Събитие: Киномания 2004 (5-21 ноември)

Автор Тема: Събитие: Киномания 2004 (5-21 ноември)  (Прочетена 1329 пъти)

sneaky

• Форумен лъв
  • Публикации: 690
  • I'm with the pilots
« -: 17 ноември 2004, 14:52 »
http://www.kinomania.gbg.bg/program4.html - програма за оставащата седмица от фестивала.

Киномания се утвъди като фестивал, на който може да видите нещо различно от двайсетте американски блокбъстъра годишно. Лошо впечатление ми прави повторението на стари филми, набива се на очи трилогията Три Цвята, която се върти по кината откакто се помня. Присъства и вездесъщият Майкъл Мур с поредния си касов псевдо-бунтарски, псевдо-скандален документален хит.
Искам да гледам инди-кино, но ако може да е новичко, а не от миналия век. Не е като да няма нови добри независими филми.
Явно дори новото инди-кино е прекалено скъпо за нас.
Някой ходил ли е на прожекциите ? Впечатления ?
I'll do graffiti if you sing to me in French

domine

• Редовен посетител
  • **
  • Публикации: 24
« Отговор #1 -: 19 ноември 2004, 17:39 »
:) аз ходих на Пинокио.... бях със братовчет ми... тои заспа някъде към средата, но аз от инат го изгледах до края:).Вярно, че е детска приказка   в края на краищата, но все пак не ми направи някакво особенно впечетление!
В човека Любовта действа като стремеж в сърцето, като чувство в душата, като сила в ума и като принцип в духа. Изкуство е да обичаш някого безкористно, да не мислиш дали заслужава твоята любов или не. Благодари на Бога за това, което ти е дал, за възможностите, които имаш, за всичко. По този начин ще възприемеш Божията Любов.

Simba

• Форумен лъв
  • Публикации: 866
« Отговор #2 -: 19 ноември 2004, 21:39 »
Ами виж сега, да направиш впечатляващ детски филм понякога е по-трудно от това да направиш филм за възрастни ;)

© 2003-2019, Георги Колев. Всички права запазени. Произведенията са собственост на техните автори.