Национална среща на сайт "Откровения" 2019

Автор Тема: Национална среща на сайт "Откровения" 2019  (Прочетена 2022 пъти)

изречена

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 892
Скъпи приятели,
както повелява традицията, третата събота (22 юни 2019) на месец юни се провежда традиционната годишна среща на Откровенци. Тази година тя ще бъде в прекрасния град Габрово.
Накратко програмата:
16:30 - 17:00 часа – среща пред х-л "Балкан"
17:00 - 19:00 часа – Представяне на романа „Тя се страхува само от градушките” на Ренета Първанова – в конферентната зала на хотел „Балкан”.
19:30 часа – ресторант „Странноприемница 1968” в центъра на гр. Габрово, на 5 минути пеша от хотел „Балкан”. В ресторанта има оркестър.(https://pochivka.bg/strannopriemnitsa-1968-k1800)

И необходимата полезна информация:
Нощувки:   
1. Хотел: „Балкан” – линк: https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi7-Yf4-qHiAhWR4XcKHQ5WA6wYABAFGgJlZg&ohost=www.google.bg&cid=CAASEuRoTRii_Mihd9Gegwg0FaD8Ew&sig=AOD64_1tMvfMW_QKgnpVldUACATjCaQyWA&q=&ved=2ahUKEwj20oD4-qHiAhXPGuwKHbI2CaYQ0Qx6BAgLEAE&adurl=
(На рецепцията на хотел „Балкан” да се предупреди, че гостите са от сайт „Откровения”, за да се ползва отстъпката, която е както следва:
- единична стая 35 лв, с включена закуска;
- единична стая за двама с легло персон и половина 52 лв, с включена закуска;
- двойна стая – 58 лв, с включена закуска.
Забележка: Отстъпката е валидна, при положение, че повечето от гостите са предпочели този хотел.)

2. Хотел „Балкана”, намира се на 200 метра от автогарата и на 1 км от ресторант „Странноприемница” – линк: https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjViIvI7aLiAhVOk-0KHeM7DHkYABADGgJkZw&ohost=www.google.bg&cid=CAASEuRog8jaLjAo0V4FugsUSwUpXA&sig=AOD64_1hQasrxypGbW_XeQy9kZLO1kEhzw&q=&ved=2ahUKEwjH14TI7aLiAhUBKewKHVf3Dl4Q0Qx6BAgbEAE&adurl=
   3. Хотел „Орловец”, намира се на 900 метра от автогарата и на около 1 км от ресторант „Странноприемница” – линк: https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjVn9Th7aLiAhXmve0KHZ3vCR4YABAAGgJkZw&ohost=www.google.bg&cid=CAASEuRoUYnTPpQfFMWP12vaTB4Uwg&sig=AOD64_37TLJRBb0foHtZMMRNdOVbzGO7vQ&q=&ved=2ahUKEwizls7h7aLiAhXL-KQKHbIiC2gQ0Qx6BAgLEAE&adurl=

Транспорт:    
Автогара – намира се на около 700 метра от хотел „Балкан”, на 200 метра от хотел „Балкана” и на 900 метра от хотел „Орловец”.

Заповядайте вие, вашите произведения, усмивки, добро настроение и приятели.

Линк към събитието във ФБ - https://www.facebook.com/events/366551733970657/?active_tab=about#

Напомняме ви, че всички разходи по престоя и в ресторанта са за сметка на присъстващите, ние само организираме събитието.
« Последна редакция: 05 юни 2019, 13:08 от admin »
И нека другите говорят зад гърба ми. Това не значи ли, че съм пред тях? По-страшно от изкуствения интелект е естествената простотия.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 904
Линк към събитието във Фейсбук: https://www.facebook.com/events/366551733970657/

goblenka

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
Здравейте! Аз съм в Севлиево и мога да си пътувам. Може ли да се включа в събитието, без да нощувам?

Довереница

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
Този път няма да го пропусна. Бройте ме двама. :D

iren5

• Луд форумджия
  • Публикации: 141
и аз, и аз в кюпа. goblenka- няма как да е "задължително" пътуването. Организаторите дават информация, а всеки за себе си решава къде ще отседне.

Genereux

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
Драги Откровенци, до традиционната ни среща на 22 юни остават точно 17 дни. Моля всички, желаещи да уважат събитието, да направят своята заявка не по-късно от края на тази седмица, (09.06.2019 г.), тъй като от заведението изискват да потвърдя резервацията. Ресторантът е много посещаван и се опасявам да не останем без достатъчно места, за тези, които са решили да присъстват в последния момент. Обръщам се с молба и към тези, които вече са потвърдили, да ми пишат на лични дали ще имат придружители, за да преценим колко места да запазим. Поздрави и до скоро!
Любомир Попов

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 251
Идвамеее, 3-ма човека. Нямам търпение.  :)

iren5

• Луд форумджия
  • Публикации: 141
И аз, и аз!

