Хора,които да се занимават по сериозно с рисуване?

Автор Тема: Хора,които да се занимават по сериозно с рисуване?  (Прочетена 7254 пъти)

djulinceto

• Новак
  • *
  • Публикации: 6
garabatto имаш хубави рисунки  :D браво, продължавай  8)

achko

• Новак
  • *
  • Публикации: 2
Много ми се иска да поговоря с някой,който се интересува по сериозно от изобразително изкуство и който да рисува по-сериозно..има ли такива хора? пишете..слагайте свои рисунки..аз самата се стремя за художествена академия и ми се иска да поговоря..да обменя опит.
аз се занимавам по сериозно с изобразителното изкуство кажи какво те валнуваа и интересува ..може и да ми пишеш на acho_11@abv.bg ako iska6 ot tam ako ne ot tuka :) 4akam te !

achko

• Новак
  • *
ако искаш ще ти пратя някой снимки но ми пиши за да знам дали толкова мн искаш с графика фигори и глава нямам мн и не са мои всичките но ще ти потрябват сигорен сам ....за академията обаче тря доста да се  трудиш там е трудно не ме влече там мн иначе и аз бих пробвал понеже съм студент тая година ! acho_11@abv.bg o4akvam te !

AVAart

• Новак
  • *
  • Публикации: 1
Здравей, аз уча в с. Дрен изущни и приложни изкуства и също се готвя с рисуване. Главното, което трябва да усвоиш е човешка фигура в натура, а после изпита е взависимост от специалността. Рисувай лица, фигурални композиции, задавай си теми, като спирка, дискотека и рисувай хора в различни позиции, карай приятели или роднини да ти позират, а за графиката е добре да прерисуваш скици от Леонардо (или друг график) по няколко пъти, за да може да скъсиш разстоянието очи - ръка.... ако имаш други въпроси съм насреща  :)
see the passion of Art
feel AVAart

mari_et

• Новак
  • *
Здравей!Успех на всички,които са посветили живота си но рисуването.Учителят ми   казваше-че на ден ти трябват 2 часа рисуване само да държиш във форма ръцете си.След няколко години робота в чужбина мога да прибавя ,че и 10 часа са малко.Никога не прави номпромиси с материалите за работа винаги избирай най-доброто/ще ти се отплати/И ако си решил тази работа да те храни....../след години ще разбереш за какво става дума/.Успех!

Ivo4

• Новак
  • *
Вие хора май сте решили да сте сериозно художници. Но не мога да разбера от кой тип сте? Има хора които рисуват с бои, моливи, кфи ли не глупости и накрая хора като мен които рисуват с химикал :). Аз ако ме пита някой не казвам че рисувам, а драскам, поради това че рисувам с химикалка. Мога и с бои и моливи но ми е по интересно с химикал. Та вие какви художници сте?

© 2003-2018, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.