Дискусия: За оценките!

Автор Тема: Дискусия: За оценките!  (Прочетена 10134 пъти)

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
« Отговор #30 -: 19 юни 2005, 23:43 »
Ще бъде въведена изцяло иновативна система за оценяване, неприлагана досега на никой алтернативен сайт. Но поече не издавам.
Само напомням да гласувате по съвест, защото тази система ще работи доста рестриктивно срещу далите манипулативни гласове!!!

Grimoir

• Закоравял потребител
  • Публикации: 40
« Отговор #31 -: 20 юни 2005, 00:48 »
какво е "манипулативен глас"?
If Freaky Fred Found Fifty Feet of Fruit and Fed Forty Feet to his Friend Frank how many Feet of Fruit did Freaky Fred Find?

John_Coffey

• Луд форумджия
  • Публикации: 191
« Отговор #32 -: 20 юни 2005, 00:53 »
Група "Каффе" и Евровизия  :wink:

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #33 -: 20 юни 2005, 01:07 »
Цитат на: Grimoir
какво е "манипулативен глас"?

Пример: аз решавам да манипулирам гласовете за мое произведение - регистрирам 50 потребителя, гласувма с тях с "6" и произведението ми става №1.

admin

• Администратор
  • Форумен лъв
  • Публикации: 896
« Отговор #34 -: 20 юни 2005, 03:39 »
Или пък гласувам с двойки на всички произведения в класацията, за да ги сваля и издигна моето там.

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #35 -: 20 юни 2005, 03:48 »
Да не си развихряме въображението, че хората четат темата и може в главите на някои от тях да започнат да щъкат нездрави мисли как да си изпросят EXILE.

Специялен поздрав за всички прегрешили и приятелско предупреждение, за тези, които се изкушават:

Цитат
“One of Us”
Music by Tom Snow, lyrics by Jack Feldman
Performed by Chorus

Deception
Disgrace
Evil as plain as the scar on his face

Deception (An outrage!)
Disgrace (For shame!)
He asked for trouble the moment he came

Deception (An outrage!)
(He can't change his stripes)
Disgrace (For shame!)
(You know these Outsider types)
(See you later, agitator!)
Deception (An outrage!)
(Just leave us alone!)
Disgrace (For shame!)
(Traitor, go back with your own!)
(See you later, agitator!)

Born in grief
Raised in hate
Helpless to defy his fate
Let him run
Let him live
But do not forget what we cannot forgive

And he is not one of us
He has never been one of us
He is not part of us
Not our kind

Someone once lied to us
Now we're not so blind
For we knew he would do what he's done
And we know that he'll never be one of us

He is not one of us

Deception

Disgrace

Deception

Disgrace

Deception

>>> Listen the song in English <<<
>>> Listen the song in French <<<

Хакуна матата,
Симба

Grimoir

• Закоравял потребител
« Отговор #36 -: 20 юни 2005, 23:31 »
текстът е фантастичен!!! благодаря за пояснението. точки точки за всички манипулатори.
Respect!
If Freaky Fred Found Fifty Feet of Fruit and Fed Forty Feet to his Friend Frank how many Feet of Fruit did Freaky Fred Find?

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #37 -: 21 юни 2005, 03:09 »
Молим, пак заповедайте.

Gal

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #38 -: 23 юни 2005, 14:21 »
Май малко наготово влязох тук :). Прочетох постове тук, четох коментари в сайта, та... вече всичко е ясно :). А за изкушенията и за прегрешенията, всеки има съвест, чест и  достойнство и не би се унижил така(така трябва да е по принцип )....   :angry7: Имам предвид да манипулира оценките де  :oops:  
Съжалявам, че пак повдигам темата, или тъпча нещо казано вече, но мнение искам да изкажа, въпреки, че може да се препокрие с нечие друго.  :wink:
Та.. навсякъде, във всеки сайт за творчество има "непризнати гении", които страдат от невниманието на т.нар. юзъри(ако не ви харесва думичката и 'посетители' става ;)  ) . Убедила съм се, че колкото повече внимание им се обръща, толкова по-разглезени стават. Не трабва да се толерират по такъв начин. Просто, защото държанието им няма да се промени.
 Обективността и субективността при оценяването, зависи изцяло от нас. Дали ще подкрепим някой приятел, дали ще обидим някой непознат(или обратното) си е лично наше решение. Но тук искам да кажа, че не бива да оценяваме по приятен-ми-е и неприятен-ми-е. Всички произведения, били то стихове, разкази, снимки и т.н. , са със собствени лица, те са различни живи същества, защото сме ги одухотворили. Така, че оценяваме продукта(тук Дарко ще ми се изсмее, но това ми дойде на ум :mrgreen: )  или произведението, а не човека.
С повече злоба, няма да ни станат по-хубави стиховете.
Това е от мен, прощавайте, ако съм досадила  :oops:

Поздрави на всички  :sunny:  :wave:
"Ето в какво се състои истинската свобода : да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш." [Паулу Коелю]

+Арменският Поп

• Гост
« Отговор #39 -: 24 юни 2005, 08:53 »
Защо да си ни досадила - всъшност даже (поне аз) се радваме на всяко ново, различно или вече изказано мнение, защото показва, че има още един човек, който има и може да изкаже мнението си без да се притеснява.

А иначе малко офтопик - псевдонимът ти от онзи Гал, братът на Юлиан Флиософ ли идва?

Gal

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
« Отговор #40 -: 24 юни 2005, 15:37 »
Ъм...не  :lol:  
От Галя идва, от гален, галена и etc. :)
Поздрави на теб :)
"Ето в какво се състои истинската свобода : да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш." [Паулу Коелю]

Дарко

• Форумен лъв
  • Публикации: 322
« Отговор #41 -: 17 юли 2005, 19:53 »
Кой е Юлиан Философ  :) ?
между къщите и призрачните хора

Присъствие струя от очевидности

видях през нереалните си действия

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #42 -: 17 юли 2005, 21:59 »
Цитат на: Дарко
Кой е Юлиан Философ  :) ?

Дарко - google.com is just for you.

Grimoir

• Закоравял потребител
« Отговор #43 -: 14 октомври 2005, 01:21 »
Цитат на: Дарко
:lol:  :lol:  :lol:
Оценките загубиха значение може би по същия повод за мен. Още повече че високо оценените произведения не ми харесват особенно, докато ниско оценените винаги са ми привличали вниманието. Може би има известен психологически ефект.

хаха, виж ми последните три неща тогава, се с 2 са оценени.

EVALO

• Новак
  • *
  • Публикации: 9
Re: Дискусия: За оценките!
« Отговор #44 -: 04 май 2006, 19:26 »
ъъъ..да..аз съм много нова и като новобрамец ще задам един тъп въпрос..съжалявам ,че не създавам отделна тема...ама не ми се занимава..та по същество..
 Ако дадени произведения въобще не бъдат одобрени за публикуване потребителят ще получи ли известие или 'ше има си чака балъка"...!?!
Тъй..де аз сега чакам....иска ми се да видя в такъв формат добре ли са ми нещата...и вече чакам около пол. час...или това е малко време?!?!
сорка за глупавотот въпросче...

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.