Genereux

• Редовен посетител
  • **
Скъпи Откровенци,
До днес, 13.06.2019 г., за традиционната ни среща са се записали 47 души, а предполагам, че ще дойдат и още колеги, така че съм запазил 55 места. За същата дата имат резервации още 130 човека и за персонала (основно кухнята) ще възникне проблем с навременното приготвяне и сервиране на храната, ако приемем хипотезата, че всеки ще си поръчва отделно меню на момента. По този повод предлагам да се спрем на някакво основно минимално меню, включващо шопска салата, безалкохолно и някаква скара с гарнитура, за да улесним персонала и да не си разваляме настроението с дълго очакване. Много моля, ако има хора, които са вегетарианци и не консумират месо, да ми го напишат на лични, за да мога във вторник до обяд  да уточня всичко с управителя на заведението. С алкохола нещата са лесни и затова не ги коментирам. Очаквам разбиране и съдействие от Ваша страна.
С уважение,
Любомир Попов

Незабравима

• Публикуващ редактор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 251
Разбирам притеснението ти относно заведението, но да не стане така, половината от записалите се да не дойдат. Тогава, няма да има кой да плати предварително заявената храна?! Ще бъде по-добре всеки да поръчва и да плаща веднага.
Преценете риска, защото имам спомен за подобно събитие, в което имаше подобен проблем.
Поздрави,

Кремена

Genereux

• Редовен посетител
  • **
Re: Национална среща на сайт "Откровения" 2019
« Отговор #10 -: 15 юни 2019, 00:21 »
Благодаря, Кремена!

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 904
« Отговор #11 -: 19 юни 2019, 18:47 »
И аз ще дойда.

goblenka

• Закоравял потребител
  • Публикации: 43
« Отговор #12 -: 23 юни 2019, 08:13 »
Срещата мина. Искам да благодаря! На организаторите и на гостите! За пръв път от толкова години успях да дойда! Успях да прегърна, да разменя думи, да чуя думи от любими хора, които не бях виждала. Това ми даде такова хубаво усещане за принадлежност към общество от прекрасни хора! Такова хубаво усещане, че щом ги има, има надежда да се оправим! Рени! Очаквам книги за твоите пролет и лято! Доче! Прочетох вече четири от разказите ти. Два от тях ме разтърсиха! За вината и за неслучилата се любов. Първият и третият разказ. Какво ли има в следващите? Ще видя! :) Плевелче хубаво! Как се радвам, че те има! Лини! Ти си ми сродната душа! Но, ти си писателско перпетум мобиле! Как ще ти смогвам?! Толкова си различна във всяка творба! Рени! Двете с Довереница отворихме с трепет кутия бонбони. Надявахме се вътре да има книга, но не. Имаше бонбони. :) Благодаря ти, че се погрижи и да ни е сладко! Обичам ви, Откровенци!

самотния-вълк

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 19
« Отговор #13 -: 23 юни 2019, 17:11 »
Старият таралясник ме прибра. Благодаря на всички за хубавите емоции и наздраве

LiaNik

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
« Отговор #14 -: 23 юни 2019, 20:39 »
Срещата мина. Искам да благодаря! На организаторите и на гостите! За пръв път от толкова години успях да дойда! Успях да прегърна, да разменя думи, да чуя думи от любими хора, които не бях виждала. Това ми даде такова хубаво усещане за принадлежност към общество от прекрасни хора! Такова хубаво усещане, че щом ги има, има надежда да се оправим! Рени! Очаквам книги за твоите пролет и лято! Доче! Прочетох вече четири от разказите ти. Два от тях ме разтърсиха! За вината и за неслучилата се любов. Първият и третият разказ. Какво ли има в следващите? Ще видя! :) Плевелче хубаво! Как се радвам, че те има! Лини! Ти си ми сродната душа! Но, ти си писателско перпетум мобиле! Как ще ти смогвам?! Толкова си различна във всяка творба! Рени! Двете с Довереница отворихме с трепет кутия бонбони. Надявахме се вътре да има книга, но не. Имаше бонбони. :) Благодаря ти, че се погрижи и да ни е сладко! Обичам ви, Откровенци!
Ех, Марго! ... :) Както винаги топлата човещина сгрява. :) Липсваха всички останали, но да сме живи и здрави и за следващият път да си пожелаем да се видим и да ни е все така сладко в душите и сърцата. Нека благодарим за топлият прием на Рени и Любо! Сърцатите хора творят сърцати неща.
« Последна редакция: 23 юни 2019, 20:42 от LiaNik »

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.