Международна награда Ане Франк за Латинка-Златна

Автор Тема: Международна награда Ане Франк за Латинка-Златна  (Прочетена 711 пъти)

LATINKA-ZLATNA

• Маниак
  • Публикации: 87
         Уважаеми приятели, споделям, че днес, 25.03.2020 г., в деня на Благовещение получих Блага вест от издателство „Феникс” и Фондацията за културно и научно утвърждаване „Македония Презент”, Скопие, че съм отличена с Международната награда за литература „Ане Франк” за цялостния ми принос в областта на литературата и най-вече в областта на културното сътрудничество и на международния културен и литературен обмен на Балканите.

Нека наградата ми да бъде за Божия прослава!

Благодаря ви за вниманието!
« Последна редакция: 28 март 2020, 11:59 от admin »

yotovava

• Маниак
  • Публикации: 77
Честито, Златна.

vladetoned

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 23
Поздравявам те сърдечно за тази престижна международна награда, Латинка! Не можеш да си представиш колко се радвам за теб! Твоят принос в поезията, литературата и междусъседските културни връзки с балканските народи е неоспорим от никого.
Изключително горд съм, че те познавам, че се докосвам до твоето великолепно творчество и затова че си мой редактор.
Пожелавам ти здраве и младежко дръзновение, с което да продължаваш да твориш, рецензираш, превеждаш и помагаш на младите автори у нас и в чужбина.

Довереница

• Луд форумджия
  • Публикации: 212
Ами... Надявам се (и почти съм сигурна), че тази награда няма да е последна. :hello1:

Честито и от мен!
« Последна редакция: 29 март 2020, 02:22 от Довереница »

esenna

• Форумен лъв
  • Публикации: 262
  • откровена до болка

Честито! Заслужена награда! Още много цветни призове пожелавам днес, на Цветница!

silvina84

• Глобален Модератор
  • Луд форумджия
  • Публикации: 222
Честита награда!

« Последна редакция: 19 април 2020, 22:11 от LATINKA-ZLATNA »

: ??:??