България - Малта: 4:1

Автор Тема: България - Малта: 4:1  (Прочетена 2393 пъти)

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« -: 13 октомври 2004, 20:03 »
Още един урок показващ ни, че остава само да се рaзвиваме нагоре на ниво национален футбол, жалко че май ни става навик в първото полувреме да си създаваме проблеми, който да решаваме безапалационно във второто, има потенциал голям в нас... да се готвят наесен Шведите.... :thumbup:
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #1 -: 14 октомври 2004, 00:00 »
Ммм да си призная не гледах мача по организационни причини та малко трудно ми е да се изкажа, но - браос на наш'те, че не се издъниха в "предрешен" мач  :lol:  :lol: , че то и това се случва :).

А за шведите ще оставя Б. Добри да се изкаже - той га умее тез работи :)

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
« Отговор #2 -: 14 октомври 2004, 00:05 »
Ами честита ни победа :) За шведите освен да кажа, че бият Исландия 4:1 като гост (4:0 на полувремето) :) Мисля, че това казва всичко. Дано срещу нас да нямат ден, макар че не сме ги били от 38 години вече и е крайно време мисля!
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #3 -: 14 октомври 2004, 00:45 »
Ми време ни е.

P.S. Ама как се сети, че точно за 38-те години ми се въртеше мисъл в главата, но не можех да си спомня тридесет и колко беше казал ;)

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
« Отговор #4 -: 14 октомври 2004, 00:53 »
Ами  sixth sense :) Btw сега говорих с едни хървати в един чат и тия се оказаха супер прости селяци. Дано не са такива всичките. Иначе ... ПОБЕДА И ПАК ПОБЕДА, НИЕ ПЕЕМ САМО ЗА ПОБЕДА!!!
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #5 -: 14 октомври 2004, 01:21 »
все едно ако паднем няма да се напием...:))
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #6 -: 14 октомври 2004, 01:56 »
Е ти като си интелигентен селяк по лесно ли се говори с тебе - още се драпаме за този национален стадион и с Грмания ли е открит след реконструкцията.

Snowwhite

• Форумен лъв
  • Публикации: 298
« Отговор #7 -: 14 октомври 2004, 22:18 »
За причините на Симба да пропусне мача имам мъничка вина и аз(голямата я имат лекторите му и подобията им).Но аз все пак успях да кьорна второто полувреме и мога смело и бесзразсъдно да заявя,че съм очарована и стискаща до посиняване и палци и други стърчащи екстри да не се окаже това най-доброто на което сме способни,че дотук-О.К.-свърши ни работа,но после ни чака голямата резачка...
Няма по лесно от това да живееш в приказка-просто отваряш широко очи и сънуваш на воля!!![/size][/color]

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.