак
  • *
Благодаря ви! Ако сте свободна, заповядайте!

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
Благодаря за поканата, ще направя всичко възможно да дойда, в София е, нали? :)

parvanski

• Новак
  • *
Здравейте! Да, в София е. Барът се намира на ул. Позитано 3, близко е до Съдебната палата. Ще се радвам да се запознаем. :)

Kalia1117

• Редовен посетител
  • **
И аз ще се радвам! :) ;) До скоро!

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.