Продължение на дискусията от "Скучен стих"

Автор Тема: Продължение на дискусията от "Скучен стих"  (Прочетена 1460 пъти)

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
Произведението:
http://www.otkrovenia.com/main.php?action=show&id=710

Предисторията:

Батко_Добри (Добромир Александров)     28-05-2004г. 12:28
Началото много ми допадна, но последните 2 реда някакси не ми се струват най-добрите в случая. Нядавам се да ги промениш малко и затова няма още да гласувам. Иска ми се да пиша 6, защото много харесвам подобни стихове.
----------------------------------------------

suffer_angelus (Иван Атанасов)     28-05-2004г. 14:23
Не знам, на мен ми допада и така. Даже мисля, че така имат голяма сила в себе си.

desi nova (Весела Иванова)     28-05-2004г. 14:59
Добри,до някъде съм съгласня с теб,но до някъде не.Единственото ми колебание в последните два реда беше думата "безрезервно".Идеята ми е да покажа какво се случва на човек когато прекалено много се вледа в хората,слуша намеци и подхвърлание.Той наистина ще се погуби,ако продължи.

Батко_Добри (Добромир Александров)     28-05-2004г. 22:50
Да ти кажа честно и на мен точно тази дума ме поразколеба. Мислех да ти предложа мой вариянт, но все още не знам с какво да я сменя. Иначе съм съгласен и с двама ви. Дори и да си остане така бих го предпочел пред много други, които са високо оценени, защото наистина е много силно. Затова вече пиша 6-ица. Браво!

suffer_angelus (Иван Атанасов)     28-05-2004г. 23:50
Браво добри, ще се сетиш :)

Батко_Добри (Добромир Александров)     29-05-2004г. 09:25
Абе, Джон аз още в началото се бях сетил хахахаха.

Simba

• Форумен лъв
Е щом си се сетил веднага, защо се наложи Весела да се изкаже, за да се осмелиш и ти да си кажеш мнението? Не съм забелазал да си много срамежлив или да страдаш от скруполи.

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
Ми не сам срамежлив. Просто исках да съм сигурен, че и тя е забелязала същия малък недостатък като мен. И тъй като видях, че споделя мнението ми се съгласих с нейното виждане и затова писах 6. Точка!  :D
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

Simba

• Форумен лъв
Искаш да кажеш че си проявил (толкова нетипична за теб) деликатност? Не мога да повярвам.

Double-D

• Форумен лъв
  • Публикации: 392
Ами като става въпрос за творчество - Да  :D .
We live thinking we will never die.
We die thinking we had never lived.
Cut it out.

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.