Предложение относно Коментари

Анкета

Искате ли да има рейтинг ( палче "нагоре" и "надолу") на коментарите под публикациите?

За
4 (80%)
Против
1 (20%)

Общ брой гласове: 5

Гласуването приключено: 11 февруари 2019, 01:46

Автор Тема: Предложение относно Коментари  (Прочетена 202 пъти)

alleXander

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Предложение относно Коментари
« -: 12 януари 2019, 01:46 »
Би било хубаво ако има палчета "нагоре" и "надолу" като одобрение на коментарите към дадено произведение. Отговорете какво мислите горе в анкетата, моля! Демокрация да бъде. :)
« Последна редакция: 21 януари 2019, 19:58 от alleXander »

секирата

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: Предложение относно Коментари
« Отговор #1 -: 18 март 2019, 14:51 »
Това с коментарите е тъмна Индия и не само тук!
Не може да се разчита на честности  и съвест, абсурдно е . Та ние сме българи. В толкова много сайтове, форуми, блогове  съм била и се убедих, че навсякъде има външна намеса, а и притискане на админа от някой си...
Пълно е с платени драскачи и тролчета, фейкове...защо не и по политическа линия се налага цензура. Палчета, ръчички, броячи, оченца...дрън, дрън. Всичко ще се манипулира  на 100% ! Няма сайт досега, в който да не е така, както казвам, няма. Особено тези за поетеси и поети, където всеки се взема за големият творец, след като си е платил и си е направил не десетина ами, като Дела Рай 30-тина книжки! Така е и в музикалните форуми и сайтове, за чалгите да не говорим там е мутренско вече. А вие тук ми говорите за честни и открити коментари. Боже, тарикатите си правят по няколко профили и сами се коментират, и гласуват, навсякъде е така, навсякъде! Даже пречат и на другите. ЩЯЛО ДА ИМА КОНТРОЛ. ДРЪЖКИ! То държавата е под всякакъв контрол и не функционират никакви институции, та един интернет!
АБСУРДАН ДЪРЖАВА.
Трябва тотален прелом, но...

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 869
« Отговор #2 -: 18 март 2019, 19:45 »
Ръсиш някакви неадекватни глупости.
Искаш да ми кажеш, че в този сайт нещо се манипулира и че някой ме притиска, или просто си ръсиш небивалици?
« Последна редакция: 18 март 2019, 19:56 от admin »

секирата

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
« Отговор #3 -: 20 март 2019, 04:42 »
По принцип у нас е така, а не конкретизирам за тук. Нищо лично, не Ви познавам! Искам да кажа и казвам това, което мисля. Тези хора май са на изчезване , а, критикувани или просто спирани? А демократичен интернет, къде остана? Нали сме европейска демократична държава със свобода на словото и никаква цензура? И повтарям: Това което пиша тук не се касае лично за Вас, за този форум. Цялата ни държава е... , та и интернета ни, но къде да ходим? Да бягаме в чужбина и там сме ...чуждите!

iskra1304

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #4 -: 20 март 2019, 07:33 »
Би било хубаво ако има палчета "нагоре" и "надолу" като одобрение на коментарите към дадено произведение. Отговорете какво мислите горе в анкетата, моля! Демокрация да бъде. :)

:D :D :D харесва ми идеята - нещо като в ютуб. Ама пък в такъв случай се обезсмилятт оценките.
« Последна редакция: 20 март 2019, 07:49 от iskra1304 »

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 869
« Отговор #5 -: 20 март 2019, 09:24 »
Става дума за коментарите, не произведенията.

iskra1304

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 13
« Отговор #6 -: 20 март 2019, 09:31 »
Аха... :) Моя грешка, не съм го дочела нещо изцяло май.

Станисла

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
« Отговор #7 -: 20 март 2019, 21:04 »

Само това не! Опитът с вкарването на тия палчета в други форуми само доказа, че виртуализацията е навлязла в много от нас и някои не могат да понесат "палчето надолу" и дори се трият и изчезват от там, защото "разни хора - разни възприятия", а и не върви в т.н. дискусия, каквото трябва да е мястото за коментари и мнения независимо тук или под произведенията, да се оценява, големи хора, сме, не сме деца, зарежете тия фейсбук глупости на социалните мрежи, тука е сайт с определена насоченост и всяко такова оценяване само ще подклажда интриги и съмнения!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.