ЦСКА - Левски 1914 -- 2:2

Автор Тема: ЦСКА - Левски 1914 -- 2:2  (Прочетена 3109 пъти)

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« -: 17 октомври 2004, 22:18 »
Резюме:

Днес ЦСКА и Левски завършиха наравно с 2:2 в дербито на 9-и кръг на шампионата, като запазиха разликата помежду си във временното класиране. През 13500 зрители на националния стадион, двата отбора играха динамично, но доста грубо на моменти, което донесе и многото жълти картони в мача, а сините довършиха играта с човек по-малко. За армейците се разписаха Сакалиев в 10-а мин. и Янев от дузпа в 45-та минута. За Левски отбелязаха Димитър телкийски и Даниел Боримиров съответно в 51-вата и 59-тата минута.

Кога, къде и защо:

Дата: 17.10.2004, 19:00 часа
Сезон: 2004/2005
Турнир: "А" ПФГ
Кръг: 9 кръг
Град: София
Стадион: Нац. стадион
Главен съдия: Антон Генов (София)
Странични съдии: Никола Джугански (Самоков), Неделчо Чакъров (Пловдив)
Резервен съдия: Ангел Ангелов (София)
Делегат: Йордан Жежов (София)
Съдийски наблюдател: Любе Спасов (София)

Съставите:

ЦСКА: 12. Ивайло Иванов, 2. Радослав Забавник, 5. Тодор Янчев (к), 6. Адалберт Зафиров, 7. Христо Янев, 8. Велизар Димитров, 11. Роберт Цаха, 21. Стойко Сакалиев, 23. Емил Гъргоров, 29. Ибрахима Гай, 30. Йордан Тодоров

Резерви: 31. Евгени Хмарук, 3. Йордан Върбанов, 9. Герасим Заков, 10. Амиран Муджири, 19. Евгени Йорданов, 20. Мансур Аянда, 24. Костадин Хазуров

Старши треньор: Ферарио Спасов

Левски: 27. Димитър Иванков (к), 3. Живко Миланов, 5. Георги Марков, 6. Ричард Еромоигбе, 7. Даниел Боримиров, 15. Саша Симонович, 19. Георги Чиликов, 21. Димитър Телкийски, 22. Илиан Стоянов, 28. Емил Ангелов, 11. Елин Топузаков

Резерви: 88. Николай Михайлов, 8. Станислав Генчев, 10. Тодор Колев
17. Валери Домовчийски, 20. Станислав Ангелов, 25. Лусио Вагнер, 77. Любомир Любенов

Старши треньор: Станимир Стоилов

Кратка статистика:

ЦСКА - Левски 1914

Удари: 18 на 15
Удари във вратата: 8 на 6
Нарушения: 18 на 21
Корнери: 7 на 5
Засади: 6 на 7
Жълти картони: 4 на 7
Червени картони: 0 на 1
Голове: 2 на 2
Жълти картони: Боримиров (10), Янчев (29), Симонович (31), Гъргоров (34), Цаха (37), Топузаков (39), Миланов (46), Стоянов (54), Ангелов (62), Тодоров (73), Топузаков (78)
Червен картон: Топузаков (78)

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #1 -: 17 октомври 2004, 22:42 »
Мен въобще не ми изглеждаше динамичен мача, незнам какво точно им куца(май всичко) на българските отбори , но просто не играят както играят например в националния отбор, или както ако бяха в чужбина( не че прокопсаха някои там,пр:Гонзо), мача не беш зрелиште, а по скоро напрягаше, за да го гледаш, затова и аз, в качеството си да не съм привърженик нито на левски, нито на цска, ми беше исклучително тъпо да ги наблюдавам, с постояни фалове и малко игра, която беше непрекъснато спирана....между другото аз познах резултата!(казах че е равен, но си мислех за 2:2 сериозно)!
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
« Отговор #2 -: 17 октомври 2004, 22:58 »
Абе квото и да си говорим напролет Левски бие с 3:0 и после шампион :) Поздрави за Симба :)
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #3 -: 17 октомври 2004, 23:08 »
Левски ще бие ЦСКА с 3:0 когато цъфнат налъмите и си купите вратар. Дотогава без гол няма да се мине. А напролет 1:0 за ЦСКА и шампион ако ще Миньор (Бухово) да стане все ми е тая - и без това ще се о***е в Шампионската Лига (Левски, ЦСКА, Миньор (Бухово) или Шопски Отряд (Петръч) - все едно).

А иначе - насекомо - динамика и зрелище имаше в началото на мача и 20-тина минути през второто полувреме, което за родната действителност и такова дерби (в последните години думата промени значението си) си е добре.

Double-D

• Форумен лъв
« Отговор #4 -: 17 октомври 2004, 23:11 »
Хахаха, ами то и на вас ви трябва вратарче, че тоя Ивчо голяма рибка, голямо нещо...
Cut it out.

Insect-

• Луд форумджия
  • Публикации: 198
« Отговор #5 -: 17 октомври 2004, 23:17 »
знам че ще си спечеля и някой друга псувня, но ще кажа само едно не сам фен на цска( и то защото не играят добре), но освен че същото се отнася и за Левски, не ги харесвам въобще даже си ги мразя, твърде са самоуверени и надути, вечно друг им е виновен(садия, време, настреоние, топка), а когато започнат да се изхвърлят(3:0, 10:0) абе защо не вземат да хванат и да вдигнат нещо друго освен думите си!например да се докоснат до Шапионската лига, а не да отпадат в предварителните групи....затова и не харесвам нито един отбор, всичките са на това диредже, а симба "родните стандарти" и преди и сега са ниски, а красиви голове и нещо запомнящо се нямаше дори и в първите 20 минути(макар за самия мач наистина първите 20 минути бяха хубави, без много фалове и с много игра)

Последслов: Аз ПОДЧЕРТАВАМ, не съм разбирач или някой които се занимава с коменари на футбол , казвам това мнение от гледната точка на фен, забавляващ се с тази игра, а при нас(в България) това не е забавление а по - скоро мъчение!
Погледнете омразата,която отглеждаме.Погледнете страха, който подхранваме.Вижте живота който живеем...Точно както винаго до сега.И утре ще се върна, почернял и гневен.Вятърът крилете ми отново ще излъска.И дълго, много дълго ще разтребвам от трупове земята...И от кръстове...Сигурно самотата е изкуление на отчаяните мигове,в който те пожелавам завинаги.Сигурно добротата е илюзия, когато тръгвам да се уча на вяра - без хоризонти и кръстопътища.Сигурно всички сме полудели...

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #6 -: 17 октомври 2004, 23:28 »
Насекомо - ами не гледай български футбол бе! Да не съм те завързал насила пред телевизора?

Double-D

• Форумен лъв
« Отговор #7 -: 17 октомври 2004, 23:31 »
БГ-футбола може да е всекъв, но си е наш и ние затва си го гледаме със Съмба и си праим тия теми :) Ти си гледай Барцилона, ако искаш :)
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
« Отговор #8 -: 17 октомври 2004, 23:44 »
Съмба? Е то бива, ама чак пък името да ми объркаш... А иначе - прав си - наш си е и трябва да си го гледаме.

coolmimi

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 10
Re: ЦСКА - Левски 1914 -- 2:2
« Отговор #9 -: 21 август 2019, 11:17 »
Тази година дербито е на 1-ви септември. А вие ще ходите ли?

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.