Книжарничка БазАрт (дискусия)

Автор Тема: Книжарничка БазАрт (дискусия)  (Прочетена 271 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 895
Книжарничка БазАрт (дискусия)
« -: 12 февруари 2019, 13:40 »
Мисля, че ще е полезно за авторите, които имат издадени книги или пък картини и творения на приложното изкуство за продажба, да могат да ги предлагат в Откровения. Все пак хората, които познават творчеството им, са тук, и това са потенциалните клиенти.
Така вече публикуването в Откровения освен удоволствие ще може да носи и печалба на авторите, което си е нормално и важно.
Очаквам вашите мнения, предложения и препоръки, както по процеса, така и по интерфейса, за да ви е максимално удобен и потребен.

За участие в книжарничката и реализиране на продажби няма да се взема комисион от наша страна, но проектът се нуждае от финансиране, и всеки може да изпрати дарение по познатия начин - https://otkrovenia.com/bg/darenia

meteor

• Закоравял потребител
  • Публикации: 41
Re: Книжарничка БазАрт (дискусия)
« Отговор #1 -: 12 февруари 2019, 17:41 »
Добра идея. Готов съм да участвам. Но ако може да се отнася и за издадени CD албуми с музика :)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #2 -: 12 февруари 2019, 17:53 »
Да, и CD-та ще има.
Идеята е като посетител чуе твоя песен в сайта и му хареса, там да има връзка към твойто CD и да може да си го поръча.

JujuBuju

• Закоравял потребител
  • Публикации: 36
« Отговор #3 -: 12 февруари 2019, 21:53 »
За електронни книги ли е идеята или за поръчка с доставка?

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
« Отговор #4 -: 12 февруари 2019, 21:59 »
Само за физическа стока - с поръчка и доставка.

parvanski

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #5 -: 14 февруари 2019, 09:22 »
Здравейте! Бих се включил в инициативата, понеже имам две издадени книги, които разпространявам сам. Ще следя темата.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.