Snow помагай

Автор Тема: Snow помагай  (Прочетена 2190 пъти)

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
Snow помагай
« -: 07 октомври 2004, 02:49 »
Имам проблем - боли ме глава, боли ме зьб, май и аз съм настинал, защото от онзи пат в парка когато бяхме ми остана една много странна секреция от носа(викат му понародно му сополи,само дето  да не го помислят за твърде пряко казано админите и модераторите), така ама са ми най - страните който сьм имал, появяват ми се когато спя, ти видя в парка, и когато се сабудя носът ми е в (най - общо казано не завидно външно излъчване), та не мога го контролирам, идва ми изведнъж , не мога го предвидя, да кажем да си взема носни карпички когато знам че ще потече, странно, освен това ме боли един зъб който скоро(преди 2 месеца) го пломбираха и му запълниха каналите на нервите, обаче днес се обади?!сега въпроса ми е знаеш ли как да се оправя или трява да ходя до асеновград на лекар?!
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
Snow помагай
« Отговор #1 -: 07 октомври 2004, 03:08 »
Taка:до никакъв Асеновград няма да ходиш!!!Правиш следното:

1)Включваш котлона на 3(от 4)или на 6-7(от 10).Взимаш захарницата,щипваш с два пръста малко кристалчета(МАЛКО)и ги пускаш върху плочата на котлона,когато е загрят до степента,на която си го включил.ВДИШВАШ.И пак,и пак.Не е кой много приятно.но не е и кой знае колко зле.Това помага в 80% от случаите.Правиш го и сутрин,и вечер за да има ефект.Ако не помогне:
2)Нарязваш кромид лук(много малко ти е необходимо)изцеждаш сока и напояваш памучно тампонче с него.Пъхаш го в ИЗДУХАНА ноздра.Ако не можеш да я отпушиш докрай с духане си изстискваш от тоя сок с помощта на памучето и стоиш с главата назад.Ако и това не помогне:
3)Слагаш в по-ситно оплетен чорап МОРСКА сол,после в друг чорап и в още един.Връзваш,за да не изпада всичко и да е по-стегнато,но не като паве да стане.Слагаш го в паничка на котлона и топлиш дотолкова,доколкото можеш да понесеш на допир до лицето си.Взимаш торбичката и си я слагаш върху носа,после местиш върху челото и така,докогато издържиш.През това време лежиш.После духаш(носа)Това се прилага против синузит,но при хрема е още по-безотказно!!!

А относно зъба-иди на зъболекар,ако продължава да те боли,но преди това виж да не се е завряло нещо между него и съседния.С конец,а не с клечка за зъби!!!
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
Snow помагай
« Отговор #2 -: 07 октомври 2004, 03:10 »
благодаря, ти си истински знахар:)
но втория и третия метод звучат брутални, дано да не се стига до тях, стом помагат за синузит, хич не ти завиждам колко често го правиш;(
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

estrellaangel

• Закоравял потребител
  • Публикации: 27
Re: Snow помагай
« Отговор #3 -: 14 юли 2013, 15:14 »
Мен ме боли косата от едно известно време, че на всичкото отгоре взе и нокът да ме мъчи! Само и миглите да не почнат да ме болят, че тогава вече.... не знам!
 :lol: :lol: :lol: Ей, хора, има лекари, ако не то поне лични съобщения! Представих си как бременна жена получава контракции и започва да ражда, а мъжът седнал на компа, пише във форума:
"Абе, хора, жената е с подут корем, текат някви води тук...кво да правя?"

kasius

• Луд форумджия
  • Публикации: 123
Re: Snow помагай
« Отговор #4 -: 15 юли 2013, 00:29 »
Само ще споделя, като меицинско лице, че най-голямата тъпотия, която можеш да направиш при заболяване от възпалително естество звършващо в наименованието си на -itis (lat.) или -ит(бг.) е да натовариш болното място термично. Обострянето тогава ти е в кърпа вързано!

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.